Cezary Gutowski

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 21

Liczba Patronów: 35

Zostań Patronem
450 patronów
12 940 miesięcznie
115 730 łącznie
Niezależny dziennikarz sportowy, ekspert Formuły 1 i pasjonat motoryzacji, który z miejsca akcji relacjonuje i komentuje najważniejsze wydarzenia światowego motorsportu. Dołącz do społeczności pasjonatów i bądź zawsze gościem VIP – w centrum akcji sportu samochodowego na najwyższym poziomie.

O Autorze

Jestem pasjonatem samochodów, który – zapatrzony jako dzieciak w najszybsze maszyny świata (bolidy Formuły 1) i najlepszych kierowców świata – zamarzył, aby zamiast w telewizorze, śledzić ten niesamowity sport w miejscu akcji. Dlatego właśnie zostałem dziennikarzem. Tak rozpoczęła się moja wielka życiowa przygoda, dzięki której mogłem obserwować z bliska i relacjonować dla Was najbardziej wiekopomne chwile polskiego sportu wyścigowego – drogę naszego kierowcy od kategorii juniorskich aż do Formuły 1, jego zmagania w rajdach WRC oraz powrót do królowej sportów motorowych. O tym wszystkim możecie przeczytać w biografii, którą napisaliśmy z Aldoną Marciniak: "Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy" lub obejrzeć sporą część tej historii moimi oczami w programie dokumentalnym "Robert Kubica – Moja Pasja" dołączonym do poprzedniej biografii.

23 lata później wciąż żyję sportem motorowym (i samochodami) i wciąż uwielbiam dzielić się swoją pasją z Wami. Dla Was nadaję na żywo z pierwszej linii ognia światowego motorsportu. A że czasy się zmieniły i nadeszła era mediów społecznościowych, zacząłem tworzyć bezpośrednio dla Was – na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz YouTubie. W tym trybie obowiązuje zasada: umiesz liczyć, licz na siebie, ale wielokrotnie dawaliście mi do zrozumienia, że organizując liczne eskapady po torach całego świata – własnym sumptem – mogę liczyć także na Was. Dlatego założyłem konto na Patronite.

 

 

Zapraszam, abyście poprzez swój wkład w pozyskiwanie ekskluzywnych treści dołączyli do naszej społeczności pasjonatów motorsportu. Bądźcie moimi gośćmi VIP podczas pełnych emocji zmagań na najwyższym poziomie.

Na moim kanale znajdziecie:

  • F1 Vlogi, Szybkie Strzały, Magazyny... Pogłębione relacje z wyścigów i rajdów, zazwyczaj nagrywane w warunkach bojowych, na miejscu. Wzbogacone o komentarze i analizy ludzi, którzy na sporcie samochodowym pozjadali zęby.
  • Fotowspomnienia z moich niezliczonych przygód w motorsporcie - przede wszystkim podróży śladami Roberta Kubicy. Formuła Renault 2000, Formuła 3, World Series by Renault, Formuła 1, WEC, ERC, WRC...
  • Testy samochodów i relacje z wypadów na prezentacje aut cywilnych.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Radek Żurek
Radek Żurek
Próg: 10 zł
Areon Polska
Areon Polska
Próg: 10 zł
Tomasz Siwek
Tomasz Siwek
Próg: 10 zł
Danie Olczak
Danie Olczak
Próg: 10 zł
Piotr Raszkowski
Piotr Raszkowski
Próg: 20 zł
Mateusz Cyganik
Mateusz Cyganik
Próg: 10 zł