BIURO OCHRONY ZWIERZĄT

W Patronite od 13.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 684

Liczba Patronów: 896

Zostań Patronem
Kup na prezent
17 patronów
750 miesięcznie
3 380 łącznie
„Bo czymże byłby ten świat bez miłości?” Stowarzyszenie Biuro Ochrony Zwierząt ratujące zwierzęta z tragicznych warunków

O Autorze

Stowarzyszenie Biuro Ochrony Zwierząt mieści się w Zielonej Górze.


Pomagamy głównie w województwie lubuskim, jednak gdy mamy taką możliwość – działamy również na terenie kraju.
Skupiamy się na ratowaniu zwierząt domowych i gospodarskich. 
Zwierzęta zabierane z interwencji są badane, leczone, następnie szukamy im domów. Jeżeli nie ma chętnych do adopcji zwierzaków, umieszczane są one w domach tymczasowych lub hotelach – do czasu znalezienia domu stałego.

Podejmujemy interwencje także bardzo trudne. Zwierzęta są dla nas najważniejsze. Działamy i walczymy dla nich. 
 

Każde stworzenie zasługuje na miłość, ciepło, szacunek i godne życie. 

Często to utracona godność przywracamy tym najbardziej skrzywdzonym. Zwierzętom, którym „człowiek” kojarzy się wyłącznie z bólem i cierpieniem. 
 

Wiemy, że „ludzie czynią zło”, przekonaliśmy się już nie jeden raz. Ale wierzymy, że „ludzie czynią też dobro”. Dzięki licznej pomocy finansowej z zewnątrz- możemy pomagac. 
 

Gdyby nie Państwa pomoc finansowa- nie byłoby nas. Gdyby nie byłoby nas- wiele zwierząt nie zostałoby uratowanych. 
 

Dziekujemy za każdą pomoc.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika