Konrad Bułka

W Patronite od 15.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1000

Liczba Patronów: 399

Zostań Patronem
Kup na prezent
48 patronów
445 miesięcznie
3 390 łącznie
Cześć z tej strony Bułka. W wolnych chwilach tworzę wizytówki na patronite, a w nie wolnych walę głową podczas tworzenia filmów na youtuba.

O Autorze

 

Cześć, wszyscy wiemy gdzie jesteśmy i po co tu jesteśmy (Szkoda że w życiu tak nie ma). Nazywam się Bułka i profesjonalnie pierdziele głupoty o anime. 


Anime bułka to kanał na który regularnie wrzucam filmy. (Mniej więcej co tydzień/dwa). Filmy te posiadają wysoki poziom kultury i służą ludzkości w postępie do- 10/20 minutowe filmy w których rzucam pięć prostych/tanich żartów.

 


 

 

Imię:Bułka

Nazwisko: Konrad

Okupacja:  Typowy chłopak  ̶z̶ ̶b̶l̶o̶k̶ó̶w̶ z przedmieścia, a na dodatek typowy student. Ulubiony kolor: Kogo to obchodzi? Ludzie przychodzą żeby pośmiać się na moich filmach nie czytać biografie.

 


 

Po za anime lubię też wideo eseje o tematyce social commentery. Po za tym że je lubię to je chcę robić, a  po za tym że piszę za dużo "Po za tym", mam również potrzebę jakiegoś u̶t̶r̶z̶y̶m̶a̶n̶i̶a̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶z̶ ̶t̶e̶g̶o̶.̶   twórczego wyrażenia moich frustracji.

Mogę nawet zdradzić wam trzy pierwsze temataty: Idolki, Poważna Krytyka Kościołą oraz Poważna Krytyka LGBT... to będzie zabawne. 

 


 

Więc jeżeli chcesz dać na tacę... nie wiem jak ci dziękować. Nie serio po prawej stronie są wymienione korzyści dla ciebie ale to nie reprezentuję dobrze jak jestem wdzięczny  za to że chcecie dać mi uczciwe zarobione pieniądze. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Faudiusz Nikczemny
Faudiusz Nikczemny
Próg: 20 zł
Przemysław Chróściński
Przemysław Chróściński
Próg: 20 zł
Chudy2304
Chudy2304
Próg: 5 zł
kono twoj stary
kono twoj stary
Próg: 5 zł
Jędrzej Kosteczko
Jędrzej Kosteczko
Próg: 10 zł