CKsport.pl

W Patronite od 08.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1247

liczba Patronów: 900

2 patronów
14 zł miesięcznie
190 zł łącznie

Minimalna jest!

1 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 586 zł

brakuje

Na nasze konto wpada minimalna krajowa, a zatem przy dodatkowych wpływach z innych źródeł, możemy mówić o tym, że podstawowe potrzeby ekipy portalu CKsport.pl zostały zaspokojone. Mamy pieniądze na przetrwanie naszej witryny internetowej, powolutku idziemy do przodu, zajmujemy się Koroną, PGE VIVE i innymi wiodącymi dyscyplinami sportowymi w naszych okolicach. Możemy sobie pozwolić na spokojne myślenie o kolejnych celach, realizacji porządnych materiałów dziennikarskich i nieustannej aktualizacji portalu.

Pełna koncentracja na portalu.

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 986 zł

brakuje

Przy tej kwocie z Patronite możemy sobie pozwolić na znacznie więcej. Półtorej osoby może się skupić WYŁĄCZNIE na działalności portalu. Dla nas oznacza to więcej możliwości, więcej pracy przy bieżących tematach i wreszcie - więcej poświęconego czasu na materiały ekskluzywne. To ciekawe rozmowy, a także inspirujące artykuły. Przy tym nie musimy dokładać do wyjazdów za naszymi ulubionymi zespołami, odkładamy na Final Four Ligi Mistrzów i trzymamy kciuki za Koronę i jej awans do europejskich rozgrywek (bo dzięki Waszemu wsparciu również i tam za nimi pojedziemy!).

Wiatr w żagle i lecimy!

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 986 zł

brakuje

Okazuje się, że dla społeczności sportowej w Kielcach i okolicach nie ma rzeczy niemożliwych. Teraz nie musimy ograniczać się do wiodących dyscyplin sportowych na naszym poletku. Zakasujemy rękawy i bierzemy się za półprofesjonalnych i amatorskich sportowców - w końcu mamy na to czas i możliwości.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni