Beata Niemyjska

W Patronite od 20.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 941

Liczba Patronów: 1130

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
336 miesięcznie
1 250 łącznie
Witam, mam na imię Beata, mam 20lat i od 4 lat trenuję bieganie. Kiedy zaczynałam stawiać swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportowej nie sądziłam, że ta pasja pochłonie całe moje życie. W zeszłym roku (2020) zostałam 4 zawodniczką w Polsce na dystansie 5000m w kategorii juniora.

O Autorze

O MNIE:

Witam, mam na imię Beata, mam 20lat i mieszkam w małej miejscowości koło Nowego Dworu Gdańskiego. Od 4 lat trenuję bieganie.

Kiedy zaczynałam stawiać swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportowej nie sądziłam, że ta pasja pochłonie całe moje życie.

 

Skończyłam szkołę średnią i obecnie podporządkowuję całe życie bieganiu. Jestem osobą ambitną, konsekwentną i upartą w dążeniu do celu.

Krok po kroku zmierzam ku szczytowi. Od rozpoczęcia przygody z bieganiem nie opuściłam ani jednego treningu, co przyczyniło się do moich dotychczasowych sukcesów. Biegam od 70 do 110km tygodniowo w zależności od okresu przygotowawczego, a na treningach spędzam od 2 do 4 godzin dziennie. W całym roku kalendarzowym mam 2 razy po 2 tygodnie roztrenowania, przez cały pozostały okres pracuję na swój sukces.

 

Mądry plan treningowy pozwala na systematyczny progres oraz na uniknięcie wszelkich kontuzji!

MOJE OSIĄGNIĘCIA:

W zeszłym roku zajęłam czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów na dystansie 5000m, zostałam Wicemistrzynią Polski LZS na dystansie 3000m oraz dostałam powołanie do Zaplecza Kadry Narodowej!

 

W styczniu b.r. wypełniłam minimum B na Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów, w których miałam przyjemność wystartować 21 lutego na dystansie 3000m.

Mój występ można było oglądać w TVP Sport. Zajęłam 5 miejsce w kategorii młodzieżowej oraz 11 miejsce wśród seniorów będą najmłodszym rocznikiem w całej stawce jednocześnie poprawiając swój wynik z poprzedniego roku o 17 sekund!

CELE:

Jestem typową zawodniczką długodystansową ze względu na predyspozycje wytrzymałościowe. Aktualnie startuję na wszystkich dystansach, aby w miarę możliwości rozwinąć potencjał szybkościowy. Docelowym dystansem jest jednak 10km, półmaraton i maraton, w którym to chciałabym w przyszłości zaprezentować się na Igrzyskach Olimpijskich!

 

Ciągły progres i rozwój to moje plany na najbliższe lata.

 

Bardzo ważny jest dla mnie rozwój osobisty. Ukończyłam kurs budowania marki osobistej w social mediach prowadzony przez Szymona Mierzwę, co pozwoliło mi na pozyskanie dużej grupy odbiorców na Instagramie nad czym cały czas pracuję.

W 90% moich startów ulicznych stoję na podium. W tym roku chciałabym również pobiec swój pierwszy półmaraton.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jaroslaw Altewegier
Jaroslaw Altewegier
Próg: 15 zł
Dariusz Wysocki
Dariusz Wysocki
Próg: 7 zł
Konrad Gruzło
Konrad Gruzło
Próg: 20 zł
Mateusz Najbar
Mateusz Najbar
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Łukasz Turkowski
Łukasz Turkowski
Próg: 150 zł