Avatar użytkownika

Dawid Nowak

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Mój kanał to jeden z większych kanałów technologicznych na polskim YouTube. Moją pasją są komputery i wszystko co związane z szeroko pojętym IT. Testuję podzespoły i akcesoria komputerowe, przygotowuję poradniki dla mniej zaawansowanych użytkowników, a swoje prace publikuję na moim kanale na YouTube, oraz portalu WavePC.

Cześć! Nazywam się Dawid Nowak i jestem autorem jednego z popularniejszych kanałów na YT o tematyce komputerowej DawidN20v2. Tworzę filmy, w których testuję podzespoły i akcesoria komputerowe: 

 

oraz przygotowuję przydatne poradniki dla osób mniej zaawansowanych:

Na moim kanale znajdziecie największą ilość propozycji gotowych zestawów komputerowych, fizycznie składanych dla Klientów mojego serwisu PC, często wraz z ich testami!

Co jakiś czas znaleźć możecie również filmy z pracy serwisu, gdzie pokazuję proste naprawy, często możliwe do wykonania w domu:

 

Mój kanał to ciągły rozwój, wszystko po to - aby tworzyć coraz lepsze filmy jakościowo, jak i merytorycznie. 

 

Od około dwóch lat z ekipą WavePC prowadzimy również portal o tematyce IT, starając się dostarczać codziennie porcje świeżych newsów ze świata nowych technologii, oraz tworzymy rzetelne, niezależne testy niemal wszystkiego, co wpadnie w nasze łapki :D

 

>>>WavePC - Twoje miejsce w świecie IT!

 

Prywatnie tata dwóch wspaniałych córek :] Lubię jeździć na rowerze, jestem fanem dobrego kina, a wolny czas spędzam nad literaturą przede wszystkim o II Wojnie Światowej.