W Patronite od 26.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 74

Liczba Patronów: 64

Zostań Patronem
302 patronów
6 230 miesięcznie
BezPlanu to kanał podróżniczy w serwisie YouTube, gdzie możesz zobaczyć jak wygląda Wenezuela, Naddniestrze, Haiti, Filipiny, Kambodża, Wietnam, Laos, Dominikana, Chile, Peru, Kolumbia (a już niedługo Serbia, Uganda, Rwanda, Ukraina i Albania) w moim obiektywie

O Autorze

Nazywam się Bartek Czukiewski i od lutego 2017 roku prowadzę kanał podróżniczy BezPlanu w serwisie Youtube

Kanał BezPlanu możecie kojarzyć głównie z materiałami zarejestrowanymi w ogarniętej kryzysem Wenezueli:

 

Poza tym zawiera także filmy z następujących państw:  Filipiny, Kambodża, Wietnam, Laos, Dominikana, Haiti, Naddniestrze, Chile, Peru, Kolumbia, a już niebawem pojawią się odcinki z kolejnych:

Serbia

Uganda

Rwanda

Ukraina

Albania

Staram się zabierać moich widzów w miejsca, w których jestem i pokazywać świat tak, jak go widzę:  czasem piękny, czasem brzydki, czasem spektakularny, a czasem po prostu zwyczajny. Z różnym skutkiem próbuję wyłapywać niuanse i ciekawostki oraz pokazać moim widzom rzeczy mogące zainteresować Polaków.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Michał Kauf
Michał Kauf
Próg: 10 zł
Agata Pawłowska
Agata Pawłowska
Próg: 10 zł
Patryk Szczepanik
Patryk Szczepanik
Próg: 10 zł
Maciej Szkamruk
Maciej Szkamruk
Próg: 30 zł
Tomasz Pełnikowski
Tomasz Pełnikowski
Próg: 30 zł
Artur Marzec
Artur Marzec
Próg: 30 zł