Dawid Nowak

W Patronite od 10.04.2017

Budowa nowego studia nagraniowego i serwisu

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

W tej chwili całe moje wysiłki skupiają się na budowie nowego studia nagraniowego, połączonego wraz z serwisem komputerów. Kwota jaka jest potrzebna na skończenie do stanu gotowego, to lekko szacując jakieś 15tys zł, ale oczywiście wydatek ten rozciągnięty jest w czasie. Między innymi z waszą pomocą jest szansa, że studio wystartuje już na przełomie czerwca i lipca.

Zakup nowej kamery, oraz sprzętu do nagrań

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Wielki czas również na wymianę obecnie używanego sprzętu do nagrań. W planach równolegle albo zaraz po skończeniu budowy studia nagraniowego jest wymiana kamery, inwestycja w oświetlenie oraz mikrofony, żeby poprawić jakość tworzonych na YouTube materiałów dla Was.

Sprzęt do testów

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 000 zł

brakuje

Po zrealizowaniu dwóch pierwszych celów priorytetowych, chciałbym również mieć możliwość inwestycji w sprzęt do testów - podzespoły, akcesoria, a może nawet całe komputery, czy inne urządzenia. Nie wszystko da się załatwić, a na wiele zwłaszcza drogich elementów w tej chwili mojego kanału po prostu nie stać. Z Waszym wsparciem jest znacznie większa szansa, żeby tworzyć TYLKO takie filmy o jakie prosicie.

Część z zakupionego sprzętu z waszego wsparcia wróciłaby do Was, w konkursach organizowanych tylko dla patronów mojego kanału YT.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)