Avatar użytkownika

David Durden

0
patronów
0 
miesięcznie
840 
łącznie
0
patronów
0 zł 840 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Nic nie motywuje tak jak wsparcie innych ludzi, którzy tak jak często piszę "razem wspinają się ze mną na Mount Everest". Każde wsparcie, nawet te najmniejsze, ma dla mnie wielkie znaczenie. Serdecznie Ci Dziękuję!

W podziękowaniu za wsparcie:
1. Wybierzesz temat kolejnego wpisu na blogu!
2. Zostaniesz dodany do Gabloty Patronów na moim blogu.
50 zł miesięcznie
To może od razu pójdźmy na partyjkę pokera z Harveyem Specterem? W podziękowaniu za twoją hojność stawiam pierwszą partię!

W podziękowaniu za wsparcie:
1. Zostaniesz dodany do działu "Gablota Patronów" na fanpage'u na Facebooku i blogu.
2. Wyślę ci specjalny list niespodziankę!
3. Raz na miesiąc otrzymasz unikalny, niepublikowany dotąd materiał (tekst/film) na jeden z blogowych tematów, stworzony specjalnie dla Patronów!

*Ten próg zawiera wszystkie korzyści z progu 10 zł. Pomijany jest próg 25 zł.
95 zł miesięcznie
Wybierz 95 zł
10 dostępnych miejsc
Często odwiedzasz mojego bloga/kanał na YT i uważasz treści tam dodawane za wartościowe? Świetnie! Doceniam twoją pomoc, wielkie dzięki!

W podziękowaniu za wsparcie:
1. Jeśli potrzebujesz konsultacji, masz jakiś problem - z chęcią pomogę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie drogą mailową / fb i opiszesz co ci leży na sercu. Będę mógł wtedy merytorycznie odnieść się do twojego problemu i poświęcić ci więcej czasu. Odpisywanie na wszystkie maile jest po prostu nie możliwe, dzięki temu progowi masz jak w banku, że udzielę ci pomocy.

*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z poprzednich progów.
100 zł miesięcznie
Zaszczyt móc pracować z milionerem! Dzięki!

W podziękowaniu za wsparcie:
Próg zawiera wszystkie nagrody z niższych progów + otrzymasz unikalny gadżet ze sklepu dla fanów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora David Durden w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem autorem bloga i kanału YT dla mężczyzn. Najczęściej poruszam tematy mody męskiej, siłowni i relacji damsko-męskich. Moim celem nr 1 jest pomaganie mężczyznom, aby mogli stale piąć się w górę na wielu segmentach swojego życia.

Moja działalność w internecie obejmuje kilka sfer. To konto Patronite dotyczy głównie mojego bloga oraz kanału na YouTube. Na moim blogu i kanale YT poruszane są najczęściej tematy z czterech kategorii: 

 1. Moda Męska
 2. Relacje Damsko-Męskie
 3. Lifestyle
 4. SIłownia i Fitness

David Durden

I podobnie jest również na pierwszym kanale YouTube. Moja twórczość jest kierowana głównie do mężczyzn. Jednak kobiety również od czasu do czasu mnie czytają / oglądają. Podsumowując moją działalność w internecie:

Nie łatwo być twórcą

Jak możesz się domyślić prowadzenie tylu miejsc naraz i regularne dostarczanie dobrego kontentu nie jest zadaniem łatwym. Na samym początku, gdy rozwijałem swojego bloga zastanawiałem się wiele razy, czy po prostu nie dać sobie spokoju. Jednak kiedyś, gdy padł mi serwer, otrzymałem dwie wiadomości na skrzynkę e-mail. Wiadomości pochodziły od czytelników, którzy martwili się czy blog przypadkiem nie upadł. Moje treści bardzo im się podobały. Wtedy zapaliła się w mojej głowie lampka. Postanowiłem poświęcić na to wszystko więcej czasu. Obecnie mojego bloga czyta prawie 20K użytkowników miesięcznie. Mamy aspiracje stać się najpopularniejszym blogiem dla mężczyzn w kraju i do tego też zmierzam z każdym dniem. 

Jak możesz wesprzeć działalność?

Aby osiągnąć postawione cele i w pełni zając się twórczością - potrzebuję wsparcia. Kupując mojego e-booka, wchodząc na mojego bloga, subskrybując mój kanał czy zostając patronem - znacznie przyczyniasz się do rozwoju tego wszystkiego. Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie więcej materiałów i w jeszcze lepszej jakości - możesz wesprzeć mnie korzystając z jednego z progów na Patronite. Każda złotówka przyczynia się do rozwoju tej fajnej idei. Pamiętaj, że każdy z progów oferuje jakieś bonusy :)

Jeśli jesteś ze mną już jakiś czas, to wiesz, że moją myślą przewodnią jest walka do końca. Nie ma dla mnie czegoś takiego jak "poddać się",  "odpuścić" - jak już się czegoś podejmuję, to robię to do końca. Cieszę się, że tak wielu czytelników / widzów, zostało zarażonych tą ideą. Resztę dopowie Harvey Specter:

Znalezione obrazy dla zapytania life is this i like this

Cele Autora

Dodatkowa promocja!
 • 100 zł miesięcznie
 • 100 zł brakuje
0%
Kwota z tego celu, zostanie przeznaczona na dodatkową promocję bloga. Żeby promować bloga trzeba odpowiednich nakładów finansowych. Każda taka stówa na miesiąc, to jeszcze większy zasięg jeśli chodzi o liczbę nowych użytkowników, którzy znajdą Davida Durdena.
YouTube
 • 500 zł miesięcznie
 • 500 zł brakuje
0%
Od dawna w planach mam przeniesienie mojej działalności na YouTube. Blog oczywiście będzie nadal istniał i się rozwijał. Na YouTube będzie pojawiało się wiele motywacyjnych materiałów w języku angielskim z polskimi napisami. Będę chciał prowadzić też jakieś Daily Vlogi oraz nagrywać Covery piosenek. Każdy film będzie przeze mnie dopieszczany do granic możliwości. Jestem perfekcjonistą i taki też będzie mój content.
Więcej pracy!
 • 1 500 zł miesięcznie
 • 1 500 zł brakuje
0%
To już pokaźna suma. Dzięki temu będę mógł z łatwością wydawać materiały, które od jakiegoś czasu już piszę. Są to różnego rodzaju e-booki. Premiera pierwszego z nich być może na początku roku 2018.
Poświęcam się temu w 100%
 • 3 000 zł miesięcznie
 • 3 000 zł brakuje
0%
Taka suma pozwala już na całkowite poświęcenie się twórczości. Będę więc tworzył coraz więcej i o większej jakości.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora David Durden już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Rafał Chodorski
Rafał Chodorski
100 zł
Łukasz Gęsty
Łukasz Gęsty
50 zł
Łukasz Okoniewski
Łukasz Okoniewski
10 zł
Maciek Kowalski
Maciek Kowalski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.