Strefa Patrona:

Autor
19

patronów

725 zł

miesięcznie

6145 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
80
miesięczne wsparcie
126
liczba patronów

  Witam wszystkich. Prowadzę kanał na YouTube oraz streamuję na Twitch. Główną tematyką kanału jest gra World of Tanks. Możecie tam poznać charakterystykę wielu maszyn w tej produkcji. Oprócz tego na kanale pojawiają się gameplaye z innych gier.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Chcesz miło spędzić czas oglądając materiały z World of Tanks i nnych gier? Zapraszam do mnie :) 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Dzięki wielkie za wsparcie . Jak to mówią - grosz do grosza :) W ramach wdzięczności - dostaniesz ode mnie maila z podziękowaniami.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 4
Dzięki wielkie za wsparcie . Jak to mówią - grosz do grosza :) W ramach wdzięczności - dostaniesz ode mnie maila z podziękowaniami. Do tego na tego samego maila dostaniesz 3 razy w miesiącu linki do niektórych materiałów przed ich publikacją na kanale :)
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 5
Limit: 25
Widzę, że zależy Ci na tym bym mógł robić jak najwięcej materiałów :) W ramach wdzięczności będziesz dostawał na maila przedpremierowe materiały, które jeszcze nie ukazały się na kanale :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 5
Limit: 12
Dziękuję bardzo. Jest to już pokaźna kwota. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do kontaktu ze mną przez specjalnego maila. Postaram się tam jak najszybciej odpowiadać na Twoje różne pytania w tematyce gier jakie pokazuję na kanale. Do tego oczywiście zyskujesz też to co oferują wcześniejsze progi:) Bardzo dziękuje!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 6
Wspierając mnie taką kwotą udowadniasz, że bardzo Ci zależy na tym, by mój kanał się rozwijał i na tym bym mógł nagrywać jak najwięcej filmów. Oczywiście zyskujesz to co Patroni wpłacający 50 złotych plus raz w miesiącu jeśli będziesz miał ochotę zagrać ze mną w jakąś grę to będziesz miał taką możliwość. Oczywiście jako ludzie dorośli musimy liczyć się z tym, że czasami ciężko zgrać się w jednym czasie ale wszystko jest kwestią dogadania :) Dodatkowo będziesz dostawał zapisy streamów na YT, które nie będą publiczne :)
Dzięki wielkie jeszcze raz!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni