Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie

W Patronite od 11.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 116

Liczba Patronów: 177

Zostań Patronem
102 patronów
3 581 miesięcznie
55 198 łącznie

Nasz Skansen przetrwa!

4 000 zł

miesięcznie

89%

osiągnięto

419 zł

brakuje

Wszyscy wiemy, jakim trudnym rokiem był 2020. Pandemia wirusa praktycznie uniemożliwiła nasze działania. Nieliczne wycieczki w krótkim momencie „odwilży”, brak grup szkolnych na naszych warsztatach, a przede wszystkim konieczność odwołania Festiwalu Słowian i Wikingów, który od lat był dla nas potężnym zastrzykiem energetycznym i finansowym wpędziła nas w kłopoty.
Skansen jest jak żywy organizm – stale potrzebuje opieki i uwagi. Nasze konto bankowe jest puste i nie mamy z czego zakupić potrzebnych materiałów na bieżące naprawy, które są nie do uniknięcia.
Zwracamy się więc do Was – naszych przyjaciół i sympatyków – z prośbą o wsparcie, które pozwoli nam i skansenowi przetrwać. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zdziałać cuda!

Cała załoga zostaje na pokładzie!

7 000 zł

miesięcznie

51%

osiągnięto

3 419 zł

brakuje

To kolejny próg, który chcielibyśmy osiągnąć. Jeśli tak się stanie – będziemy mogli być pewni, że nasi pracownicy pozostaną na swoich posterunkach i będą dalej mogli działać na rzecz Skansenu, który od lat włącza się w programy związane z aktywacją zawodową mieszkańców regionu.

Możemy zacząć konkretne remonty!

14 000 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

10 419 zł

brakuje

To już byłoby spełnienie naszych najskrytszych marzeń! Mając tak ogromne wsparcie od Was, moglibyśmy przystąpić do realizacji większych zadań budowlanych i rozwinąć skrzydła. Na pierwszy ogień poszłaby główna brama naszej osady. Moglibyśmy ją wyremontować i przywrócić jej dawne funkcje i niegdysiejszą świetność. To by było coś!
Najnowsi Patroni
Sabrina Gollnow
Sabrina Gollnow
Próg: 25 zł
ARBOW
ARBOW
Próg: 100 zł
Rekografia
Rekografia
Próg: 14 zł
Grzesiek Jajo Poczajewiec
Grzesiek Jajo Poczajewiec
Próg: 100 zł
Kim Dau
Kim Dau
Próg: 100 zł
Bartosz Wiertel
Bartosz Wiertel
Próg: 25 zł