W Patronite od 30.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Quadriennale Betesda, Miedzynarodowy Konkurs i Wystawa Sztuki Współczesnej Betesda

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Założeniem Quadriennale jest budowanie jedności Artystów i Twórców, którzy współtworzą dzieła sztuki, oparte na Piśmie Świętym oraz wspólnych rozważaniach, konferencjach. W kolejnej edycji chcemy na wystawie i eventach pokazać sztukę na temat: Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi. Quadriennale będzie opowiadać o Duchu Świętym i jego działaniu w życiu człowieka, jego doczesności, w życiu Jana Pawła II i historii Polski.

Jak wyglądają nasze wystawy i o czym opowiadają? Zobaczcie: Międzynarodowa Wystawę Sztuki Współczesnej Betesda, z opowieścią o Księdze Genesis: www.betesdaart.com

Cykl wystaw o duszy ludzkiej Anima MEA: www.salvationart.pl/animamea

Zebrane fundusze przeznaczymy na organizację Quadriennale Betesda, w tym między innymi nagrody dla Twórców, oraz promocję sztuki, która zostanie zakwalifikowana na Quadriennale. Zapraszamy do wsparcia tego celu.Ewangelizacja poprzez sztukę

11 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

11 000 zł

brakuje

Żeby zrealizować główne cele statutowe Fundacji Betesda i głosić poprzez sztukę, film, teatr, muzykę i design Dobrą Nowinę Światu, potrzebujemy Waszego wsparcia. Zapraszamy Was również do zgłaszania konkretnych projektów artystycznych, które będą głosić światu Ewangelię i dotykać ludzkich serc.

Jak realizujemy cel? Między innymi: poprzez organizację wystaw sztuki, eventów artystycznych, przygotowanie materiałów wizualnych dla prowadzących lekcje religii, organizację koncertów itp. Zapraszamy do wsparcia tego celu i przeczytania naszego statusu na stronie Fundacji Betesda: www.salvationart.pl

Galeria Sztuki Betesda

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Świecka Galeria Sztuki, w której znajdziecie dzieła sztuki Twórców i Artystów różnych narodowości i wyznań, współcześnie żyjących, tworzących sztukę o wartościach chrześcijańskich, biblijnych, ewangelicznych, poruszających również problemy egzystencjalne i społeczne. Galeria będzie sprzedawać dzieła sztuki z dobrą treścią, a także organizować warsztaty i pokazy artystyczne. To sztuka ukazująca prawdę i piękno.

Przede wszystkim potrzebujemy funduszy na wynajem lub zakup budynków przeznaczonych do stworzenia miejsca, które każdy będzie z przyjemnością odwiedzał i czuł się jak w domu.

Celem działalności Galerii jest stworzenie miejsca, gdzie Twórcy współcześni, których twórczość opowiada o Bogu, prawdzie i pięknie będą mieli swoje własne miejsce spotkań, gdzie będą mogli pokazywać i sprzedawać swoją sztukę.

Zapraszamy do wspierania tego celu. Na cele działalności Galerii Sztuki Betesda można przekazać również nieruchomości:)

Zostań Patronem
Kup na prezent