W Patronite od 19.06.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 484

Liczba Patronów: 347

Zostań Patronem
43 patronów
735 miesięcznie
79 465 łącznie
Witoooom wszystkich to jo BaNoT czyli wasz ulubiony ekstremalny youtuber znany w sieci jako BNT. Czasami piszą o mnie w gazetach że niby polski człowiek pająk.... to jest ściema nie wierzcie w to! Jo jest zwykłym kotem który mo słabość do oglądania świata z góry.

O Autorze

Filmy akcji oraz dorastanie na patologicznej dzielnicy ukształtowało mi twardy charakter i spory zapas wytrwałości w dążeniu do celu. Kiedyś mocno kipiła ze mnie zajawka na parkour i 3run. Ta zajawka obudziła kolejne zajawki takie jak tworzenie wideo na youtube. Kamery, montaż, zdjęcia to jest aktualnie całe moje życie. Najwięcej frajdy na dzień dzisiejszy sprawia mi wspinaczka miejska i dostęp linowy + ćwiczenia z masą własnego ciała (kalistenika). YouTube stało się moim sposobem na życie. Poniżej wklejam wam moje najlepsze filmy


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Krzysztof Barański
Krzysztof Barański
10 zł miesięcznie
Bartek Kornacki
Bartek Kornacki
10 zł miesięcznie
Michał Serzysko
Michał Serzysko
10 zł miesięcznie
Anonimowy patron
20 zł miesięcznie
Piotr Przebiorowski
Piotr Przebiorowski
20 zł miesięcznie
Marcin Rogal
Marcin Rogal
5 zł miesięcznie