Avatar użytkownika

Dominika WakaWaka

11
patronów
500 
miesięcznie
3 190 
łącznie
11
patronów
500 zł 3 190 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy bardzo. Asante sana
20 zł miesięcznie
Dziękujemy bardzo. Jako podziękowanie wyślemy zdjęcie z pozdrowieniami
50 zł miesięcznie
Jesteśmy bardzo wdzięczni. Jako nagrodę wyślemy wideo z osobistymi podziękowaniami
100 zł miesięcznie
Jesteśmy bardzo wdzięczni. Asante sana. W podziękowaniu wyślemy nasze spontaniczne wideo taneczne w którym osobiście podziękujemy za wsparcie.
200 zł miesięcznie
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Asante sana.
W podziękowaniu:
- Nasze wideo taneczne z osobistym podziękowaniem
- Śmieszne życzenia urodzinowe dla wskazanej osoby w wykonaniu zespołu
- Dostęp do materiałów z przygotowań i prób
500 zł miesięcznie
Dziękujemy bardzo bardzo serdecznie za wsparcie. Asante sana.
W podziękowaniu:
- Nasze wideo taneczne z osobistym podziękowaniem
- Śmieszne życzenia urodzinowe dla wskazanej osoby w wykonaniu zespołu
- Dostęp do materiałów z przygotowań i prób
- Bilet wstępu dla 5 osób na występ naszego zespołu podczas pobytu w Afryce.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dominika WakaWaka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem tancerką, byłam geodetką. Mieszkam w Tanzanii w Afryce. Stworzyłam grupę taneczną "waka waka" (w swahili to znaczy ogień). Chcę otworzyć profesjonalne studio tańca gdzie lokalni tancerze będą mogli przebywać, uczyć się, rozwijać, ćwiczyć i zarabiać na życie tańcem.

Taniec jest moim życiem, miłością i pasją. Do 29 roku życia byłam geodetą. Zdecydowałam zmienić swoje życie i wyjechałam w podróż do Ameryki Południowej w trakcie której zdobyłam Aconcagua (6961m n.p.m.), najwyższy szczyt Ameryki Północnej i Południowej. Nauczyłam się języka hiszpańskiego i zakochałam w Ameryce Południowej. Po rocznej podróży podjęłam decyzję o zamieszkaniu w Kolumbii i zostania profesjonalną tancerką salsy. Odkąd pamiętam chciałam zostać tancerką ale brakowało mi na to odwagi.  Jestem pierwszą nie kolumbijką, która zatańczyła w Salsodromo - największej międzynarodowej salsowej paradzie odbywającej się co roku w Cali, czyli kolumbijskiej stolicy salsy. Zatańczyłam w półfinale Salsowych Mistrzostw Świata (Mundial de Salsa, 2017, Cali). Wraz z grupą Salsa Pura zdobyłam 2 miejsce w Mistrzostwach Punta el Pie, Bogotá 2016) y 1 miejsce w Mistrzostwach ESBN Cali 2016). Po 10 latach wspaniałej kolumbijskiej przygody pełnej muzyki, tańca, nauki i szkoleń przeprowadziłam się do Tanzanii do Afryki aby rozwijać dalej moją taneczną pasję i zagłębiać afrykańskie rytmy. Stworzyłam grupę taneczną "waka waka" co w swahili znaczy ogień. Waka waka to w większości Tanzańscy tancerze, których realia życia są naprawdę ciężkie, bardzo słabe płatne prace taneczne, zero wsparcia od państwa i rodziny.

Moim marzeniem jest wynająć miejsce na profesjonalne studio tańca, wyremontować. Chcę żeby to było prawdziwe studio z lustrami, łazienką i dodatkowo kuchnią gdzie tancerze będą mogli zjeść posiłek. Chcę stworzyć miejsce gdzie lokalni tancerze będą mogli przebywać, uczyć się, rozwijać, ćwiczyć i zarabiać na życie tańcem. Chcę aby Waka Waka stała się dla nich szansą na lepsze życie i spełnianie marzeń. Waka Waka to dla mnie afrykańska rodzina. Tanzania to dla mnie drugi dom. Mówię już biegle w swahili, lokalnym języku. Ten fakt pomaga mi bardziej zrozumieć lokalną kulturę, zachowania ludzi, ich problemy i radości.  

Planuję zakupić profesjonalne stroje taneczne w Kolumbii. Wtedy będziemy mogli oferować luksusowe shows, nawet  za granicami kraju. 

Miejsce naszych treningów. Kilkugodzinny brak prądu powoduje, że świecimy lampami z samochodu kolegi. 

Brak prądu. Trening przy światłach z samochodu

Przed występem

Przed występem

Shows:
 

 

 

 

 

Cele Autora

kostiumy taneczne z Kolumbii
  • 5 000 zł
  • 1 810 zł brakuje
63%
Przygotowujemy nowe show taneczne SALSY i potrzebujemy 10 profesjonalnych kostiumów tanecznych dla naszej reprezentacyjnej grupy. Będziemy w stanie oferować show na wysokim poziomie
Stworzenie studia WakaWaka
  • 30 000 zł
  • 26 810 zł brakuje
10%
Chcę stworzyć studio taneczne Waka Waka, gdzie lokalni tancerze z Tanzanii będą mogli się szkolić, zdobywać doświadczenie, wygrywać narodowe i międzynarodowe konkursy taneczne, zarabiać, poprawić jakość życia.
Potrzebujemy kwoty, która zostanie wydana na roczny wynajem miejsca, remont i zakup niezbędnych rzeczy (lustra, klimatyzacje, system dźwiękowy).
Takie miejsce będzie szansą na lepsze jutro.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dominika WakaWaka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
50 zł
Gabriela Grabarz
Gabriela Grabarz
50 zł
Ewelina Rams
Ewelina Rams
50 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.