Avatar użytkownika

DettaglioArt. Joanna Wałek

840 
łącznie
840 zł
łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Twoje 5 zł dla mnie, to moje 5 małych kroków do celu. Bardzo dziękuję za Twoją pomoc!

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Już kilka dyszek od Was, to kolejny pędzel czy farbka wysokiej jakości. Sprzęt kosztuje - dzięki Wam nigdy mi go nie zabraknie. DZIĘKUJĘ, Patroni:)

Spośród wszystkich patronów, którzy zdecydują się utrzymać to wsparcie przez okres 6 miesięcy, wylosuję jedną osobę, której namaluje akwarelę w formacie A4!
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Wasze wsparcie na tym poziomie pozwoli mi sięgnąć po produkty z wyższej półki i tym samym, pozwoli na osiągnięcie wysokiej jakości dzieł. Dziękuję, Patroni!

Każdy kto zdecyduje się na wsparcie mnie w tej kwocie przez okres 4 miesięcy otrzyma ode mnie akwarele w formacie A4.

Każdy kto zdecyduje się na wsparcie mnie w tej kwocie przez okres 6 miesięcy otrzyma ode mnie 10% zniżki na obraz nie większy niż 100x80cm.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
To już ładny kawałek pieniądza:) Dzięki Waszemu zaufaniu będę jeszcze bardziej się rozwijała, a cel będzie bliższy. Dziękuję, PATRONI!

Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć mnie w tej kwocie przez okres 4 miesięcy, dostanie wydruk A3 mojej grafiki/lub akwarelę - spośród 5 do wyboru z mojej kolekcji.

Dodatkowo jeżeli utrzymasz to wsparcie na okres kolejnych 6 miesięcy, dostaniesz ode mnie 15% zniżki na zamówienie obrazu abstrakcyjnego (do 100x80cm) w technice olejnej.

Dziękuję!
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Cieszę się, że dostrzegasz wartość tego, co robię, i to w taki sposób, że jesteś wstanie wesprzeć mnie taką kwotą.
Za 4 miesiące subskrypcji Twojego wsparcia otrzymasz ode mnie akwarelę formatu A3, o tematyce takiej jaką sobie zapragniesz.

Dodatkowo jeżeli utrzymasz to wsparcie na okres kolejnych 2 miesięcy, dostaniesz ode mnie 20% zniżki na zamówienie obrazu abstrakcyjnego (do 100x70cm) w technice olejnej

PATRONI! Chcę dodatkowo podziękować i wyróżnić za Waszą zgodą Wasze nazwiska bądź pseudonimy, które będą umieszczone tutaj na patronite.pl w zakładce Mecenasi.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DettaglioArt. Joanna Wałek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Asia. Moją pasją jest malarstwo, pragnę ją rozwijać na skalę moich artystycznych możliwości (a kto wie, może jeszcze dalej!). Sztuka przeplata się przez wszystkie aspekty codzienności, a ja lubię to obserwować i mieć na tą relację świadomy wpływ. Zapraszam do mojego świata kolorów!

Coś o mnie?:) Z wykształcenia jestem malarką-grafikiem, a moją życiową pasją, której oddaję się bez reszty od wielu lat, jest malarstwo. Od niedawna założyłam firmę i jestem w trakcie budowania własnej marki, by dzielić się tym co robię na dużą skalę!

Na co dzień sprzedaję obrazy w różnych formatach, o przeróżnej tematyce, głównie dopasowanej do klienta. Staram się spełniać marzenia o małej sztuce w domowym zaciszu czy zakrycia pustej ściany w przestrzeni biurowej. Moim konikiem są portrety hiperrealistyczne, ale skopiować jestem w stanie już prawie wszystko! Lubię kreatywnie spełniać wizje i wprowadzać kolory w życie innych ludzi zarażając tym samym swoją miłością do sztuki.

Ostatnio zaczęłam poważnie zajmować się reprodukcjami znanych malarzy tj. Jacek Malczewski czy Stanisław Wyspiański. Również wykonuję wizualizacje wnętrz, by dopasować obrazy do palety barw w konkretnych przestrzeniach.

Chciałabym wyposażyć swój warsztat w wysokiej jakości materiały oraz stworzyć komfortową pracownię malarsko-graficzną, dlatego postanowiłam założyć Patronite. Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła jeszcze bardziej się rozwijać, tworzyć i zagłębiać się w tajniki dziedzin artystycznych, które marzy mi się jeszcze na swojej drodze odkryć.

Trochę mojej sztuki:

             

Eksperymentuję z różnymi stylami i tematami tak, by jak najbardziej się rozwinąć. Wymaga to ode mnie sporej otwartości i elastyczności, co nie zawsze jest proste :)

Jeśli chcielibyście się przyczynić do rozwoju mojej pasji i wesprzeć mnie - rzucenie przysłowiowym piątakiem z każdym miesiącem będzie mnie przybliżało do realizacji założonych celów. 

                 

Z góry dziękuję już wszystkim, którzy zechcą mnie wspierać. Moi Patroni mogą liczyć na gifty w formie atrakcyjnych akwarel czy zniżek na zamówienia większych obrazów. 

                 

Mam nadzieję, że dzięki Patronite będę mogła po jakimś czasie powiększyć warsztat o nowe pędzle, płótna, farby olejne czy nową sztalugę. Dziękuję!

Cele Autora

Malowanie i projektowanie, czyli codzienne życie z pasją
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 350 zł brakuje
6%
Mój cel jest prosty :) Chcę rozwijać się w malarstwie i projektowaniu, by poświęcić się temu na 100% i móc robić w życiu tylko to, co kocham.
Jeśli tak jak ja, widzicie w tym celu wartość zapraszam Was do wsparcia, i z góry za to wsparcie dziękuję.

Wszyscy wiemy, że pasja wymaga nakładów finansowych zwłaszcza na skromnym początku. Żeby to rozkręcić, potrzebne są kosztowne materiały (pędzle, werniksy, farby, blejtramy), a może kiedyś wynajęcie pracowni by mieć przestrzeń do tworzenia, która od zawsze mi się marzy..:)
W zamian za Wasze wsparcie przygotowałam różnego rodzaju "gifty". Przeczytajcie proszę zawartość progów i być może znajdziecie też coś tam dla Siebie:)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DettaglioArt. Joanna Wałek już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.