Avatar użytkownika

DED87

7
patronów
245 
miesięcznie
50 695 
łącznie
7
patronów
245 zł 50 695 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki wielkie za wsparcie . Jak to mówią - grosz do grosza :) W ramach wdzięczności - dostaniesz ode mnie maila z podziękowaniami.
10 zł miesięcznie
Dzięki wielkie za wsparcie . Jak to mówią - grosz do grosza :) W ramach wdzięczności - dostaniesz ode mnie maila z podziękowaniami. Do tego na tego samego maila dostaniesz 3 razy w miesiącu linki do niektórych materiałów przed ich publikacją na kanale :)
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
22 dostępne miejsca
Widzę, że zależy Ci na tym bym mógł robić jak najwięcej materiałów :) W ramach wdzięczności będziesz dostawał na maila przedpremierowe materiały, które jeszcze nie ukazały się na kanale :)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
9 dostępnych miejsc
Dziękuję bardzo. Jest to już pokaźna kwota. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do kontaktu ze mną przez specjalnego maila. Postaram się tam jak najszybciej odpowiadać na Twoje różne pytania w tematyce gier jakie pokazuję na kanale. Do tego oczywiście zyskujesz też to co oferują wcześniejsze progi:) Bardzo dziękuje!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
6 dostępnych miejsc
Wspierając mnie taką kwotą udowadniasz, że bardzo Ci zależy na tym, by mój kanał się rozwijał i na tym bym mógł nagrywać jak najwięcej filmów. Oczywiście zyskujesz to co Patroni wpłacający 50 złotych plus raz w miesiącu jeśli będziesz miał ochotę zagrać ze mną w jakąś grę to będziesz miał taką możliwość. Oczywiście jako ludzie dorośli musimy liczyć się z tym, że czasami ciężko zgrać się w jednym czasie ale wszystko jest kwestią dogadania :) Dodatkowo będziesz dostawał zapisy streamów na YT, które nie będą publiczne :)
Dzięki wielkie jeszcze raz!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DED87 w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam wszystkich. Prowadzę kanał na YouTube oraz streamuję na Twitch. Główną tematyką kanału jest gra World of Tanks. Możecie tam poznać charakterystykę wielu maszyn w tej produkcji. Oprócz tego na kanale pojawiają się gameplaye z innych gier.

Chcesz miło spędzić czas oglądając materiały z World of Tanks i nnych gier? Zapraszam do mnie :) 

 

 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DED87 już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Nieznany
Nieznany
50 zł
Ociec_Chrzestny
Ociec_Chrzestny
25 zł
oskardj92
oskardj92
50 zł
Grzegorz Kłosiński
Grzegorz Kłosiński
50 zł
Piotr Terpiłowski
Piotr Terpiłowski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.