W Patronite od 07.08.2018

Siemano , jestem Mateusz w internecie lub na Youtube znany jako Diosmate, Jesli tu jestes to znaczy ze wiesz kim jestem :D . Od teraz mozesz zostac moim patronem . Przywieleje patronów to : -Filmy przedpremierowo na moim kanale -Specjalna konfa z patronami i mną na Facebook -Kontakt prywatny

O Autorze

Siemano . Jestes tu poniewaz zapewne znasz mnie z Youtube. Mam na imie Mateusz , mam aktualnie 20lat i od ponad roku rozwiaj moją pasje jaka jest nagrywanie na Youtube filmów i jazda ekstremalna na rowerze.  Na Youtube znany jestem jako Diosmate , nagrywam filmy głównie rowerowe ale znajda sie tez vlogi :D . Jest to dość kosztowny sport jak i hobby. Na wasza prosbe odpaliłem mozliwosc zostania patronem <3

To nie jest  zrzuta na jakies wirtualne plany czy wielkie cele. Nie ma bezsensownych obiecanek, nie ma pierdół - jest za to troche roboty do wlozenia w nasz kanał jak i w sprzet ktorego używam :D Jest nas już ponad 2.500- dla jednych to mało, dla innych bardzo dużo, dla mnie jest to masa ludzi którzy mnie ogladają. Kilka górek i dołków już za nami, także tym razem pomińmy może kolację przy świecach i jak stare, dobre małżeństwo po prostu przejdźmy do rzeczy :D

 Dlaczego postanowiłem odpalić Patronite?

Chciałbym w końcu zrobić coś z Waszymi ciągłymi prośbami o : częstsze filmy , o lepszą jakość filmów itp. :D


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)