Daniel Grzyb

W Patronite od 15.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 286

liczba Patronów: 790

7 patronów
810 zł miesięcznie
8 970 zł łącznie
Cześć, jestem Daniel! Od 2 lat zajmuję się promowaniem elektromobilności. Moim celem jest pokazywanie ludziom elektromobilności i zarażenie elektrycznymi samochodami. Chcę zmieniać świat na lepszy!

O Autorze

Witam Cię na moim  profilu Patronite. Miło mi, że tu jesteś. Nazywam się Daniel Grzyb i od 2 lat zajmuję się promowaniem elektromobilności. Moja historia w tym zakresie jest dość  nietypowa.

Zajmowałem  się w życiu czymś  zupełnie  innym i pokonywałem  w związku  z tamtą  działalnością  tysiące  kilometrów  miesięcznie po naszym kraju  i nie tylko. Tesla paradoksalnie okazała  się w związku  z tym ogromną oszczędnością, gdyż mimo znaczenie wyższej wartości użytkowego przeze mnie pojazdu, nie ponosiłem kosztów  eksploatacji/paliwa. Początkowo miało to dla mnie tylko względy ekonomiczne, ale z czasem pochłonęła mnie ta odmiana motoryzacji. Kiedy pojechaliśmy Teslą ponad dwa lata temu z moją narzeczoną Damaris do Estonii, przetarliśmy szlaki podróżowania  samochodem elektrycznym i nagraliśmy o tym pierwszy film w Polsce. Wówczas na nasz wspólny kanał: nieCODZIENNI, na który przy okazji serdecznie Cię zapraszam.

Film ten spotkał się z dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiłem stworzyć osobny kanał o elektromobilności,  który nazwałem tak, jak ja się nazywam. Kanał prowadzę skrupulatnie od tamtego czasu i cały czas się rozwija.

Staram się ciągnąć ELEKROMOBILNOŚĆ do przodu!

 

Chciałbym, żeby elektromobilność w naszym kraju nabierała skrzydeł i wiem,  że wspólnie możemy w tym zakresie wiele zdziałać. Z tego właśnie powodu, pojawiło się to konto. Potrzebuję Twojej pomocy. Jeśli interesujesz się lub wspierasz elektromobilność w jakimkolwiek zakresie na pewno wiesz, dlaczego jestem właśnie za jej promowaniem.

Razem możemy wiele zdziałać. Co chcę  zrobić, dowiesz się na poszczególnych pułapach wsparcia mojej pracy. Dziękuje i zapraszam do współpracy!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni