Avatar użytkownika

De Revolutionibus Books

93
patronów
6 065 
miesięcznie
27 750 
łącznie
93
patronów
6 065 zł 27 750 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
93 dostępne miejsca
ZAPRASZAMY NA KAWĘ
Najmniejszy, ale najważniejszy sposób na wsparcie naszej kameralnej księgarni! Jeśli zdarzyło się lub zdarza się, że podpowiedzieliśmy Ci jakąś dobrą książkę, albo po prostu chcesz wesprzeć nas w walce z Goliatami rynku, będziemy Ci niesłychanie wdzięczni za to wsparcie. A przy okazji raz w miesiącu na swój patronitowy nick możesz wybrać sobie jakąkolwiek kawę lub herbatę w De Revolutionibus przy Rynku Podgórskim 8 w Krakowie na nasz rachunek.
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
95 dostępnych miejsc
HONOROWY PATRON MA KSIĄŻKI TANIEJ
(kawa + rabat)
Wspaniałe dzięki za wsparcie! Raz w miesiącu przyjdź do nas na kawę na nasz rachunek - a poza tym ciesz się 15% rabatem na bar i książki w obu naszych księgarniach w Krakowie: De Revolutionibus przy Rynku Podgórskim 8 i Compare przy Rynku Głównym 20.
Obrazek progu
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
2 dostępne miejsca
KSIĄŻKA MIESIĄCA
(kawa + rabat + książka ok. 50zł)
Najmniejszy z naszych abonamentów książkowych. Co miesiąc, na podstawie Twoich indywidualnych preferencji, wybieramy dla Ciebie nową książkę, którą uważamy za wartą przeczytania i wysyłamy ją do Twoich drzwi. Trochę gift box, trochę osobisty księgarz. Wybieramy książki warte około 50zł. 15% rabatu i kawa raz w miesiącu również w pakiecie!
Obrazek progu
105 zł miesięcznie
Wybierz 105 zł
10 dostępnych miejsc
DOBRANA PARA
(kawa + rabat + dwie książki ok. 100zł)
Jedna książka to mało, prawda? Jeżeli czytasz szybko, albo masz z kim dzielić wieczorne czytanie, proponujemy Wam wspólny pakiet dwóch książek, dobranych indywidualnie dla każdego z Was. Książki o łącznej wartości 100zł (plus lub minus kilka złotych), do tego oczywiście rabat 15% w naszych księgarniach i jedna kawa lub herbata w miesiącu na nasz koszt.
Obrazek progu
145 zł miesięcznie
Wybierz 145 zł
7 dostępnych miejsc
Z HERBATĄ RAŹNIEJ POD KOCYKIEM
(kawa + rabat + dwie książki 100zł + paczka kawy/herbaty)
Nikt nam nie wmówi, że istnieje lepsza randka od wspólnego czytania przy swojej ulubionej herbacie lub kawie. Dzięki temu abonamentowi co miesiąc otrzymacie dwie książki dobrane indywidualnie do Waszych preferencji, a do tego 250g kawy speciality lub 50g-200g najwyższej jakości herbaty. Ponadto w księgarniach 15% rabatu i jedna kawa lub herbata w miesiącu na nasz koszt.
Obrazek progu
195 zł miesięcznie
Wybierz 195 zł
9 dostępnych miejsc
ABONAMENT KSIĄŻKOHOLIKA
(kawa + rabat + trzy książki 150zł + paczka kawy/herbaty/więcej książek!)
Co miesiąc, na podstawie Twoich preferencji, wyślemy Ci paczkę z selekcją przynajmniej trzech książek, które uznajemy za najlepsze i, mamy nadzieję, najlepiej dostosowane do Twojego czytelniczego gustu. Książki od literatury pięknej i poezji aż po literaturę dziecięcą o wartości ok. 190 zł LUB, jeśli wolicie, pakiet przynajmniej trzech książek o wartości 150zł i kawę/herbatę.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora De Revolutionibus Books w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy krakowską księgarnią kameralną, która ze swoją pasją i fachową wiedzą chce wyjść naprzeciw Waszym czytelniczym potrzebom - dlatego na Patronite oferujemy jedyne w swoim rodzaju, spersonalizowane ABONAMENTY LITERACKIE.

Patronat nad księgarnią i abonament literacki w jednym!

Cześć! Jesteśmy księgarzami i księgarkami z dobrze znanych krakowianom i krakowiankom księgarni kameralnych: De Revolutionibus Books przy Rynku Podgórskim 8 i Compare Bookstore przy Rynku Głównym 20.

Od przeszło dekady selekcjonujemy dla Was najciekawsze i najważniejsze publikacje książkowe, aranżujemy i wzbogacamy życie literackie Krakowa oraz nieustannie dajemy dowód, że księgarnie kameralne to miejsca ważne i potrzebne dla lokalnej społeczności. Gromadzimy wokół siebie społeczność nowych i stałych bywalców, czytelników, literatów i artystów, którzy od lat pokładają zaufanie w nasz autorski wybór książek.

Wierzymy, że księgarstwo to bynajmniej nie jest relikt przeszłości. Atmosfera księgarni i osobista relacja z księgarzem, który zna Twój gust, służy pomocą i chętnie podejmuje literackie dysputy - te rzeczy nigdy się nie zestarzeją. Niestety, coraz bardziej odczuwamy spadek liczby osób czytających i odwiedzających nasze księgarnie. Sieciowe sklepy z książkami, rynek internetowy stosujący morderczą walkę cenową - to wszystko sprawia, że coraz  mniej osób podejmuje decyzję o kameralnym zakupie książek.

Jedakże my, księgarze i księgarki, jesteśmy tu dla Was i zapewniamy - wybieramy i polecamy najlepsze, co rynek wydawniczy ma do zaoferowania. Przy okazji zaś tworzymy wspaniałą, twórczą i czułą społeczność.

Dlatego chcemy wyjść do Was i zaproponować Wam dołączenie do tej społeczności. W zamian za wsparcie oferujemy abonamenty literackie, w ramach których co miesiąc wysyłać będziemy naszym Patronom selekcję książek wybranych indywidualnie dla każdego z nich. Nie przez żadne algorytmy, ale przez nas, Waszych osobistych księgarzy. Często trafimy w gusta, czasem może nie, ale z pewnością zapewnimy Wam lekturę na najwyższym poziomie. Zawsze też wysłuchamy Waszej opinii, która pomoże nam w doborze lektury na następny raz. Tak zwyczajnie, jak to w księgarni.

Co oferujemy naszym Patronom?

Literatura piękna, faktu, YA, popularnonaukowa, poezja i literatura dziecięca po polsku i po angielsku - cokolwiek lubicie. Książki w abonamencie będą w cenach promocyjnych, w większości wybierane spośród książek najnowszych i przedpremierowych.

Jeśli chcecie wesprzeć nas mniejszą kwotą - jesteśmy Wam stokrotnie wdzięczni! W zamian zapraszamy do nas na kawę lub odwdzięczymy się sympatycznym rabatem na książki. 

My - Wasi księgarze

 Milena. Kapitan naszego księgarskiego statku, księgarka od lat i z powołania. Rynek książki to jej świat i zawsze znajdzie dla Was najlepsze nowości wydawnicze. Doradzi zwłaszcza świetną powieść, biografię, a nawet książkę dziecięcą. Jeśli się odważycie, spytajcie ją o poezję.

 

 Michał. W dzień księgarz, w nocy architekt i grafik. Jego konikiem jest sztuka, design i książka popularnonaukowa. Nie wygląda, ale jest całkiem obyty, prowadzi nas przez szeroką i niezbadaną puszczę książki anglojęzycznej.

 

 Dorota. Księgarka to jej zawód i pasja. Wybitna specjalistka od literatury dziecięcej, biografii, beletrystyki. Z miłością i ogromnym doświadczeniem dba o Compare Bookstore.

 

 

 Nela. Artystka, malarka i od niedawna wspaniała księgarka. Uwielbia słowa awangarda, Andy Warhol oraz pop-up więc dobierze wszystko z zakresu sztuki, feminizmu i innych zakamarków kultury współczesnej.

 

 

 Ala. Religioznawczyni, kiedy nikt nie patrzy, kultywuje szeroką wiedzę humanistyczną. Podpowie i filozofa i reportażystę, dobrą fantastykę, jak nikt orientuje się też w naszych działach popularnonaukowych.

 

 

Gosia. Czytelniczka wręcz nałogowa. Jeżeli w długie wieczory chcecie zagłębić się w psychikę bohaterek, a melancholia to Wasz stan umysłu, to właśnie Ona najlepiej dobierze Wam polsko- lub anglojęzyczną powieść.

 

 Kajetan. W De Revo nawet szef baru to oczytany gość. Dzięki niemu nie brak u nas książek dających do myślenia, a przede wszystkim dobierze Wam doskonałą kawę do naszych abonamentów dla ciała i duszy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora De Revolutionibus Books już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Pakuła
Marcin Pakuła
10 zł
Grzegorz Mroczka
Grzegorz Mroczka
25 zł
Miłosz Kurdybowicz
Miłosz Kurdybowicz
60 zł
Klaudia Kaczmarczyk
Klaudia Kaczmarczyk
95 zł
Paulina Durasiewicz
Paulina Durasiewicz
60 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.