David Durden

Dodatkowa promocja!

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Kwota z tego celu, zostanie przeznaczona na dodatkową promocję bloga. Żeby promować bloga trzeba odpowiednich nakładów finansowych. Każda taka stówa na miesiąc, to jeszcze większy zasięg jeśli chodzi o liczbę nowych użytkowników, którzy znajdą Davida Durdena.

YouTube

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Od dawna w planach mam przeniesienie mojej działalności na YouTube. Blog oczywiście będzie nadal istniał i się rozwijał. Na YouTube będzie pojawiało się wiele motywacyjnych materiałów w języku angielskim z polskimi napisami. Będę chciał prowadzić też jakieś Daily Vlogi oraz nagrywać Covery piosenek. Każdy film będzie przeze mnie dopieszczany do granic możliwości. Jestem perfekcjonistą i taki też będzie mój content.

Więcej pracy!

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

To już pokaźna suma. Dzięki temu będę mógł z łatwością wydawać materiały, które od jakiegoś czasu już piszę. Są to różnego rodzaju e-booki. Premiera pierwszego z nich być może na początku roku 2018.

Poświęcam się temu w 100%

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Taka suma pozwala już na całkowite poświęcenie się twórczości. Będę więc tworzył coraz więcej i o większej jakości.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)