Do zobaczenia w NIEBIE!

W Patronite od 04.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 421

liczba Patronów: 412

11 patronów
275 zł miesięcznie
285 zł łącznie
Nasz team: Maciej Syka - reżyser, współpracujący z nowojorskim studiem filmowym "Grassroots Films." Szymon Reich aka QoQos - twórca, influencer, producent muzyczny, model. Tadeusz Syka- producent filmów dokumentalnych. Zabierzemy Was w miejsca, gdzie szukamy nadziei! Do zobaczenia w Niebie!

O Autorze

Z tej strony bracia Maciej i Tadeusz Sykowie oraz Szymon Reich!

Pragniemy Państwu zaprezentować nasz najnowszy kanał YouTube pt. "Do zobaczenia w Niebie. Tutaj link do playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PLxpnNCRwK7zB4aJGL2vIi5majs2nlNGIt

Drodzy Widzowie!

W lutym 2020 roku startujemy na YouTube z kanałem pt. "DO ZOBACZENIA w NIEBIE!", który regularnie będzie produkował i publikował odcinki z naszym udziałem oraz zaproszonymi gośćmi. Jest to pierwszy tego typu kanał w Polsce! Ruszamy w miejsca w Polsce i na świecie, w których poszukujemy Wiary i Nadziei. Interesują nas historie, które poruszają do głębi ludzkie serca i dusze. 

Producentem kanału jest Tadeusz Syka. Prowadzącymi kanał są pomysłodawca: Maciej SYKA oraz Szymon REICH.  

Na kanale zobaczą Państwo zwiastuny wartościowych filmów oraz teledyski z tzw. głębszym przesłanie, naszej produkcji. W naszych materiałach będziemy poruszali sprawy Wiary, Miłości, cierpienia, samotności oraz radości i sensu życia. Będziemy starali się ukazywać historie, które dotyczą praw człowieka, a także godności osoby ludzkiej. Przede wszystkim jednak pragniemy żyć i tworzyć ten kanał zgodnie z Ewangelią.

Na samym początku „DO ZOBACZENIA W NIEBIE” zaprezentuje zwiastun intro. Prowadzący Maciej Syka oraz Szymon Reich zaproszą do subskrypcji kanału i jego udostępniania. Następnie ukażemy na naszej playliście zwiastun naszego najnowszego filmu dokumentalnego pt. "PEWNOŚĆ". Film opowiada o pomocy najuboższym dzieciom w Zambii oraz w Boliwii. Ukazuje pracę Sióstr Służebniczek, które pomagają trędowatym i chorym w Afryce.

Już w lutym tego roku, zapraszamy na odcinek z relacją z tegorocznego spotkania młodzieży TAIZE we Wrocławiu. Po nim zaprezentujemy wyjątkowy materiał z MEDJUGORIE w Bośni i Hercegowinie. Kolejne epizody "Do zobaczenia w Niebie" przedstawią niezwykły sierociniec "DOM POKOJU" w Autonomii Palestyńskiej, w którym pracują polskie Siostry Elżbietanki. Dom Pokoju to niesamowite miejsce, gdzie schronienie i opiekę znajdują bezbronne dzieci, ofiary konfliktów wojennych.

Koszty produkcji kanału i odcinków z różnych części Polski oraz świata to wydatek ponad kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Jest to pierwszy tego typu kanał w naszym kraju. Będziemy podróżowali po Polsce oraz świecie, w poszukiwaniu Wiary, Nadziei i Miłości. Docelowo planujemy publikować odcinki na YouTube co tydzień dlatego prosimy Was o wsparcie naszych działań, medialnie, modlitewnie oraz finansowo na Patronite. 

Prosimy również o udostępnianie intro kanału oraz odcinków i informacji o kanale. Poniżej linki, a w załączniku zdjęcia i logo kanału.

LINK do wsparcia finanoswego na PATRONITE: https://patronite.pl/DOZOBACZENIAWNIEBIE

 

 

Jeśli macie historie warte opowiedzenia, zgłoście się do nas: biuro@highhopefilms.tv

Do zobaczenia w Niebie!  #dozobaczeniawniebie

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni