Avatar użytkownika

Batsugame.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
1 290 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 290 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Ta minimalna wpłata daje nam nadzieję na osiągnięcie celu. Twój nick zostanie dodany w sekcji "mecenat" w najnowszym odcinku.
10 zł miesięcznie
Ekipa Downtown i Cocorico przedstawiają sobą luz, konsekwencje i niekiedy współzawodnictwo, życzymy sobie, aby nowy design jak i zawartość strony odzwierciedlała się tym samym. Dzięki za wsparcie! Twój nick zostanie dodany w sekcji "mecenat" w najnowszym odcinku.
15 zł miesięcznie
Kwota 15 zł x 12 mc i domena spłacona! Twój nick zostanie dodany w sekcji "mecenat" w najnowszym odcinku.
20 zł miesięcznie
Kwota 20 zł x 12 mc i hosting spłacony! Twój nick zostanie dodany w sekcji "mecenat" w najnowszym odcinku.
30 zł miesięcznie
Taka kwota potrzebna jest na comiesięczną opłatę chmury pod download. Dysk 400 GB, 1 TB transferu. Twój nick zostanie dodany w sekcji "mecenat" w najnowszym odcinku. Dostajesz dostęp do niepublikowanego tłumaczenia!
50 zł miesięcznie
Wow. Jesteś dla nas bardzo hojny. Płyta muzyczna Downtown - "Gobu-Gobu" jest Twoja! Twój nick zostanie dodany w sekcji "mecenat" w najnowszym odcinku. Dostajesz dostęp do niepublikowanego tłumaczenia!
60 zł miesięcznie
"Kraina Imadeł" to płyta muzyczna z 1991 roku duetu Downtown, która leci na Twój adres! Twój nick zostanie dodany w sekcji "mecenat" w najnowszym odcinku. Dostajesz dostęp do niepublikowanego tłumaczenia!
75 zł miesięcznie
Tyle wynosi miesięczny koszt pozycjonowania naszego serwisu. Kubek Gaki no Tsukai do kawy i tegoroczne Batsu Game? Twój nick zostanie dodany w sekcji "mecenat" w najnowszym odcinku. Dostajesz dostęp do niepublikowanego tłumaczenia!
100 zł miesięcznie
Słuchanie "Krainy Imadeł" oraz "Gobu-Gobu" umili Ci nastrój. Dzięki za wsparcie! Twój nick zostanie dodany w sekcji "mecenat" w najnowszym odcinku. Dostajesz dostęp do niepublikowanego tłumaczenia!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Batsugame.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tłumaczenia serii Batsu Game oraz Gaki no Tsukai.

Batsugame.pl to niezależny blog fanów załogi Gaki no Tsukai. Naszym celem od 8 lat jest dostarczanie miłośnikom tłumaczeń serii na język polski. Proces odbywa się wpierw z japońskiego na angielski, a następnie wkraczamy my. Ekipa Downtown i Cocorico przedstawiają sobą luz, konsekwencje i niekiedy współzawodnictwo, życzymy sobie, aby nowy design jak i zawartość strony odzwierciedlała się tym samym. Za nami nie setki, a tysiące godzin prac nad tłumaczeniami i zagłębianiu się w wydawać by się mogło - nieskończonym uniwersum Gaki no Tsukai.

Sprawdź pełną listę naszych tłumaczeń. Jesteśmy największym serwisem tłumaczeń GnT w Polsce!

Pasja do Gaki dla naszego administratora zaczęła się w 2000 roku po emisji "Berka", odcinek, w którym pięciu komików, przez dobę musi przetrwać zamknięta w sali gimnastycznej "grając" w berka z zamaskowanymi mężczyznami. W tamtym okresie materiału GnT było sporo, lecz brakowało tłumaczeń. Od połowy lutego 2021 roku dodajemy nowe odcinki cyklicznie, co czwartek : )

Na stronie oprócz tłumaczeń znajdziesz szereg artykułów objaśniających niezrozumiałe dla Was kwestie z Japonii, quizy oraz konkursy. Wsparcie nas pozwoli nam na nie tylko "wyjść na 0" z kosztami utrzymania strony. Naszym celem jest uruchomić sklepik z gadżetami GnT <3

Ya Arehende!

 

 

Cele Autora

Hosting
  • 100 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Zasób serwerowni, na której trzymamy pliki strony batsugame.pl
Domena
  • 180 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Spłata domeny za cały rok. Dzięki tej kwocie nadal będziemy mogli działać pod adresem batsugame.pl
Przenośny dysk twardy 2TB
  • 300 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Dysk bardzo przyda się do archiwizacji wszystkich dotychczasowo przetłumaczonych odcinków Batsu Game oraz Gaki no Tsukai. Z niego będziemy czerpać dane pod backup i download starych odcinków.
Dysk chmura pod download plików
  • 360 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Spłata rocznego użytkowania chmury, która pozwoli na pobieranie tłumaczeń na stronie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Batsugame.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

wyzyr
wyzyr
50 zł
John Yeti
John Yeti
5 zł
Sebastian Tomaszczyk
Sebastian Tomaszczyk
10 zł
Bartosz Michalczyk
Bartosz Michalczyk
5 zł
Sebastian Tomaszczyk
Sebastian Tomaszczyk
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.