Boski Prysznic

W Patronite od 29.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 925

Liczba Patronów: 1624

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
450 miesięcznie
1 805 łącznie

Środki spożywcze i naczynia jednorazowe

600 zł

miesięcznie

75%

osiągnięto

150 zł

brakuje

Nasi podopieczni potrzebują coś zjeść i się napić nie tylko żeby zaspokoić głód i pragnienie ale by poczuć się swobodniej w nowym dla nich otoczeniu i łatwiej podjąć relacje.
Częstujemy ich kawą, herbatą, zupami instant. Dostają ciastka, słodycze, owoce, napoje, chleb, kanapki.
Chcemy im dawać jak najwięcej rzeczy świeżych, nie takich już po terminie. To ważne w procesie odzyskiwania przez nich godności.
Do tego potrzebne nam są kubeczki jednorazowe, talerzyki, mieszadełka, kawa, herbata, zupki, cukier, mleko do kawy.

Zakup środków kosmetyczno - higienicznych, chemicznych i dezynfekujących

600 zł

miesięcznie

75%

osiągnięto

150 zł

brakuje

W naszej łazience bezdomni mężczyźni otrzymują pełną pomoc pielęgnacyjno - higieniczną. Są to przede wszystkim osoby z ograniczoną samoobsługą, które potrzebują wsparcia ze strony asystenta. Z tego powodu, wielu z nich tak długo pozostawało w złym stanie higienicznym.
Do tego potrzebujemy: środki jednorazowe, żele kąpielowe, pianki do golenia, wodę i kremy po goleniu, balsamy, maszynki jednorazowe, dezydoranty, perfumy, grzebienie, maszynki do strzyżenia włosów, gąbki, myjki, cęgi i obcinaczki do paznokci, szczoteczki i pasty do zębów, płyny i kremy przeciw insektom, ręczniki papierowe, worki na śmieci, bandaże, środki opatrunkowe, tabletki p.bólowe, środki i żele do dezynfekcji rąk, narzędzi pielęgnacyjnych i podłóg, rękawiczki i odzież ochronną dla asystenta i inne.

Zaopatrzenie w odzież, bieliznę i obuwie

800 zł

miesięcznie

56%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Osoby bezdomne nie mają własnej, czystej odzieży. Po kąpieli każdy otrzymuje komplet ubrań, w zależności od pory roku. Są to zawsze dobre, czyste i modne rzeczy. Bo młode wino wlewamy zawsze do nowych bukłaków Łk 5,38

Plecak przetrwania

1 000 zł

miesięcznie

45%

osiągnięto

550 zł

brakuje

Ci nasi podopieczni na prawdę nie mają niczego, a nawet to co mają musimy, ze względu na stan tych rzeczy, przekazać do utylizacji. Dlatego nie możemy zostawić ich z niczym.
Po każdej kąpieli otrzymują plecak z najpotrzebniejszymi rzeczami. Jest tam bielizna na zmianę, skarpety, coś do jedzenia i picia, dodatkowe odzienie w zależności od sytuacji, modlitewnik, coś miłego co nie jest produktem pierwszej potrzeby a sprawi na pewno radość. Inne rzeczy, w zależności od potrzeb.

Koszt utrzymania posług

1 500 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

1 050 zł

brakuje

To kwota comiesięcznych wydatków na prąd, wodę, paliwo do auta i agregatu prądotwórczego, tusze do drukarki, papier, ulotki, serwis sprzętu, ubezpieczenia, i wszystko to, co jest związane z prawidłowym funkcjonowaniem Boskiego Prysznica i posług, których się podejmujemy w ramach pomocy naszym bezdomnym braciom i siostrom.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Cichy1892
Cichy1892
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Rafal Dziedzic
Rafal Dziedzic
Próg: 100 zł
Bóg Jest Miłością
Bóg Jest Miłością
Próg: 100 zł
Alicja L
Alicja L
Próg: 50 zł