Avatar użytkownika

Dopóki Walczysz & Kazania...

82
patronów
1 765 
miesięcznie
33 445 
łącznie
82
patronów
1 765 zł 33 445 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
To mniej niż kawa w Starbucksie! Będę więc wdzięczna za poświęcenie pół kubka (jednej) kawy na to, aby myśli ks. Piotra mogły nadal docierać do jak największej liczby osób. W zamian obiecuję modlitwę za wszystkich Patronów.

A największy upominek w zamian? Może sprawisz, że ktoś zrobi chociaż jeden krok w dobrą stronę.
10 zł miesięcznie
Ptasie mleczko potrafi więcej kosztować:-) Dziękuję za wsparcie jeśli na takie się zdecydujesz. W zamian obiecuję modlitwę.

Największy upominek w zamian: może sprawisz, że ktoś zrobi chociaż jeden krok w dobrą stronę.
20 zł miesięcznie
To taka bombonierka dla ks. Piotra. Może zawdzięczasz coś księdzu? Może właśnie tak warto się odwdzięczyć tzn. niech jego słowa idą dalej w świat i pomogą innym? Dziękuję za wsparcie. W zamian obiecuję modlitwę. Twoje nazwisko (jeśli będziesz chciał/chciała) znajdzie się w specjalnie przygotowanym dziale „Podziękowania” na nowej stronie.

Największy upominek w zamian: może sprawisz, że ktoś zrobi chociaż jeden krok w dobrą stronę.
50 zł miesięcznie
Niech nadzieja, pokora, ciepły głos ks. Piotra wspierają innych...
Naprawdę dziękuję za pomoc w tym. W zamian obiecuję modlitwę. Twoje nazwisko (jeśli będziesz chciał/chciała) znajdzie się w specjalnie przygotowanym dziale „Podziękowania” na nowej stronie.

Mówiłam już, że największy upominek w zamian jest taki, że może sprawisz, że ktoś zrobi chociaż jeden krok w dobrą stronę?
100 zł miesięcznie
Jeśli decydujesz się na takie wsparcie, to podejrzewam, że bardzo cenisz to co robił i mówił ks. Piotr. Być może także wiele księdzu zawdzięczasz. Cieszę się. I bardzo dziękuję za wsparcie. W zamian obiecuję to, co przy poprzednich kwotach oraz do tego specjalnie dla Ciebie udostępnię filmiki przed premierą przygotowane na Dopóki Walczysz.

Największy upominek: może sprawisz, że ktoś zrobi chociaż jeden krok w dobrą stronę.
200 zł miesięcznie
Podejrzewam, że bardzo cenisz to, co robił i mówił ks. Piotr. Być może także wiele księdzu zawdzięczasz. Cieszę się. I bardzo dziękuję za wsparcie. W zamian obiecuję modlitwę. Twoje nazwisko (jeśli będziesz chciał/chciała) znajdzie się w specjalnie przygotowanym dziale „Podziękowania” na nowej stronie. Do tego specjalnie dla Ciebie udostępnię filmiki przed premierą przygotowane na Dopóki Walczysz. 200 zł to istotne wsparcie, więc do tego przygotuję specjalny cytat raz w miesiącu w ramach podziękowań (unikatowe grafiki tylko dla Patronów, które nie będą nigdzie więcej udostępniane).

Największy upominek w zamian: może sprawisz, że ktoś zrobi chociaż jeden krok w dobrą stronę.
500 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję i cieszę się, że chcesz, aby myśli ks. Piotra pomagały innym. W zamian obiecuję to co przy poprzednich progach. Do tego, aby móc się dodatkowo odwdzięczyć, chętnie podeślę Ci książkę, gdy już będzie gotowa oraz gadżety.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
Ks. Piotr pomógł tysiącom osób. Warto , aby nadal mógł to robić. Dziękuję, że w szczególny sposób to umożliwiasz.
Obiecuję skromnie się odwdzięczyć - to co przy poprzednich progach. Do tego oczywiście chętnie podeślę Ci książkę, gdy już będzie gotowa oraz gadżety. Jeśli się zgodzisz, to zapraszam jako gość specjalny chociaż raz na nasze spotkanie #SłuchamyKsPiotra (miesiąc do ustalenia. Z uwagi, że spotkań jest mało, to może być kilku patronów podczas jednego spotkania).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dopóki Walczysz & Kazania... w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Staram się, aby myśli ks. Piotra Pawlukiewicza docierały i pomagały jak największej liczbie osób. Ks. Piotr to legenda - duszpasterz, który mówił przystępnie, zabawnie, prosto z mostu. Gromadził tłumy. Był ceniony przez osoby młode i starsze. Wierzących i niewierzących. Pomógł tysiącom...

Nazywam się Ewa Wiśniewska. Od lat staram się, aby słowa ks. Piotra Pawlukiewicza mogły docierać do jak największego grona osób. Kiedyś m.in. organizowałam wydarzenia z księdzem, a teraz prowadzę dwa projekty internetowe, które ksiądz na ile mógł - wspierał (i mam nadzieję, że nadal to robi).

1. Dopóki Walczysz to projekt gromadzący w jednym miejscu materiały dotyczące działalności ks. Piotra. Jest to także wyraz upamiętnienia księdza, uznania i podziękowań dla niego.

 - www.dopokiwalczysz.pl -

----------------------

2. Kazania inne niż wszystkie. Były pierwsze. Tu z kolei udostępniam fragmenty kazań ks. Piotra. 
Nie tylko dla wierzących, nie tylko na niedzielę. Cieszę się, że zainteresowały wiele osób. Uwaga! One potrafią uzależnić:-)

 

Cele Autora

Dalsze promowanie myśli ks. Piotra
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 235 zł brakuje
88%
Dopóki Walczysz i Kazania inne niż wszystkie to jedyne projekty promujące od lat myśli ks. Piotra Pawlukiewicza na taką skalę i tak regularnie. Z mojej strony to tysiące godzin spędzonych na tworzeniu grafik z cytatami, montowaniu filmików z kazaniami i konferencjami, tworzeniu rozbudowanej strony internetowej od zera (czyt. trzeba było się tego nauczyć metodą prób i błędów, bo nie było środków, aby komuś to zlecić), teraz jej przebudowa. To naprawdę wiele, wiele godzin przeszukiwania Internetu w celu znalezienie i udostępnienia ciekawych treści, czasami męczenie ks. Piotra o informacje (ale był cierpliwy;), przesłuchiwanie nagrań, aby znaleźć intrygujące fragmenty, przepisywanie słów ks. Piotra (pozytywna, ale też bardzo czasochłonna praca). Jest to nieustanne rozmyślanie co jeszcze można zrobić ciekawego, jakie fragmenty przygotować, udostępnić.
Nie jest to przypadkowy projekt - dodawanie postu raz na miesiąc...

Ogromna satysfakcja, poczucie misji, ale też mrówcza praca. Codziennie, po pracy zawodowej, gdzieś wieczorami, nieraz i do świtu... To także dużo przez te lata przeznaczonych środków pieniężnych (liczone w tysiącach zł - opłaty za serwery, domeny, programy graficzne i do montowania, zakup zdjęć itd.).

Nie chciałabym przestać tego robić, chyba warto to kontynuować i teraz Ty możesz mi w tym pomóc, aby chociaż o finanse nie musieć się martwić.

Realizacja nowych pomysłów, np. profesjonalne filmy z nagrań konferencji ks. Piotra
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 235 zł brakuje
35%
Ta kwota pozwoli na oddanie nagrań konferencji i kazań ks. Piotra w odpowiednie ręce. Niektóre pliki są kiepskiej jakości, niektóre tylko audio, a niektóre tylko audio i do tego kiepskiej jakości... Niestety nowych nagrań nie będzie, musimy radzić sobie z tym, co mamy. Część z nich na ile potrafię, sama obrabiam i przygotowuję. To już setki godzin pracy nad nimi. Myślę jednak, że część materiałów warto oddać po prostu profesjonalistom. Stworzyć np. krótkie, ciekawe nagrania, z odpowiednią grafiką, animacjami itp., czyli w możliwie najlepszej jakości audio i wizualnej. Wyciągnąć z nich jak najwięcej. Tak, aby chociaż trochę były zbliżone poziomem do ich treści:-)

Zdjęcia. Zakup zdjęć z ks. Piotrem i zdjęć stockowych, aby wszystko profesjonalnie wyglądało. Za każdą pracę należy się wynagrodzenie. Osobiście więc bardzo dbam o prawa autorskie fotografów i grafików. Uważam, że to obowiązek, szczególnie w projektach o charakterze katolickim (gdzie jak nie tu!?). Cel nie uświęca środków – kradzież zdjęć, to kradzież. Niestety dobre zdjęcia kosztują. Ta kwota pozwoli więc na zakup zdjęć aby wizualnie projekty Dopóki Walczysz i KINW nie były katolicką lipą pod względem prawnym i moralnym (kradzież zdjęć), jak i jakościowym.

---
Takie wsparcie pokryje koszty oraz zmotywuje do powyższych działań.

Jeśli pozostałyby jakieś środki, to zastaną z nich zrealizowane inne pomysły związane z promowaniem myśli ks. Piotra. Nic się nie zmarnuje.
Kwiaty i znicz na grób ks. Piotra
  • 50 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Jak tylko mogę, staram się dbać o grób ks. Piotra.
Może niektórzy z Was, szczególnie Ci, którzy nie są z Warszawy, chcieliby skorzystać z możliwości i przekazać środki na upamiętnienie księdza na cmentarzu. Raz w miesiącu będę zostawiała kwiaty i znicz od nas wszystkich.

50 zł to kwota umowna. Pilnuję, aby nie wydać co miesiąc mniej, bo czuję odpowiedzialność za te środki - Państwo chcieliście tyle przekazać, więc niech tak jest w praktyce. Niekiedy jednak kupuję kwiaty i znicze za większą kwotę, ale to już dokładam ze swoich środków - po prostu jeśli opłaty są wyższe, to nie wyliczam wszystkiego co do złotówki.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dopóki Walczysz & Kazania... już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ewa Materna
Ewa Materna
10 zł
Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
10 zł
Katarzyna Bierlecka
Katarzyna Bierlecka
50 zł
Magdalena Kaba
Magdalena Kaba
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.