W Patronite od 19.06.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 70

Liczba Patronów: 60

Zostań Patronem
318 patronów
6 400 miesięcznie
Witoooom wszystkich to jo BaNoT czyli wasz ulubiony ekstremalny youtuber znany w sieci jako BNT. Czasami piszą o mnie w gazetach że niby polski człowiek pająk.... to jest ściema nie wierzcie w to! Jo jest zwykłym kotem który mo słabość do oglądania świata z góry.

O Autorze

Filmy akcji oraz dorastanie na patologicznej dzielnicy ukształtowało mi twardy charakter i spory zapas wytrwałości w dążeniu do celu. Kiedyś mocno kipiła ze mnie zajawka na parkour i 3run. Ta zajawka obudziła kolejne zajawki takie jak tworzenie wideo na youtube. Kamery, montaż, zdjęcia to jest aktualnie całe moje życie. Najwięcej frajdy na dzień dzisiejszy sprawia mi wspinaczka miejska i dostęp linowy + ćwiczenia z masą własnego ciała (kalistenika). YouTube stało się moim sposobem na życie. Poniżej wklejam wam moje najlepsze filmy


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Aleksandra Zielińska
Aleksandra Zielińska
Próg: 50 zł
Wojciech Czerniawski
Wojciech Czerniawski
Próg: 10 zł
Wojtek
Wojtek
Próg: 20 zł
Karol Kaluga
Karol Kaluga
Próg: 20 zł
Olga Ciechańska
Olga Ciechańska
Próg: 20 zł
Arek Szczecina
Arek Szczecina
Próg: 50 zł