Dopóki Walczysz & Kazania...

W Patronite od 08.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1107

Liczba Patronów: 825

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
335 miesięcznie
13 220 łącznie

Dalsze promowanie myśli ks. Piotra

2 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

1 665 zł

brakuje

Dopóki Walczysz i Kazania inne niż wszystkie to jedyne projekty promujące od lat myśli ks. Piotra Pawlukiewicza na taką skalę i tak regularnie. Z mojej strony to tysiące godzin spędzonych na tworzeniu grafik z cytatami, montowaniu filmików z kazaniami i konferencjami, tworzeniu rozbudowanej strony internetowej od zera (czyt. trzeba było się tego nauczyć metodą prób i błędów, bo nie było środków, aby komuś to zlecić), teraz jej przebudowa. To naprawdę wiele, wiele godzin przeszukiwania Internetu w celu znalezienie i udostępnienia ciekawych treści, czasami męczenie ks. Piotra o informacje (ale był cierpliwy;), przesłuchiwanie nagrań, aby znaleźć intrygujące fragmenty, przepisywanie słów ks. Piotra (pozytywna, ale też bardzo czasochłonna praca). Jest to nieustanne rozmyślanie co jeszcze można zrobić ciekawego, jakie fragmenty przygotować, udostępnić.
Nie jest to przypadkowy projekt - dodawanie postu raz na miesiąc...

Ogromna satysfakcja, poczucie misji, ale też mrówcza praca. Codziennie, po pracy zawodowej, gdzieś wieczorami, nieraz i do świtu... To także dużo przez te lata przeznaczonych środków pieniężnych (liczone w tysiącach zł - opłaty za serwery, domeny, programy graficzne i do montowania, zakup zdjęć itd.).

Nie chciałabym przestać tego robić, chyba warto to kontynuować i teraz Ty możesz mi w tym pomóc, aby chociaż o finanse nie musieć się martwić.

Realizacja nowych pomysłów, np. profesjonalne filmy z nagrań konferencji ks. Piotra

5 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

4 665 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli na oddanie nagrań konferencji i kazań ks. Piotra w odpowiednie ręce. Niektóre pliki są kiepskiej jakości, niektóre tylko audio, a niektóre tylko audio i do tego kiepskiej jakości... Niestety nowych nagrań nie będzie, musimy radzić sobie z tym, co mamy. Część z nich na ile potrafię, sama obrabiam i przygotowuję. To już setki godzin pracy nad nimi. Myślę jednak, że część materiałów warto oddać po prostu profesjonalistom. Stworzyć np. krótkie, ciekawe nagrania, z odpowiednią grafiką, animacjami itp., czyli w możliwie najlepszej jakości audio i wizualnej. Wyciągnąć z nich jak najwięcej. Tak, aby chociaż trochę były zbliżone poziomem do ich treści:-)

Książka. Materiałów i pomysłów jest dużo.

Zdjęcia. Zakup zdjęć z ks. Piotrem i zdjęć stockowych, aby wszystko profesjonalnie wyglądało. Za każdą pracę należy się wynagrodzenie. Osobiście więc bardzo dbam o prawa autorskie fotografów i grafików. Uważam, że to obowiązek, szczególnie w projektach o charakterze katolickim (gdzie jak nie tu!?). Cel nie uświęca środków – kradzież zdjęć, to kradzież. Niestety dobre zdjęcia kosztują. Ta kwota pozwoli więc na zakup zdjęć aby wizualnie projekty Dopóki Walczysz i KINW nie były katolicką lipą pod względem prawnym i moralnym (kradzież zdjęć), jak i jakościowym. Dla przykładu zakup zestawu (licencji) 3 zdjęć z ks. Piotrem zrobionych przez profesjonalnego fotoreportera, to koszt 150 zł za jeden z nich...

---
Takie wsparcie pokryje koszty oraz zmotywuje do powyższych działań.

Jeśli pozostałyby jakieś środki, to zastaną z nich zrealizowane inne pomysły związane z promowaniem myśli ks. Piotra. Nic się nie zmarnuje.

Kwiaty i znicz od internautów dla ks. Piotra

50 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Może niektórzy z Was, szczególnie Ci, którzy nie są z Warszawy, chcieliby skorzystać z takiej możliwości i przekazać środki na upamiętnienie księdza na cmentarzu. Raz w miesiącu będę zostawiała kwiaty i znicz od nas wszystkich.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Patryk Fic
Patryk Fic
Próg: 10 zł
Agnieszka R
Agnieszka R
Próg: 20 zł
Iwona Kaszubska
Iwona Kaszubska
Próg: 10 zł
Marek Mazek
Marek Mazek
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł