Dorota Freitag

W Patronite od 23.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 741

liczba Patronów: 712

5 patronów
110 zł miesięcznie
110 zł łącznie

Porządny, stabilny statyw, który nie spadnie ze stołu podczas malowania :)

250 zł

44%

osiągnięto

140 zł

brakuje

Czasami, kiedy maluję większe przedmioty, trudno mi złapać odpowiednią perspektywę. Chciałabym kupić wysoki stabilny statyw i pokazać więcej mebli i większych rzeźb.

Dodatkowe oświetlenie i mikrofon do nagrywania filmów i warsztatów online

500 zł

22%

osiągnięto

390 zł

brakuje

Kiedy zaczynałam przygodę z nagrywaniem, nie umiałam nic. Nawet obrobić zdjęcia :). Postanowiłam jednak pracować krok po kroku z tym co mam. Nie odkładać tego na później. Mój pierwszy aparat rozpadł się po dwóch latach. Był bardzo intensywnie używany. Marzę o dodatkowym oświetleniu i profesjonalnym mikrofonie.

Ekstra materiały i narzędzia

2 000 zł

5%

osiągnięto

1 890 zł

brakuje

Chciałabym zainwestować w dodatkowe materiały i narzędzia do twórczości kreatywnej, na które zazwyczaj mnie nie stać i ich sobie regularnie odmawiam. Formy, szablony i co dla mnie najważniejsze - narzędzie do samodzielnego wycinania szablonów. To wzbogaci moją pracownię i możliwości na filmach.

Profesjonalne tłumaczenie napisów do moich filmów na język angielski i hiszpański

4 000 zł

2%

osiągnięto

3 890 zł

brakuje

Do tej pory wszystko co robię, robię sama. Również tłumaczenia napisów do filmów na angielski. Nie jestem anglistą, języka nauczyłam się głównie sama i w pracy :) - łatwo się domyślić, że napisy pozostawiają sporo do życzenia. Byłoby super, móc w nie zainwestować i powierzyć osobie, która wie co robi.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni