Avatar użytkownika

CoupleCycling

2
patronów
60 
miesięcznie
390 
łącznie
2
patronów
60 zł 390 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Drobna kwota a czyni cuda. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli wypić kawę i pomyśleć o Tobie. Dziękujemy
30 zł miesięcznie
Złotówka dziennie dla Was może być drobiazgiem a dla nas to znaczące wsparcie w naszej drodze do realizacji wielkiego celu.
50 zł miesięcznie
Niby trzy złote dziennie a robi już różnicę. W zamian za wsparcie prześlemy w każdym miesiącu pocztówkę z wyjątkowego miejsca jakie mijaliśmy po drodze (za miesiąc w którym obowiązywało wsparcie)
100 zł miesięcznie
Próg wyższy, bo i waga wyższa. Oprócz pocztówek chcemy też zaoferować Wam magnesy. Czasami spotykamy naprawdę piękne magnesy. Wielu z Was zbiera magnesy z podróży, możemy przesłać Wam także z egzotycznych zakątków jak np. Timor-Leste :)
150 zł miesięcznie
Pocztówki z każdego kraju po drodze. Nasza trasa obejmuje około 60 krajów. Próg nie obejmuje krajów wstecz oraz dotyczy krajów odwiedzanych w trakcie miesiąca trwania wsparcia.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
5 dostępnych miejsc
Poczuj się jakbyś był/-a z nami w trasie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora CoupleCycling w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy parą zwyczajnych, aktywnych ludzi, którzy stwierdzili, że życie naprawdę jest tylko jedno i nie można go zmarnować. To prawda, że stabilność jest fajna, ale zawsze coś wewnętrznie kieruje nasze wspomnienia do naszych wyjazdów, a każdy dzień spędzony w domu przybliża do depresji

Co jest naszym celem?

Najwyższym celem wielu podróżników jest albo okrążyć świat albo odwiedzić każdy kraj świata. My wybraliśmy okrążenie świata, a żeby było to ekonomicznie możliwe zdecydowaliśmy się na podróżowanie na rowerach.

Dlaczego taki cel?

To jasne, że obawiamy się tego co właśnie zaczynamy, ale ten stres jest motywujący w odróżnieniu od wyzwań w pracy tym razem walczymy o swoje. Dodatkowo dzięki pełnej skali doświadczeń od zimnych noclegów, głodu, problemów z zaopatrzeniem po piękną pogodę, piękne krajobrazy, ciepłe morza i oceany odczuwanie radości i szczęścia staje się mocniejsze.

Wydaje się nam, że wyznaczenie celu jako dojazd do Singapuru byłoby niesatysfakcjonujące i brakowałoby kropki nad “i” żeby przeskoczyć przez krawędź mapy jaką tradycyjnie używa się w Europie i znaleźć się w Ameryce Północnej a później w Południowej.

Posiadamy doświadczenie zarówno z szybkich przejazdów z wieloma kilometrami każdego dnia (170km/dzien, Gdańsk - Wenecja) jak i “spokojniejszy” przejazd z nocowaniem pod namiotem (120km/dzień, Gdańsk - Ateny). Podczas tego drugiego wyjazdu zaznaliśmy również drobnej egzotyki w Albanii i kiepskich bocznych dróg w Grecji. Wiemy, że trzeba być cierpliwym i spokojnym, prędkość nie zawsze będzie taka sama.

Co chcielibyśmy Wam zaoferować?

Musimy przyznać, że nie posiadamy doświadczenia w tworzeniu interesujących filmów a potem ich montażu. Tworzenie filmów to nie tylko umiejętności w Adobe Premiere ale także pomysł na treść, ujęcia a przede wszystkim ogrom czasu. Na pewno będziemy trochę kręcili video ale twórczość nie będzie tak regularna.

Możemy natomiast zaoferować Wam wysyłki pamiątek z krajów, które odwiedzimy.

Najchętniej zrobiliśmy to zupełnie za darmo, ale prosimy o zrozumienie, że zakup i wysyłka pocztówek z coraz bardziej egzotycznych krajów nie jest za darmo. 

Cele Autora

Nasz miesięczny budżet na wyżywienie i noclegi
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 940 zł brakuje
2%
W skrócie - podczas szacowania naszego wyjazdu, po odjęciu kwoty na loty, wizy, ubezpieczenie podzieliliśmy pozostałą kwotę przez 36 miesięcy co dało nam kwotę jaką możemy wydać na wyżywienie i ewentualne noclegi

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora CoupleCycling już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paulina Paulina
Paulina Paulina
10 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.