Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie

W Patronite od 11.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 603

Liczba Patronów: 550

Zostań Patronem
Kup na prezent
34 patronów
925 miesięcznie
88 303 łącznie

Nasz Skansen przetrwa!

4 000 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

3 075 zł

brakuje

Wszyscy wiemy, jakim trudnym rokiem był 2020. Pandemia wirusa praktycznie uniemożliwiła nasze działania. Nieliczne wycieczki w krótkim momencie „odwilży”, brak grup szkolnych na naszych warsztatach, a przede wszystkim konieczność odwołania Festiwalu Słowian i Wikingów, który od lat był dla nas potężnym zastrzykiem energetycznym i finansowym wpędziła nas w kłopoty.
Skansen jest jak żywy organizm – stale potrzebuje opieki i uwagi. Nasze konto bankowe jest puste i nie mamy z czego zakupić potrzebnych materiałów na bieżące naprawy, które są nie do uniknięcia.
Zwracamy się więc do Was – naszych przyjaciół i sympatyków – z prośbą o wsparcie, które pozwoli nam i skansenowi przetrwać. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zdziałać cuda!

Cała załoga zostaje na pokładzie!

7 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

6 075 zł

brakuje

To kolejny próg, który chcielibyśmy osiągnąć. Jeśli tak się stanie – będziemy mogli być pewni, że nasi pracownicy pozostaną na swoich posterunkach i będą dalej mogli działać na rzecz Skansenu, który od lat włącza się w programy związane z aktywacją zawodową mieszkańców regionu.

Możemy zacząć konkretne remonty!

14 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

13 075 zł

brakuje

To już byłoby spełnienie naszych najskrytszych marzeń! Mając tak ogromne wsparcie od Was, moglibyśmy przystąpić do realizacji większych zadań budowlanych i rozwinąć skrzydła. Na pierwszy ogień poszłaby główna brama naszej osady. Moglibyśmy ją wyremontować i przywrócić jej dawne funkcje i niegdysiejszą świetność. To by było coś!
Najnowsi Patroni
Piotr Bosak
Piotr Bosak
Próg: 14 zł
Sabrina Gollnow
Sabrina Gollnow
Próg: 25 zł
Tim Simenc Jr.
Tim Simenc Jr.
Próg: 25 zł
Olga Gałka
Olga Gałka
Próg: 14 zł
Olga Kwiatoń-Klinowska
Olga Kwiatoń-Klinowska
Próg: 14 zł