Strefa Patrona:

5

patronów

260 zł

miesięcznie

1190 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
188
miesięczne wsparcie
285
liczba patronów

  Cześć, nazywam się Ania i pomagam ludziom zmieniać nawyki żywieniowe. Z wykształcenia jestem dr n. farm. ale mam też dyplom pedagoga i dietetyka. Na co dzień obserwuję rynek spożywczy, publikując informacje o produktach dobrej jakości oraz przestrzegając przed tylko udającymi dobre. Dodatkowo organizuję akcje aktywizacji osób niepełnosprawnych.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
26 %
100%
osiągnięto 26%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 740 zł
Sprzęt
Sporo osób doradza mi format video, może faktycznie warto zabrać się właśnie za to?
Wiem, że mogłabym dotrzeć w ten sposób z treścią do młodszych widzów. Czuję, że warto. Im szybciej zaczniemy edukację wśród młodszych odbiorców np. youtube, tym lepiej. A nauka o zdrowym odżywianiu wcale nie musi być trudna i nudna, prawda?
Czyli byłoby cudownie powoli gromadzić sprzęt potrzebny do robienia wartościowych, przyjemnych w odbiorze filmów. Jak na razie mam stół i telefon.
0%
13 %
100%
osiągnięto 13%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1740 zł
Książka
Jeśli uda mi się zebrać 10tys, w końcu będę mogła wydać swoją własną książkę! Jestem już współautorem ale to nie to samo.
Tym razem ma być po mojemu, same konkrety, zero lania wody i olbrzymich zdjęć, dużo praktycznych informacji, a co najważniejsze - bez marudzenia współpracowników ;) wyłącznie dobra energia dla Was! Przydatna wiedza o człowieku, jedzeniu, nawykach żywieniowych i inne ciekawostki - treść odpowiednia dla laika, napisana na luzie, z humorem, z odpowiednią dawką sarkazmu i ironii - tak jak lubię.
0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2740 zł
Eventy z udziałem osób niepełnosprawnych
Pierwszy taki event już za mną. Odbył się w kwietniu 2017 w Gdyni.
Ponad połowę biletów przeznaczyłam dla różnych fundacji związanych z osobami z niepełnosprawnościami.

Było czadowo. Patronami honorowymi byli Marszałek Województwa Pomorskiego i Prezydent Miasta Gdynia!

Udało mi się zaprosić wielu fajnych Gości, atmosfera i energia była genialna!

Następne eventy przede mną. Tematyka różna, ale wspólnym mianownikiem jest aktywizacja osób z niepełnosprawnościami (oraz Rodziców takich Dzieciaków), dlatego jednym z Prelegentów jest zwykle osoba z niepełnosprawnością oraz część biletów rozdaję fundacjom aby trochę to Towarzystwo rozruszać!

Niestety dofinansowanie jest zerowe, część spraw organizacyjnych udaje mi się załatwić na umowy barterowe, a reszta...?

Reszta jest w Twoich rękach.
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3740 zł
Prowadzenie bloga i kanałów social media
Ponieważ specyfika moich działań dyskwalifikuje trochę przyjmowanie ofert od reklamodawców, a chciałabym nadal nieść kaganek oświaty - ta kwota pomoże mi z jednej strony nie przymierać głodem podczas poświęcania czasu na wrzucanie zdjęć produktów oraz odpisywanie + pomaganie ludziom. Z drugiej zaś strony - będę mogła "bezkarnie" kupować produkty do domu i nagrywać o nich filmy zamiast tworzyć przy sklepowej półce 15sec minifilmiki o słabej jakości na Instagramie lub nielegalne lajwy na facebooku - prosto ze sklepu.

O Autorze

Witaj. Nazywam się Anna Makowska i pomagam ludziom zmieniać nawyki żywieniowe.

 

Organizuję też eventy, podczas których porwadzę akcje aktywizacji osób niepełnosprawnych. Pierwszy z nich odbył się w kwietniu w Gdyni, kolejny w październiku w Warszawie i to nie koniec, planuję następne!

 

 

Z wykształcenia jestem doktorem nauk farmaceutycznych, mam też dyplom pedagoga i dietetyka i nadal się uczę gdyż lubię poszerzać swoją wiedzę i dzielić się nią z innymi .

 

Na Facebooku i Instagramie zachęcam do zdrowego stylu życia, demaskuję i opisuję wszystkie sztuczki marketingowe, pokazując co tak naprawdę jemy na co dzień oraz tłumaczę napisany małymi literkami skład produktów na język polski. 

 

Na blogu (doktorania.pl) staram się dokładniej wyjaśniać trudne zagadnienia spożywcze i farmaceutyczne, zadaję pytania producentom i publikuję ich odpowiedzi, pod warunkiem, że wyrażają na to zgodę (niektórzy nie wyrażają niestety), oraz komentuję stanowiska firm w spornych kwestiach. 

 

Organizuję również kursy online - o jedzeniu dla dzieci i niemowląt oraz dla osób dorosłych. Z treścią można zapoznać się na stronie simplesmart.life - kliknij tu aby sprawdzić jak to wygląda.

 

Nie biorę udziału w kampaniach reklamowych oraz nie promuję produktów udających zdrowe. Jestem wolnym strzelcem - piszę prawdę i opisuję rzeczywistość polskich półek sklepowych bez owijania w bawełnę.

 

 

Swobodę nocnego pisania dawała mi do tej pory praca na etacie, niestety - a właściwie stety! - ten etap zakończył się na początku września ale zamiast szukać czegoś nowego, postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę. Na przekazywanie wiedzy i dobrej energii w świat. Stąd narodził się pomysł dołączenia do społeczności Autorów w Patronite i mam nadzieję, że będziemy się tu razem dobrze bawić! 

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję bardzo! Jest mi bardzo miło, że masz ochotę wspomóc mnie w ten sposób. Każda pomoc raduje serce, dodaje otuchy i wiary w to, że to co robię ma sens! Nie każdy musi znać się na wszystkim, ale jeśli wiesz więcej niż inni - warto się tą wiedzą dzielić. Takie jest moje założenie a Ty mi w tym pomagasz!

Obiecuję, że oficjalne podziękowania i buziaki dla wszystkich Patronów - w tym Ciebie - zamieszczę raz w miesiącu na Instagramie w formie video!

Dodatkowo raz w miesiącu wybierzesz wraz z innymi Patronami temat artykułu (spośród pięciu propozycji, które przedstawię), który napiszę specjalnie dla Was!

Uściski ode mnie i od Czytelników!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję bardzo! Jest mi prze, przemiło, że masz ochotę wspomóc mnie w ten sposób. Nie każdy musi znać się na wszystkim, ale jeśli wiesz więcej niż inni - warto się tą wiedzą dzielić. Takie jest moje założenie, a Ty mi w tym pomagasz! W ramach podziękowania, pragnę odwdzięczyć się Tobie w następujący sposób:

- Oficjalne podziękowania dla Patronów - czyli również dla Ciebie - zamieszczę na Instagramie i Facebooku.

- Dodatkowo raz w miesiącu wybierzesz wraz z innymi Patronami temat artykułu (spośród pięciu propozycji, które przedstawię), który napiszę specjalnie dla Was!

- Do tego zaproszę Cię do specjalnej zamkniętej Grupy Patronów na facebooku! Znajdziesz tam mnóstwo dodatkowej wiedzy, nieco materiałów "od kuchni" (dowiesz się gdzie i jak pracuję!), odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a przede wszystkim znajdziesz się w niesamowitej grupie osób, dbających o zdrowie! Jeśli jest jakiś temat, który Cię interesuje, zapytaj w Grupie! Plus - raz w miesiącu na Grupie urządzę specjalnego live`a!

Buziaki i uściski ode mnie i od Czytelników!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 3
Dziękuję bardzo! Jest mi bardzo niezmiernie miło, że masz ochotę wspomóc mnie w ten sposób. Nie każdy musi znać się na wszystkim, ale jeśli wiesz więcej niż inni - warto się tą wiedzą dzielić. Takie jest moje założenie a Ty mi w tym pomagasz! W ramach podziękowania, pragnę odwdzięczyć się Tobie w następujący sposób:

- Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie mailem drobny ale przydatny upominek w formie elektronicznej, stworzony specjalnie dla Patronów. Lista zakupów w zależności od stanu zdrowia? Jadłospis na dany dzień? Ranking jogurtów? Niespodzianka!

+ wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Jeszcze raz dziękuję, uściski ode mnie i od Czytelników!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję bardzo! Jest mi przemiło, że masz ochotę wspomóc mnie w ten sposób. Nie każdy musi znać się na wszystkim, ale jeśli wiesz więcej niż inni - warto się tą wiedzą dzielić. Takie jest moje założenie a Ty mi w tym pomagasz! W ramach podziękowania, pragnę odwdzięczyć się Tobie w następujący sposób:

- Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie mailem EBOOK, stworzony specjalnie dla Patronów + przydatną elektroniczną niespodziankę - może jadłospis, może listę zakupów, a może wymyślę coś jeszcze innego.

- Dodatkowo obiecuję napisać artykuł na temat, który zasugerujesz! A sam tekst opatrzeć adnotacją dotyczącą Twojego wsparcia, np. "Sponsorem artykułu jest Patron: XYZ. Co Ty na to?

+ wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Uściski ode mnie i od Czytelników!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 2
Dziękuję bardzo! Fiu, fiu! Teraz to już skala "miło" zaczyna się właściwie kończyć. Jestem szczęśliwa, że masz ochotę wspomóc mnie taką kwotą. To już całkiem spora suma! Nie każdy musi znać się na wszystkim, ale jeśli wiesz więcej niż inni - warto się tą wiedzą dzielić. Takie jest moje założenie a Ty mi w tym pomagasz! W ramach podziękowania, pragnę odwdzięczyć się Tobie w następujący sposób:

- Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie mailem ebooka, na WYBRANY przez siebie temat + DWA razy w miesiącu przydatną, elektroniczną niespodziankę - może jadłospis, może listę zakupów a może wymyślę coś jeszcze innego!

- Do tego znajdziesz się na LIście Patronów, widocznej na moim blogu - specjalne wyróżnienie dla specjalnego Patrona!

+ wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Uściski ode mnie i od Czytelników!
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję bardzo! Jestem przeszczęśliwa, że masz ochotę wspomóc mnie w ten sposób. Skaczę z radości, chociaż pewnie tego nie widzisz. To już ogromna kwota!!! Nie każdy musi znać się na wszystkim, ale jeśli wiesz więcej niż inni - warto się tą wiedzą dzielić. Takie jest moje założenie a Ty mi w tym pomagasz! W ramach podziękowania, pragnę odwdzięczyć się Tobie w następujący sposób:

- DWA razy w miesiącu dostaniesz ode mnie mailem ebooka, na WYBRANY przez siebie temat, do tego dołożę DWIE przydatne, elektroniczne niespodzianki - może jadłospis, może listę zakupów a może wymyślę coś jeszcze innego! Czyli CZTERY razy w miesiącu odezwę się do Ciebie z czymś nowym - będzie ciekawie i inspirująco!

- Raz w miesiącu nagram dla Ciebie wyjątkowe - i za każdym razem inne! - podziękowania na Instagramie. Może zobaczysz jak skaczę z radości i będzie to podziękowanie w podskokach? Specjalne wyróżnienie dla specjalnego Patrona!

- Jak uda mi się wydać książkę, dostaniesz egzemplarz ze specjalną dedykacją jeszcze przed oficjalną premierą, czyli jako jedna z pierwszych osób!

+ wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Uściski ode mnie i od Czytelników!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni