W Patronite od 26.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 63

Liczba Patronów: 50

Zostań Patronem
348 patronów
6 730 miesięcznie
BezPlanu to kanał podróżniczy w serwisie YouTube, gdzie możesz zobaczyć jak wygląda Wenezuela, Naddniestrze, Haiti, Filipiny, Kambodża, Wietnam, Laos, Dominikana, Chile, Peru, Kolumbia (a już niedługo Serbia, Uganda, Rwanda, Ukraina i Albania) w moim obiektywie

O Autorze

Nazywam się Bartek Czukiewski i od lutego 2017 roku prowadzę kanał podróżniczy BezPlanu w serwisie Youtube

Kanał BezPlanu możecie kojarzyć głównie z materiałami zarejestrowanymi w ogarniętej kryzysem Wenezueli:

 

Poza tym zawiera także filmy z następujących państw:  Filipiny, Kambodża, Wietnam, Laos, Dominikana, Haiti, Naddniestrze, Chile, Peru, Kolumbia, a już niebawem pojawią się odcinki z kolejnych:

Serbia

Uganda

Rwanda

Ukraina

Albania

Staram się zabierać moich widzów w miejsca, w których jestem i pokazywać świat tak, jak go widzę:  czasem piękny, czasem brzydki, czasem spektakularny, a czasem po prostu zwyczajny. Z różnym skutkiem próbuję wyłapywać niuanse i ciekawostki oraz pokazać moim widzom rzeczy mogące zainteresować Polaków.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Bartek Pstrokoński
Bartek Pstrokoński
10 zł miesięcznie
Karolina Bień
Karolina Bień
10 zł miesięcznie
Marcin Mazur
Marcin Mazur
10 zł miesięcznie
Maciek Sałagaj
Maciek Sałagaj
50 zł jednorazowo
Mariusz Cieślikiewicz
Mariusz Cieślikiewicz
10 zł miesięcznie
Piotr Smorczewski
Piotr Smorczewski
10 zł miesięcznie