3 patronów
105 miesięcznie
12 440 łącznie
Nazywam się Karoinna i jestem profesjonalnym artystą wizualnym, modelką, projektantką kostiumów i dyrektorem artystycznym. Uwielbiam bawić się różnymi technikami, aby uzyskać pożądany efekt i wcielić w życie moje kreatywne pomysły. Zajmuję się tworzeniem kostiumów lub projektów artystycznych.

O Autorze


 

Jeśli jesteś tutaj, aby wesprzeć moją pracę lub jesteś zainteresowany tym, jak to jest być artystą i cosplayerem - Witaj!

2015 - obecnie
Przez ostatnie kilka lat pracowałam nad wieloma projektami i zleceniami artystycznymi, w tym projektowaniem kostiumów oraz sesji zdjęciowych, a także tworzeniem sztuki wizualnej oraz filmów. Od tego czasu moja sztuka i kostiumy były prezentowane na różnych europejskich wydarzeniach.

 

Umiejętności


Specjalizuję się w budowaniu zbroi i rekwizytów. Szyję i używam diod LED w moich projektach kostiumowych.

 

Jestem artystką i cosplayerką, która bierze udział w wydarzeniach w całej Europie, aby pokazać sztukę i cosplay. Staram się również dokumentować proces tworzenia moich kostiumów, rysunków, kulis sesji zdjęciowych i wydarzeń, w których uczestniczyłam.

 

Moja sztuka cyfrowa jest tworzona przy użyciu Clip Studio Paint Pro. Nagrywam także proces tworzenia moich prac, kiedy tylko mogę. Specjalizuję się w sztuce mrocznej i fantasy, często pracując nad zleceniami, tworząc np. taki portret:

Rozpoczęłam również własny projekt artystyczny o nazwie LVL - UP, w którym postacie mitologiczne stają się modelami a nie bogami, demonami lub wojownikami.

 

Przy moich tradycyjnych pracach pracuję głównie z akrylem, akwarelami, tuszem, miękkimi pastelami i ołówkami akwarelowymi. Tematy są podobne do dzieł cyfrowych, ale lubię też sobie "dziabnąć" trochę abstrakcji.

 

 


Moje doświadczenie w tworzeniu kostiumów, rysowaniu i pozowaniu doprowadziło do tworzenia projektów własnych sesji zdjęciowych. Robię dekoracje, rekwizyty, a także wybieram filtry i pozy.

 

Wrzucam posty regularnie przez cały miesiąc. Moi Patroni otrzymują nagrody w regularnych losowaniach, a także raz na miesiąc spotykają się na streamie dla Patronów. TYLKO MOI PATRONI zobaczą backstage mojej pracy, w tym głupie błędy, komentarze na temat cosplay’u, porady, informacje o moich projektach w toku . To TY przepremierowo zobaczysz moje zdjęcia na dany miesiąc, a także poznasz jakiekolwiek ogłoszenia i plany przed innymi. W ramach podziękowań, moi Patroni również otrzymują wydruki moich prac, pamiątkowe cyfrowe zdjęcie tylko dla nich, a także mogą głosować i sugerować postać na instant cosplay. Dziękuję bardzo, że tu jesteście i za całe wasze wsparcie i uwagę. Wiele to dla mnie znaczy.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Minionof
Minionof
Próg: 5 zł
Krzysztof Bęczkowski
Krzysztof Bęczkowski
Próg: 50 zł