Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie

W Patronite od 11.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 77

Liczba Patronów: 125

Zostań Patronem
139 patronów
5 203 miesięcznie
37 099 łącznie

Cała załoga zostaje na pokładzie!

7 000 zł

miesięcznie

74%

osiągnięto

1 797 zł

brakuje

To kolejny próg, który chcielibyśmy osiągnąć. Jeśli tak się stanie – będziemy mogli być pewni, że nasi pracownicy pozostaną na swoich posterunkach i będą dalej mogli działać na rzecz Skansenu, który od lat włącza się w programy związane z aktywacją zawodową mieszkańców regionu.

Możemy zacząć konkretne remonty!

14 000 zł

miesięcznie

37%

osiągnięto

8 797 zł

brakuje

To już byłoby spełnienie naszych najskrytszych marzeń! Mając tak ogromne wsparcie od Was, moglibyśmy przystąpić do realizacji większych zadań budowlanych i rozwinąć skrzydła. Na pierwszy ogień poszłaby główna brama naszej osady. Moglibyśmy ją wyremontować i przywrócić jej dawne funkcje i niegdysiejszą świetność. To by było coś!

Nasz Skansen przetrwa!

4 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wszyscy wiemy, jakim trudnym rokiem był 2020. Pandemia wirusa praktycznie uniemożliwiła nasze działania. Nieliczne wycieczki w krótkim momencie „odwilży”, brak grup szkolnych na naszych warsztatach, a przede wszystkim konieczność odwołania Festiwalu Słowian i Wikingów, który od lat był dla nas potężnym zastrzykiem energetycznym i finansowym wpędziła nas w kłopoty.
Skansen jest jak żywy organizm – stale potrzebuje opieki i uwagi. Nasze konto bankowe jest puste i nie mamy z czego zakupić potrzebnych materiałów na bieżące naprawy, które są nie do uniknięcia.
Zwracamy się więc do Was – naszych przyjaciół i sympatyków – z prośbą o wsparcie, które pozwoli nam i skansenowi przetrwać. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zdziałać cuda!
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Matthew Shanahan
Matthew Shanahan
Próg: 25 zł
Dan Miga
Dan Miga
Próg: 25 zł
Paula Wypych-Meusiak
Paula Wypych-Meusiak
Próg: 25 zł
Józek Pasieka
Józek Pasieka
Próg: 50 zł
David Kilbourn
David Kilbourn
Próg: 14 zł