Avatar użytkownika

BETS HUNTER

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Nie trafiłeś tu przypadkiem, więc chwilę się zatrzymaj! Bets Hunter to przemyślany projekt zajmujący się nietypowym obstawianiem spotkań sportowych. Wiedza, wskazówki specjalistów i autorskie lekcje w formie poradników wskażą Ci drogę do typów z wysokimi kursami. Zostań, sprawdź, oceń sam!

Witam! 
Jestem Lukiano, Bets Hunter (Łowca Typów).
    Założyłem funpage na Facebook’u w listopadzie 2017 r. po wielu latach przemyśleń związanych z obstawianiem zdarzeń sportowych, a w szczególności piłkarskich. Uważam, że jestem nieszablonowym typerem ze względu na sposób podejścia do tematu.
    Gram tylko wysokie kursy (bardzo rzadko poniżej 2.00 na zwycięstwo danej drużyny), gdyż według mnie inaczej jest to nieopłacalne. Nie uznaję żadnego grania na „pewniaczki”- piszę to otwarcie i chciałbym, żeby to mocno wybrzmiało! „ Nie gramy bezpiecznych typów, gramy za bezpieczną stawkę”- to motto projektu Bets Hunter od samego początku istnienia!
    Przez długi okres czasu nie miałem w zwyczaju podawać swoich typów, ale postanowiłem założyć bloga i dzielić się moimi propozycjami oraz doświadczeniem i wiedzą.
Moim konikiem jest granie tzw. „taśm”, czyli kuponów ze sporą ilością zdarzeń (zazwyczaj powyżej dziesięciu) za niską stawkę. Wychodzę bowiem  z założenia, iż lepiej trafić „taśmę” raz na jakiś czas, niż próbować podwajać budżet kursem obstawiając typy z kursem ogólnym około 2.00 (takie granie to według mnie syzyfowa praca i zbyt duże ryzyko szybkiej utraty majątku).
    Na mojej stronie chciałbym Was przede wszystkim nauczyć jak grać, jak obstawiać, które kursy wybierać, a które omijać. Jak prawidłowo analizować i z jakich narzędzi korzystać, abyś miał lepszy obraz sytuacji przed podjęciem decyzji przy obstawianiu danego typu.
    Może zabrzmi to nieskromnie, ale bywa, że dostaję informację od znajomych, którzy dobrze znają smak niezdrowego sportu. Są to informacje bezcenne, np. takie, które dają mi pogląd na to, które spotkania dziś omijać, a których wręcz nie bać się grać… 
Przez kilka miesięcy istnienia mojej strony Bets Hunter niejednokrotnie udowodniłem, że powyższe słowa to nie zwykłe przechwałki, a realne prognozy. Trafione kursy na pojedyncze spotkania rzędu 25, 95, 110 to nie dzikie wymysły mojej fantazji, a coś co się wydarzyło naprawdę, pod moją pieczą. Zresztą zerknijcie poniżej:

    Wspólnie z najbliższymi współpracownikami mamy teraz ambicje dalej kontynuować tą pogoń za wysokimi kursami, tak samo jak czynimy to od kilku miesięcy na funpage’u na Facebook’u i na trzech kanałach tematycznych na Telegramie. Udało nam się w krótkim czasie zebrać ponad 1700 polubień na Facebooku i zgromadzić ponad 440 użytkowników na Telegramie! A już niebawem rusza zupełnie nietypowy jak na Polską skalę kanał na YouTube i wdrożonych będzie mnóstwo innych pomysłów ułatwiających Wam poruszanie się po świecie bukmacherki bez przeszkód. Wszystko to po to, by krok po kroku dążyć do Waszej stabilizacji finansowej!

 


Na czym to polega?
    Naszą ideą u progu było założenie profesjonalnej akademii bukmacherskiej zarówno dla początkujących jak i dla tych zaawansowanych graczy. Nasza misja to edukacja, czytelne przekazywanie wiedzy z zakresu typowania wyników sportowych. Nie podajemy surowych typów! Dajemy do Twojej dyspozycji lekcje, poradniki, osobiste wskazówki i masę innych pomocnych narzędzi. Musisz wiedzieć, że wszystkie podawane typy zawsze popieramy rzetelną analizą. Jesteśmy ekipą, która siedzi w branży już kilka lat i dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu chcemy zawojować na dobre rynek typerski w Polsce i nie tylko! Tak rozdzieliliśmy swoje role, żeby każdy odpowiadał za inna sferę i co najważniejsze, żeby było profesjonalnie do granic możliwości. Zaufaj, zostań z nami, a zobaczysz, że się nie zawiedziesz!

W jaki sposób podajemy typy?
Skupiamy się na codziennym podawaniu czterech piłkarskich spotkań z zasadami jasno ustalonymi, o których dowiedzie się ze specjalnie przygotowanych „Poradników dla BetsHunter’a”. Dodatkowo prowadzimy kanał na Telegramie do wyszukiwania „smakowitych kąsków” i obstawiania typów na żywo oraz kanał do swobodnej wymiany poglądów z zakresu różnych dyscyplin sportowych (mamy fachowców od hokeja, koszykówki, siatkówki, a nawet specjalistę od rzutów rożnych). Oprócz tego, na weekend podajemy tzw. „taśmy” z szansami na astronomiczne wygrane. Niejednokrotnie w mojej historii typowania takie wygrane mi się przytrafiały. Dla każdego bliżej zainteresowanego szczegółami tych zwycięstw podaję poniżej fotografie niektórych moich kuponów na różne rodzaje zakładów:

( HT/FT- "łamaniec", LIVE- na żywo, DW- dokładny wynik, Handicap)

 

Opis systemu gry Bets Hunter Academy.
Poniżej pragnę przedstawić Tobie system gry, który uważam za jedyny słuszny i przynoszący na dłuższą metę najlepsze efekty. Na Bets Hunter od samego początku skupialiśmy się na podawaniu typów, żeby trafić „taśmy”. Granie tego rodzaju kuponów jest według mnie najlepszym rozwiązaniem w długoterminowym planie. Ludzie rzadko to rozumieją i chcą wszystko na już. Tak się nie da. Jak praktycznie ze wszystkim w życiu, tak i w tej kwestii- trzeba wytrwałości, czasu i cierpliwości. Są 3 powody, dla których granie „taśm” jest najbardziej opłacalne. 
W tym wstępie podam tylko jeden z powodów, reszty dowiesz się już bezpośrednio na grupie. Otóż, jeżeli padnie wygrana raz w roku to zwraca się już cały wkład za kupony i jeszcze sporo środków ląduje na Twoim koncie (osobiście gram zazwyczaj „taśmy”, które mają kurs ogólny rzędu 2500!). Nie mówiąc już o tym, że osobiście trafiam takie kupony średnio minimum 2 razy w roku od kilku lat oraz mniejsze „taśmy” z np. z czterema typami na kuponie z AKO rzędu 50. Wszystkie wygrane kupony archiwizuję, więc w każdym momencie mogę je Tobie pokazać.  Rozumiesz już skąd moja chęć propagowania takiego stylu gry?

Uwierz mi, że z czasem sam stwierdzisz jak zmieniło się Twoje podejście do bukmacherki po trafieniu pierwszej porządnej „taśmy” i zobaczysz jak taki model grania uspokoi Twoją głowę i umożliwi bezstresowe obstawiania w dalszym okresie czasu.

Do zobaczenia na Bets Hunter Academy!

 

 

Jak można dołączyć do Grupy zamkniętej?

O to 3 kroki jak to zrobić:

1. Zarejestruj się w Patronite (najlepiej na te same dane jak Twoje konto na Facebooku)
2. Zostań Patronem "BETS HUNTER", wspierając Nasz projekt kwotą z dowolnego progu.
3. Wyślij zaproszenie do dołączenie do Grupy: https://www.facebook.com/groups/568827290125737/

W ciągu 24 godzin zostaniesz dodany do Grupy. Patronem zostać można w dowolnym momencie. Na bieżąco monitorujemy nowe zaproszenia do Grupy. Jeśli czekasz na dołączenie zbyt długo to dopiero wtedy proszę napisać wiadomość na adres: betshunteracademy@gmail.com lub bezpośrednio do "Lukiano Jot" (administrator Grupy).

 

      Mam nadzieję, że zapaliłem w Tobie nutkę zaciekawienia moim projektem i będziesz chciał go wesprzeć poprzez dotację.
     Ja, wraz z moją ekipą na pewno damy z siebie wszystko, by przekonać Cie, że warto było nam zaufać, z nami pozostać i wspólnie cieszyć się wymianą myśli, bezcennymi poradami, wiedzą, no i wygranymi kuponami! Wesprzyj nas i daj nam tylko pracować nad sukcesem w ciszy, a zobaczysz, że nasze osiągnięcia już za chwilę zaczną bardzo głośno krzyczeć.


Bets Hunter Team