Batsugame.pl

W Patronite od 16.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 290 łącznie
Tłumaczenia serii Batsu Game oraz Gaki no Tsukai.

O Autorze

Batsugame.pl to niezależny blog fanów załogi Gaki no Tsukai. Naszym celem od 8 lat jest dostarczanie miłośnikom tłumaczeń serii na język polski. Proces odbywa się wpierw z japońskiego na angielski, a następnie wkraczamy my. Ekipa Downtown i Cocorico przedstawiają sobą luz, konsekwencje i niekiedy współzawodnictwo, życzymy sobie, aby nowy design jak i zawartość strony odzwierciedlała się tym samym. Za nami nie setki, a tysiące godzin prac nad tłumaczeniami i zagłębianiu się w wydawać by się mogło - nieskończonym uniwersum Gaki no Tsukai.

Sprawdź pełną listę naszych tłumaczeń. Jesteśmy największym serwisem tłumaczeń GnT w Polsce!

Pasja do Gaki dla naszego administratora zaczęła się w 2000 roku po emisji "Berka", odcinek, w którym pięciu komików, przez dobę musi przetrwać zamknięta w sali gimnastycznej "grając" w berka z zamaskowanymi mężczyznami. W tamtym okresie materiału GnT było sporo, lecz brakowało tłumaczeń. Od połowy lutego 2021 roku dodajemy nowe odcinki cyklicznie, co czwartek : )

Na stronie oprócz tłumaczeń znajdziesz szereg artykułów objaśniających niezrozumiałe dla Was kwestie z Japonii, quizy oraz konkursy. Wsparcie nas pozwoli nam na nie tylko "wyjść na 0" z kosztami utrzymania strony. Naszym celem jest uruchomić sklepik z gadżetami GnT <3

Ya Arehende!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
wyzyr
wyzyr
Próg: 50 zł
John Yeti
John Yeti
Próg: 5 zł
Sebastian Tomaszczyk
Sebastian Tomaszczyk
Próg: 10 zł
Bartosz Michalczyk
Bartosz Michalczyk
Próg: 5 zł
Sebastian Tomaszczyk
Sebastian Tomaszczyk
Próg: 50 zł