Avatar użytkownika

Dagny Kurdwanowska

3
patronów
100 
miesięcznie
5 945 
łącznie
3
patronów
100 zł 5 945 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
500 dostępnych miejsc
Dziękuję za wsparcie!

✦Każdy z Państwa otrzyma link do zamkniętej grupy na Facebooku, w której będę dzielić się wiedzą z zakresu psychogerontologii, zdrowych nawyków i organizowania opieki.
W grupie będziemy wspólnie dyskutować na temat ważnych dla Państwa wyzwań i problemów.
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
498 dostępnych miejsc
Dziękuję za wsparcie!

Poza linkiem do grupy na FB każdy z Państwa otrzyma:
✦raz w tygodniu newsletter, w którym znajdą się rekomendacje artykułów z wiedzą fachową, rekomendacje lektur (nie tylko psychogerontologicznych), raportów, ciekawostek
✦jako pierwsi otrzymają Państwo także linki do nowych materiałów edukacyjnych: podcastów, filmów na YT.
✦dodatkowo raz w miesiącu otrzymają Państwo link do Ankiety, w której będą Państwo mogli wskazać tematy lub pytania, na które odpowiem w podcaście, podczas live'a na FB lub na wideoblogu na YT (w zależności od liczby pytań lub rozległości wskazanego tematu). Wskazane przez Państwa tematy będą realizowane w pierwszej kolejności.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
499 dostępnych miejsc
Dziękuję za wsparcie!

W tym progu otrzymują Państwo:
✦wszystko to, co w niższych progach
✦raz w miesiącu post na FB z podziękowaniem
✦po 2 miesiącach regularnego wsparcia możliwość umówienia się na jedną 40-minutową konsultację online (Skype lub telefon) raz na dwa miesiące, dotyczącą dowolnego tematu z zakresu, którym się zajmuję.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
80 dostępnych miejsc
Dziękuję za wsparcie!

W tym progu otrzymują Państwo:
✦wszystko to, co zawiera się w niższych progach
✦możliwość umówienia się na 40-minutową konsultację online (Skype lub telefon) raz w miesiącu
✦podziękowanie na planszy kończącej każdy materiał wideo lub ustne podziękowanie na koniec każdego z podcastów.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
50 dostępnych miejsc
Dziękuję za wsparcie!

W tym progu otrzymują Państwo:
✦wszystko to, co zawiera się w niższych progach
✦możliwość zapisania się na dwie 40-minutowe konsultacje online (Skype lub telefon) w miesiącu
✦po 3 miesiącach regularnego wsparcia opracowanie indywidualnego planu opieki dla chorego bliskiego.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękuję za wsparcie!

To hojne wsparcie i wyjątkowy próg - mecenacki.
Zanim się na niego zdecydujesz, skontaktuj się ze mną i ustalimy warunki współpracy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dagny Kurdwanowska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dagny Kurdwanowska - psychogerontolożka, dziennikarka, trenerka i autorka książki "Uważna, czuła i odważna. Jak pielęgnować w sobie dobro" (2022). Edukuje, wspiera opiekunów rodzinnych i seniorów, jest wolontariuszką Fundacji Hospicyjnej. Jej pasją są rozmowy z pisarzami i pisarkami o książkach.

Jestem psychogerontolożką, dziennikarką, trenerką i autorką książki "Uważna, czuła i odważna. Jak pielęgnować w sobie dobro".
Kilka lat temu stanęłam przed trudnym wyborem - praca zawodowa czy opieka nad ciężko chorymi rodzicami. W ciągu kilku tygodni musiałam radykalnie zmienić swoje życie, pracę i myślenie o przyszłości. W temacie opieki nad starszymi osobami wszystkiego musiałam się nauczyć od podstaw. Zapisałam się na Psychogerontologię na USWPS, robiłam kursy dla opiekunów i międzynarodowe kursy dla ekspertów mających zająć się wyzwaniami starzejącego się społeczeństwa.
Przede wszystkim jednak byłam praktykiem - opiekunką 24/7, która zdobyła czarny pas w zarządzaniu czasem, opieką i projektami zawodowymi.

 

Dziś dzielę się wiedzą i zdobytym doświadczeniem z innymi - konsultuję rodziny i firmy. Szkolę, wspieram w budowaniu strategii, prowadzę webinary i edukuję - a wszystko po to, by innym było łatwiej, gdy będą musieli stanąć przed podobnymi wyzwaniami. 
Takich osób jak ja - doświadczonych i wciąż rozwijających się pracowników, którzy mają starzejących się rodziców lub sami się starzeją są w Polsce dziesiątki tysięcy. Wiele z nich boryka się z tymi ciężarami samotnie, są przemęczone, czują się sfrustrowane i bezsilne. Nie musi tak być. 

Dlaczego postanowiłam poprosić o wsparcie na Patronite?

Z wiedzą na temat starzenia się, organizowania opieki i dbania o siebie, gdy taką opiekę pełnimy chciałabym dotrzeć do wszystkich, którzy jej potrzebują. By udostępniać ją bezpłatnie, potrzebuję stworzyć zaplecze finansowe, które mi na to pozwoli. To także sposób na to, by dozbierać pieniądze na opłacenie pobytu taty w domu opieki.
Stan taty i jego zaawansowana demencja nie pozwalają na opiekę w domu. Miesięczny koszt to ok. 5500 zł (pobyt i leki). Współdzielimy go z bratem. Mimo tego, by pobyt taty był zabezpieczony, potrzebuję zarobić dodatkowe 3500-4000 zł/mies. Poza pracą etatową w Bibliotece Sopockiej, biorę więc dodatkowe zlecenia.
Patronite i Wasze wsparcie da mi oddech, a także przestrzeń, by móc edukować na szerszą skalę. 

Przeczytaj wywiad ze mną w Wysokich Obcasach i w Dużym Formacie.

Kwota zebrana na Patronite pozwoli mi edukować, udzielać konsultacji, a także tworzyć filmy, podcasty i inne treści edukacyjne, w tym rozmowy z ekspertami.
Każda wpłata od Państwa przybliża mnie także do spełnienia marzenia o podcaście, w którym znajdą się rozmowy z pisarzami i artystami. 
Za każdą wpłatę jestem ogromnie wdzięczna.

O swoich doświadczeniach jako opiekunki opowiedziałam m.in. w książce "Uważna, czuła i odważna. Jak pielęgnować w sobie dobro" (wyd. Rebis, 2022).

 

Cele Autora

Bezpłatna edukacja
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 900 zł brakuje
5%
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na większe niż dotychczas skupienie się na tworzeniu i udostępnianiu wiedzy. Po przekroczeniu tego celu będę miała możliwość częściej tworzyć filmy poradnikowe na temat opieki, dbania o siebie, zdrowych nawyków w każdym wieku. Materiały będę mogła udostępniać bezpłatnie.
Eksperci bez limitu
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 900 zł brakuje
2%
Takie wsparcie pozwoli mi na to, żeby zrezygnować z niektórych zleceń i skupić się na tworzeniu oraz udostępnianiu większej liczby materiałów edukacyjnych, a także udzielaniu konsultacji indywidualnych osobom, które tego potrzebują. Przekroczenie tego celu daje mi również czas i przestrzeń na opracowywanie indywidualnych planów opieki oraz poradników na ten temat. To także możliwość zapraszania od czasu do czasu ekspertów, z którymi porozmawiam w podcastach i/lub na wideoblogu.
Spełnione marzenia
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 6 900 zł brakuje
1%
Osiągnięcie tej kwoty da mi nie tylko bezpieczeństwo finansowe w opiece nad tatą i realizowaniu misji edukacyjnej, ale także pozwoli mi rozwijać pasję, jaką są rozmowy z pisarzami i artystami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dagny Kurdwanowska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dorota Starosciak
Dorota Starosciak
25 zł
Anonimowy patron
25 zł
Kasia Sienkiewicz-Kosik
Kasia Sienkiewicz-Kosik
50 zł
Anonimowy patron
25 zł
Katarzyna  Blaim-Gnatiuk
Katarzyna Blaim-Gnatiuk
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.