Strefa Patrona:

1

patron

100 zł

miesięcznie

640 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
343
miesięczne wsparcie
721
liczba patronów

  Tworzę bloga o relacjach damsko-męskich, stylu życia i rozwoju osobistym. Chcę motywować innych i sprawić, by wreszcie się obudzili i zaczęli czerpać z życia nieco więcej, niż do tej pory. Zajmuję się też sportem i muzyką na wielu płaszczyznach.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 100 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Dodatkowa promocja!
Kwota z tego celu, zostanie przeznaczona na dodatkową promocję bloga. Żeby promować bloga trzeba odpowiednich nakładów finansowych. Każda taka stówa na miesiąc, to jeszcze większy zasięg jeśli chodzi o liczbę nowych użytkowników, którzy znajdą Davida Durdena.
0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 400 zł
YouTube
Od dawna w planach mam przeniesienie mojej działalności na YouTube. Blog oczywiście będzie nadal istniał i się rozwijał. Na YouTube będzie pojawiało się wiele motywacyjnych materiałów w języku angielskim z polskimi napisami. Będę chciał prowadzić też jakieś Daily Vlogi oraz nagrywać Covery piosenek. Każdy film będzie przeze mnie dopieszczany do granic możliwości. Jestem perfekcjonistą i taki też będzie mój content.
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1400 zł
Więcej pracy!
To już pokaźna suma. Dzięki temu będę mógł z łatwością wydawać materiały, które od jakiegoś czasu już piszę. Są to różnego rodzaju e-booki. Premiera pierwszego z nich być może na początku roku 2018.
0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2900 zł
Poświęcam się temu w 100%
Taka suma pozwala już na całkowite poświęcenie się twórczości. Będę więc tworzył coraz więcej i o większej jakości.

O Autorze

Cześć, jestem Dawid i kiedyś pokonałem Goliata.

 

Największym celem mojej twórczości jest sprawienie, żebyś w końcu złapał swoje życie za jaja i przestał patrzeć na nie z pozycji pasażera, bo uwierz mi, dużo lepiej jest siedzieć za kierownicą nowego Porsche, niż siedzieć z boku i tylko obserwować, jak ktoś dobrze się bawi.

 

Nauczę cię:
– jak wygrywać
– jak wyglądać na gościa z klasą
– jak poznawać tyle kobiet, żeby system prosił Cię o wykasowanie kilku kontaktów
– jak przechodzić przez piekło z uśmiechem na twarzy

 

Zawsze chcę być najlepszy, we wszystkim co robię (jedynie nauka się do tego grona nie zalicza). Kocham sport, nie wyobrażam sobie mojego życia bez regularnego biegania (szczególnie w ogromnych śnieżycach o 2 w nocy), grania w piłkę nożną, treningów na siłowni, pojedynków z workiem bokserskim, jazdy na nartach i w sumie mógłbym tak długo.

 

Główną wagę przykładam do pierwszych trzech wymienionych pozycji. Uważam, że sylwetka jest pewną wizytówką człowieka. Odpowiada na pytanie czy chce mu się coś w życiu, czy może mniej? Dlatego przywiązuję do niej bardzo dużą wagę. Pokaż mi twój brzuch, a powiem ci kim jesteś.

 

Poza sportem dużą część mojego życia stanowi muzyka. Gram na gitarze akustycznej. Trochę na keyboardzie. Uczę się śpiewać. Od totalnego zera udało mi się mocno ruszyć do przodu, efekty pracy pewnie wkrótce ukażą się w sieci – podziękowania dla panów ze „Strefa Głosu”.

 

 

Lubię Jacka Danielsa z Coca-Colą. Kawę z mlekiem ale bez cukru. Mój ulubiony drink to Mohito. Są dwa filmy które uważam za swego rodzaju biblie życia – Fight Club i Forrest Gump. Zawsze staram się wyglądać jak milion dolarów.

 

Uwielbiam sporty ekstremalne, a konkretniej mówiąc różnego rodzaju wyczyny spod szyldu Red Bulla. Niektórzy chcą skoczyć ze spadochronem, niektórzy na bungee, a mnie marzy się skok na rowerze nad przepaścią. Gdy już zrealizuję to marzenie istnieje szansa, że moja twórczość przestanie się pojawiać. A jeśli już tak się stało, to pewnie nie doleciałem na drugą stronę urwiska.

 

Jakkolwiek poważnie brzmią teksty na moim blogu bądź świadom, że jestem pełen poczucia humoru i nie traktuję życia zbyt poważnie.

 

Znalezione obrazy dla zapytania life is this i like this

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 0
Nic nie motywuje tak jak wsparcie innych ludzi, którzy tak jak często piszę "razem wspinają się ze mną na Mount Everest". Każde wsparcie, nawet te najmniejsze, ma dla mnie wielkie znaczenie. Serdecznie Ci Dziękuję!

W podziękowaniu za wsparcie:
1. Wybierzesz temat kolejnego wpisu na blogu!
2. Zostaniesz dodany do Gabloty Patronów na moim blogu.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 15
Często odwiedzasz mojego bloga/kanał na YT i uważasz treści tam dodawane za wartościowe? Świetnie! Doceniam twoją pomoc, wielkie dzięki!

W podziękowaniu za wsparcie:
1. Jeśli potrzebujesz konsultacji, masz jakiś problem - z chęcią pomogę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie drogą mailową / fb i opiszesz co ci leży na sercu. Będę mógł wtedy merytorycznie odnieść się do twojego problemu i poświęcić ci więcej czasu. Odpisywanie na wszystkie maile jest po prostu nie możliwe, dzięki temu progowi masz jak w banku, że udzielę ci pomocy.

*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
To może od razu pójdźmy na partyjkę pokera z Harveyem Specterem? W podziękowaniu za twoją hojność stawiam pierwszą partię!

W podziękowaniu za wsparcie:
1. Zostaniesz dodany do działu "Gablota Patronów" na fanpage'u na Facebooku i blogu.
2. Wyślę ci specjalny list niespodziankę!
3. Raz na miesiąc otrzymasz unikalny, niepublikowany dotąd materiał (tekst/film) na jeden z blogowych tematów, stworzony specjalnie dla Patronów!

*Ten próg zawiera wszystkie korzyści z progu 10 zł. Pomijany jest próg 25 zł.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Zaszczyt móc pracować z milionerem! Dzięki!

W podziękowaniu za wsparcie:
Próg zawiera wszystkie nagrody z niższych progów + otrzymasz unikalny gadżet ze sklepu dla fanów!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy