Beata i Hubert

W Patronite od 22.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 769

Liczba Patronów: 1630

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
600 miesięcznie
600 łącznie
Prowadzimy blog Connection5d. Dzielimy się na nim wiedzą, która doprowadziła nas do stanu harmonii i spokoju nie tylko w głębi serca, ale i umysłu. Informacje w nim zawarte to nasze własne przeżycia i przemyślenia w drodze do zauważenia szerszej perspektywy otaczającego nas świata.

O Autorze

Kim jesteśmy?

W 2021 roku Hubert znalazł Beatę na międzynarodowej stronie terapeutów i od pierwszej rozmowy połączyła ich miłość do dr Davida R. Hawkinsa i Kod Emocji dr Bradleya Nelsona. Brzmi jak tekst z bajki a jest prawdziwą historią poszukiwania i odnalezienia bratniej duszy...

Od pierwszej chwili mogliśmy rozmawiać godzinami na tematy związane z rozwojem świadomości, prawem przyciągania oraz wpływem przekonań i emocji na nasze życie. Bardzo szybko zrozumieliśmy, że chcemy iść dalej razem przez życie.

Stworzyliśmy swoje małe miejsce na Ziemi, w którym prowadzimy warsztaty i sesje terapeutyczne. Od dawna oboje marzyliśmy o stworzeniu Instytutu terapeutycznego - miejsca do rozwoju i regeneracji organizmu naturalnymi metodami. Gdy się spotkaliśmy postanowiliśmy zrealizować to marzenie. Szukając konkretnego domu na terenie Polski trafiliśmy do Olsztyna. Tu powstał pomysł na blog, płytę i wiele innych inspiracji, które radują nasze serca. Aktualnie prowadzimy sesje w Olsztynie, dojeżdżamy też do klientów, prowadzimy sesje on-line z ludźmi z całego świata. Często podróżujemy i poznajemy wspaniałych ludzi. Przyjmujemy i akceptujemy wszystkich bez oceniania, takimi jakimi są. Uwielbiamy pracę ze zwierzętami.

 

Co robimy i co chcemy dalej robić?

Prowadzimy blog http://connection5d.com

Wspólnie z Sajo Safet Kovac wydaliśmy album dwupłytowy z muzyką do medytacji i medytacjami prowadzonymi:

Medytacje jak i podcasty udostępniamy na naszym kanale na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=jGZJ80FWQ-I&t=6s

Dzięki wsparciu będziemy mogli w pełni poświęcić się tworzeniu dla Was materiałów na najwyższym poziomie. Marzymy dalej o kolejnych płytach, muzyce do regeneracji ciała, filmów związanych z tematyką naszego bloga, wydaniu książki i jeszcze większym budynku do którego będzie mogło przyjechać więcej osób. Będzie można odpocząć, skorzystać z zabiegów medycyny naturalnej i po kilku dniach wyjechać w dużo lepszym stanie. Lokalizacji na każdą kieszeń, gdzie będzie też możliwość rozstawienia namiotów. 

Dlaczego taka droga i takie marzenia?

Oboje pochodzimy z rodzin, w których trzeba było wybierać na co przeznaczyć pieniądze. W których choroby dały o sobie znać. Nie było łatwo ale mieliśmy marzenia. Uzdrowiliśmy siebie, nasze rody, nasze życie. Robimy to co kochamy. Teraz pomagamy innym. Patrzymy na życie z przestrzeni serca, z perspektywy miłości do każdego. 

O historii Beaty można przeczytać tutaj: https://bjbederz.pl/o-mnie-2/

Beata uwielbia tworzyć, malować. Mając Wasze wsparcie mogłaby tworzyć więcej a rękodzieło byłoby rozlosowywane raz w miesiącu wśród Patronów udzielających się na grupie.

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Patronite?

Do tej pory finansowaliśmy wszystko sami. Zrozumieliśmy, że mając Wasze wsparcie będziemy mogli robić jeszcze więcej i jeszcze lepiej. Pomoże nam ono w rozwijaniu bloga i kanału na YouTube, pokryciu podstawowych potrzeb ale też sprawi, że będziemy w stanie tworzyć dla was jeszcze lepsze artykuły, muzykę, filmy, kursy i kto wie może wspólnie stworzymy Instytut terapeutyczny. Wiemy, że wszystko jest możliwe, szczególnie z Waszą pomocą.

Dziękujemy za każde wsparcie. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
ELZBIETA Walerowicz-DYNIA
ELZBIETA Walerowicz-DYNIA
Próg: 100 zł
Małgorzata Nowakowska
Małgorzata Nowakowska
Próg: 100 zł
Katarzyna Krawczyk
Katarzyna Krawczyk
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Kristine Pica
Kristine Pica
Próg: 100 zł
Beata Bułdyś
Beata Bułdyś
Próg: 100 zł