DoM1N

Serwis DoM1N.com traktujący o World of Tanks, jak i pobieżnie o Armored Warfare i War Thunder, prowadzę od 7 marca 2013 i nigdy nie sądziłem, iż pomysł zagospodarowania wolnego czasu po paru miesiącach przerodzi się w drugą pracę na pełen etat, w którą wkładam całe swoje serce.

O Autorze

Czołgiem,
serwis DoM1N.com traktujący o World of Tanks, jak i pobieżnie o Armored Warfare i War Thunder, prowadzę od 7 marca 2013. Nigdy nie sądziłem, iż pomysł zagospodarowania wolnego czasu po paru miesiącach przerodzi się w drugą pracę na pełen etat, w którą wkładam całe swoje serce.

Ogrom pracy przytłacza, ale satysfakcja jest jeszcze większa.
I pamiętajcie: DoM1N blog nigdy nie śpi!

Korzystanie z serwisu DoM1N.com jest BEZPŁATNE i nigdy nie będę wymagał za takowe zapłaty. Wysokość subskrypcji także nie będzie miała wpływu na zawartość strony, a będzie służyła jedynie Twojej satysfakcji, iż wspierasz najdłuższy polski projekt niezależnej strony o World of Tanks.

Jeżeli masz jednak ochotę wesprzeć serwis dobrowolną dotacją – za co serdecznie dziękuję – możesz tego tutaj dokonać.
Pamiętaj, że dzięki Twojej dotacji serwis będzie się nadal rozwijał, nie zniknie z sieci i dalej będzie publikował kolejne materiały.

D

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni