Avatar użytkownika

DED87

8
patronów
245 
miesięcznie
50 790 
łącznie
8
patronów
245 zł 50 790 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki wielkie za wsparcie . Jak to mówią - grosz do grosza :) W ramach wdzięczności - dostaniesz ode mnie maila z podziękowaniami.
10 zł miesięcznie
Dzięki wielkie za wsparcie . Jak to mówią - grosz do grosza :) W ramach wdzięczności - dostaniesz ode mnie maila z podziękowaniami. Do tego na tego samego maila dostaniesz 3 razy w miesiącu linki do niektórych materiałów przed ich publikacją na kanale :)
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
22 dostępne miejsca
Widzę, że zależy Ci na tym bym mógł robić jak najwięcej materiałów :) W ramach wdzięczności będziesz dostawał na maila przedpremierowe materiały, które jeszcze nie ukazały się na kanale :)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
9 dostępnych miejsc
Dziękuję bardzo. Jest to już pokaźna kwota. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do kontaktu ze mną przez specjalnego maila. Postaram się tam jak najszybciej odpowiadać na Twoje różne pytania w tematyce gier jakie pokazuję na kanale. Do tego oczywiście zyskujesz też to co oferują wcześniejsze progi:) Bardzo dziękuje!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
6 dostępnych miejsc
Wspierając mnie taką kwotą udowadniasz, że bardzo Ci zależy na tym, by mój kanał się rozwijał i na tym bym mógł nagrywać jak najwięcej filmów. Oczywiście zyskujesz to co Patroni wpłacający 50 złotych plus raz w miesiącu jeśli będziesz miał ochotę zagrać ze mną w jakąś grę to będziesz miał taką możliwość. Oczywiście jako ludzie dorośli musimy liczyć się z tym, że czasami ciężko zgrać się w jednym czasie ale wszystko jest kwestią dogadania :) Dodatkowo będziesz dostawał zapisy streamów na YT, które nie będą publiczne :)
Dzięki wielkie jeszcze raz!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DED87 w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam wszystkich. Prowadzę kanał na YouTube oraz streamuję na Twitch. Główną tematyką kanału jest gra World of Tanks. Możecie tam poznać charakterystykę wielu maszyn w tej produkcji. Oprócz tego na kanale pojawiają się gameplaye z innych gier.

Chcesz miło spędzić czas oglądając materiały z World of Tanks i nnych gier? Zapraszam do mnie :) 

 

 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DED87 już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Kłosiński
Grzegorz Kłosiński
50 zł
Piotr Terpiłowski
Piotr Terpiłowski
25 zł
Nieznany
Nieznany
50 zł
Ociec_Chrzestny
Ociec_Chrzestny
25 zł
oskardj92
oskardj92
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.