Dopóki Walczysz & Kazania...

W Patronite od 08.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 563

Liczba Patronów: 559

Zostań Patronem
25 patronów
670 miesięcznie
6 445 łącznie
Staram się, aby myśli ks. Piotra Pawlukiewicza docierały i pomagały jak największej liczbie osób. Ks. Piotr to legenda - duszpasterz, który mówił przystępnie, zabawnie, niekiedy prosto z mostu. Gromadził tłumy. Był ceniony przez osoby młode i starsze. Wierzących i niewierzących. Pomógł tysiącom...

O Autorze

Nazywam się Ewa Wiśniewska. Od lat staram się, aby słowa ks. Piotra Pawlukiewicza mogły docierać do jak największego grona osób. Kiedyś m.in. organizowałam wydarzenia z księdzem, a teraz prowadzę dwa projekty internetowe, które ksiądz na ile mógł - wspierał (i mam nadzieję, że nadal to robi).

1. Dopóki Walczysz to projekt gromadzący w jednym miejscu materiały dotyczące działalności ks. Piotra. Jest to także nasz (mój i Wasz) wyraz upamiętnienia księdza, uznania i podziękowań dla niego.

---

2. Kazania inne niż wszystkie były pierwsze. Tu z kolei udostępniam fragmenty kazań ks. Piotra. 
Nie tylko dla wierzących, nie tylko na niedzielę. Cieszę się, że zainteresowały wiele osób. Uwaga! One potrafią uzależnić:-)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Magda Zubik
Magda Zubik
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Inga Kucevič Kucewicz
Inga Kucevič Kucewicz
Próg: 100 zł
Adam Dolski
Adam Dolski
Próg: 50 zł
Joanna Frątczak
Joanna Frątczak
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł