Daniel Grzyb

W Patronite od 15.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1064

Liczba Patronów: 1473

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
410 miesięcznie
25 120 łącznie
Cześć, jestem Daniel!
Od 4 lat zajmuję się promowaniem elektromobilności.
Moim celem jest pokazywanie ludziom elektromobilności i zarażenie elektrycznymi samochodami.
Chcę zmieniać świat na lepszy!

O Autorze

Witam Cię na moim  profilu Patronite. Miło mi, że tu jesteś. Nazywam się Daniel Grzyb i od 4 lat zajmuję się promowaniem elektromobilności. Moja historia w tym zakresie jest dość  nietypowa.

Zajmowałem  się w życiu czymś  zupełnie  innym i pokonywałem  w związku  z tamtą  działalnością  tysiące  kilometrów  miesięcznie po naszym kraju  i nie tylko. Tesla paradoksalnie okazała  się w związku  z tym ogromną oszczędnością, gdyż mimo znaczenie wyższej wartości użytkowego przeze mnie pojazdu, nie ponosiłem kosztów  eksploatacji/paliwa. Początkowo miało to dla mnie tylko względy ekonomiczne, ale z czasem pochłonęła mnie ta odmiana motoryzacji. Kiedy pojechaliśmy Teslą ponad dwa lata temu z moją narzeczoną Damaris do Estonii, przetarliśmy szlaki podróżowania  samochodem elektrycznym i nagraliśmy o tym pierwszy film w Polsce. Wówczas na nasz wspólny kanał: nieCODZIENNI, na który przy okazji serdecznie Cię zapraszam.

Film ten spotkał się z dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiłem stworzyć osobny kanał o elektromobilności,  który nazwałem tak, jak ja się nazywam. Kanał prowadzę skrupulatnie od tamtego czasu i cały czas się rozwija.

Staram się ciągnąć ELEKROMOBILNOŚĆ do przodu!

 

Chciałbym, żeby elektromobilność w naszym kraju nabierała skrzydeł i wiem,  że wspólnie możemy w tym zakresie wiele zdziałać. Z tego właśnie powodu, pojawiło się to konto. Potrzebuję Twojej pomocy. Jeśli interesujesz się lub wspierasz elektromobilność w jakimkolwiek zakresie na pewno wiesz, dlaczego jestem właśnie za jej promowaniem.

Razem możemy wiele zdziałać. Co chcę  zrobić, dowiesz się na poszczególnych pułapach wsparcia mojej pracy. Dziękuje i zapraszam do współpracy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jagusz Vet Centrum Chojna
Jagusz Vet Centrum Chojna
Próg: 20 zł
MarBoss
MarBoss
Próg: 100 zł
Ignacy Nowakowski
Ignacy Nowakowski
Próg: 20 zł
Kuba Waliński
Kuba Waliński
Próg: 50 zł
Arkadiusz Piskorski
Arkadiusz Piskorski
Próg: 20 zł