Biblioteka Ossus

3 patronów
65 miesięcznie

Fundusze na pomoc przy tworzeniu filmów

1 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

935 zł

brakuje

100 tysięcy subskrypcji to sporo. Niektórzy uważają, że dopiero od tej liczby stałych widzów zaczyna się robienie "przwdziwego youtuba". Nie uważam tak. To co wiem, to fakt, że tworzenie dobrych, ciekawych dla Was treści zabiera masę czasu. Gwarantuję Wam, że zabiera tego czasu znacznie więcej niż się Wam wydaje. Research, pisanie tekstów do filmów, nagrywanie, montowanie, robienie miniaturek, utrzymywanie kontaktu z widzami w mediach społecznościowych, wymyślanie tematu następnego filmu, livestreamy, opisy odcinków, wrzucanie podcastów.... To jest NIEMAL praca na pełen etat. Jak dodać to do mojej "normalnej" pracy poznajemy straszną prawdę...

Prawda jest taka, że czas nie jest z gumy.

I tutaj nie ukrywam, że przydałaby mi się WASZA pomoc. Chciałbym jeszcze bardziej sprofesjonalizować to, co na kanale Biblioteki Ossus jest tworzone. Mówiąc krótko - przydałaby się pomoc - w montażu materiałów i ich publikacji. Osiągnięcie tego progu sprawi, że będzie po prostu łatwiej dostarczać Wam ciekawe materiały! Zwolnię swoje moce przerobowe i będę mógł się skupić na opracowaniu dłuższych, ciekawszych materiałów, bo na przykład montaż zostanie jeszcze bardziej przekazany "na zewnątrz".

Przede wszystkim chciałbym Wam dać:

- Więcej rozmów z ciekawymi ludźmi - zarówno w formie pełnoprawnych odcinków na kanale jak i podcastów. Myślę o jakiejś serii z historią Polskiego Fandomu Star Wars.
- Więcej materiałów "z kamerą", a nie tylko takich, gdzie słychać mój głos.
- Więcej mojego uczestnictwa na innych platformach - głownie na Discordzie i Instagramie.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Po ukraińsku - По-українськи
Po ukraińsku - По-українськи
Próg: 5 zł
Pawelek1329
Pawelek1329
Próg: 50 zł
Mateusz Peu Misztela
Mateusz Peu Misztela
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Nikodem Nikodem
Nikodem Nikodem
Próg: 25 zł
Corniculus
Corniculus
Próg: 50 zł