DoM1N

W Patronite od 02.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 500 łącznie
Serwis DoM1N.com traktujący o World of Tanks, jak i pobieżnie o Armored Warfare i War Thunder, prowadzę od 7 marca 2013 i nigdy nie sądziłem, iż pomysł zagospodarowania wolnego czasu po paru miesiącach przerodzi się w drugą pracę na pełen etat, w którą wkładam całe swoje serce.

O Autorze

Czołgiem,
serwis DoM1N.com traktujący o World of Tanks, jak i pobieżnie o Armored Warfare i War Thunder, prowadzę od 7 marca 2013. Nigdy nie sądziłem, iż pomysł zagospodarowania wolnego czasu po paru miesiącach przerodzi się w drugą pracę na pełen etat, w którą wkładam całe swoje serce.

Ogrom pracy przytłacza, ale satysfakcja jest jeszcze większa.
I pamiętajcie: DoM1N blog nigdy nie śpi!

Korzystanie z serwisu DoM1N.com jest BEZPŁATNE i nigdy nie będę wymagał za takowe zapłaty. Wysokość subskrypcji także nie będzie miała wpływu na zawartość strony, a będzie służyła jedynie Twojej satysfakcji, iż wspierasz najdłuższy polski projekt niezależnej strony o World of Tanks.

Jeżeli masz jednak ochotę wesprzeć serwis dobrowolną dotacją – za co serdecznie dziękuję – możesz tego tutaj dokonać.
Pamiętaj, że dzięki Twojej dotacji serwis będzie się nadal rozwijał, nie zniknie z sieci i dalej będzie publikował kolejne materiały.

D


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kamil Widomski
Kamil Widomski
Próg: 10 zł
Dejvid
Dejvid
Próg: 10 zł
Roophert
Roophert
Próg: 10 zł
ManiekTL
ManiekTL
Próg: 10 zł
Leszek Klusek
Leszek Klusek
Próg: 10 zł