Czas Gentlemanów

W Patronite od 28.04.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 206

liczba Patronów: 144

63 patronów
1 094 zł miesięcznie
31 465 zł łącznie

Regularne publikacje wysokiej jakości

4 000 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

2 906 zł

brakujeMam w planach przygotowanie wielu publikacji dotyczących ważnych i ciekawych tematów:
- jak zachować się w świątyniach różnych religii, gdy jesteśmy innego wyznania?
- kiedy, jak i ile powinniśmy zostawiać w formie napiwku?
- jak wznosić toasty?
- kultura picia kawy
- jak nosić kapelusz?
I wiele, wiele innych.

Wraz z Patronami ustalamy temat kolejnej produkcji, a z budżetu z Patronite opłacam ekipę, koszty produkcji, muzykę itp. Dzięki temu nie są to suche filmy, w których gadająca głowa prezentuje się na tle ściany, tylko urozmaicone scenkami z życia poradniki, które chce się oglądać.

Jeśli uda nam się osiągnąć cel, będę mógł znacznie podnieść jakość moich produkcji i zwiększyć ich częstotliwość właśnie dzięki pracownikom. Samodzielność do bardzo dobra cecha, ale bez porównania lepiej pracuje się w duecie. Materiały, przy tworzeniu których mogę zatrudnić osobę do pomocy, są o wiele lepsze wizualnie, powstają szybciej i zawierają mniej błędów.
Statystyki pokazują też, że podobają się Wam bardziej.

Wyobraźcie sobie jak wyglądałby Czas Gentlemanów, gdyby każdy materiał był tak realizowany!

Pozwoliłoby mi to na zwiększenie regularności i ujednolicenie jakości moich treści. Mógłbym wprowadzić więcej serii i mocno trzymać się ich terminów. To wszystko z kolei przełoży się na docieranie do większej liczby odbiorców, a także lepszy kontakt z Wami. Nadmiar obowiązków utrudnia bowiem choćby szybkie odpisywanie na wiadomości czy organizowanie transmisji na żywo.

Słowem - ułatwiłoby to nam walkę z bylejakością!

To wysoki próg i ale wierzę, że jest w naszym zasięgu.

Seria: Gentleman w Podróży

8 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

6 906 zł

brakujeMisja Czasu Gentlemanów powinna rozwinąć skrzydła, a Ty możesz mi w tym pomóc!

Moim marzeniem jest zrealizowanie serii pokazującej różnice kulturowe, na jakie trafimy w różnych stronach świata. Coraz częściej bywamy bowiem w Chinach, Japonii, krajach arabskiskich, Stanach Zjednoczonych itp., ale brak wiedzy o panujących tam zwyczajach sprawia, że grożą nam niepotrzebne wpadki. Popularyzowanie wiedzy z tego zakresu pomoże ich uniknąć i zadbać o wizerunek Polaków za granicą.

Pieniądze z tego progu przeznaczę na wyjazdy zagraniczne do miejsc, które chcielibyście lepiej poznać. Przy niższym budżecie zostaniemy w Europie, ale jeśli zgromadzi się nas dostatecznie dużo wybierzemy Azję, Afrykę lub Ameryki. Cele ustalimy wspólnie.

W planach mam pokazywanie różnic kulturowych, najważniejszych zasad dobrych manier, etykiety biznesowej i poszukiwanie lokalnego ideału gentlemana/człowieka z klasą. Patroni zyskają też dostęp do ekskluzywnych materiałów: vlogów i zdjęć z wypraw.

Górna granica tego celu jest o wiele wyższa - przeloty i noclegi będą tu podstawowym i to niemałym kosztem. Jednak, żeby w pełni wykorzystać potencjał tych wyjazdów powinienem podróżować z operatorem. Dzięki temu nie tylko filmy będą lepszej jakości, ale też powstanie ich więcej, bo spora część pracy zostanie zdjęta z moich ramion.

Gdyby w danym miesiącu nie udało się zebrać wystarczających środków, odłożymy je na kolejny.

Wyższy poziom

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Tworząc Czas Gentlemanów staram się wypełniać ważną misję: walczyć z bylejakością, inspirować do pracy nad sobą i przekazywać wartościową wiedzę. Wspierając mnie na Patronite możesz mi znaczenie w tym pomóc!

Dzięki Tobie, zapomniane już nieco wartości mogą znów trafić do szerokiego grona odbiorców poprzez Czas Gentlemanów. Tym samym możemy wspólnie budować pokolenie Polaków, dla których szacunek dla innych, empatia, wysiłek w pracy, dobry styl i kultura osobista to ważne elementy życia.

Uzyskane z tego celu środki przeznaczę na rozwój technologiczny oraz zatrudnienie osób do pomocy przy nagrywaniu wybranego materiału. Najczęściej będą to filmy z tematyki dotyczącej dobrych manier, gdzie dobrze jest mieć też dodatkowych aktorów, a nawet atrakcyjne lokalizacje. Mogą to być też filmy z zakresu szlifowania swojego charakteru i męskiej elegancji.

Do tej pory zrealizowałem w ten sposób kilka filmów o relacjach damsko-męskich i wizerunku. Znajdziesz je w sekcji "O autorze".
Zostań Patronem