Dailytips.pl

W Patronite od 16.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2700

Liczba Patronów: 2177

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
250 łącznie
Kanał Dailytips.pl to proste życie na wsi w zgodzie z naturą. Znajdziesz tu szereg ciekawych przepisów kulinarnych, które przygotowuję głównie z owoców mojej ogrodowej pasji i pracy. W moim ogrodzie nie stosuję chemii, ściółkuję i nie przekopuję. Szydełkuję, szyję, obrabiam wełnę owczą.

O Autorze

Witajcie!

Kanał Dailytips.pl to proste życie na wsi w zgodzie z naturą.

Znajdziesz tu szereg ciekawych przepisów kulinarnych, które przygotowuję głównie z owoców mojej ogrodowej pasji i pracy.

W moim ogrodzie nie stosuję chemii, ściółkuję i nie przekopuję gleby.

Nawożę tylko naturalnymi metodami, dlatego też doceniam hodowlę kilku kurek zielononóżek, w planach kaczki biegusy i kozy.

Szydełkuję, szyję, obrabiam wełnę owczą.

Często słyszę, że moje filmiki to antydepresanty :) Mam nadzieję, że tak właśnie jest :)

Kocham moją pasję, poświęcam jej cały swój czas.

Zapraszam do udzielenia wsparcia, które pozwoli mi na utrzymanie mojego kanału, zakup rekwizytów, narzędzi, porządnego mikrofonu i gimbala do ujęć dynamicznych :)

Dziękuję!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika