Maciej Tomasz Błażewicz

W Patronite od 27.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 921

liczba Patronów: 866

6 patronów
130 zł miesięcznie
4 550 zł łącznie
Autor Dziennika Eurowizyjnego, popularnej strony internetowej, która codziennie dostarcza czytelnikom najważniejszych i najświeższych informacji o Konkursie Piosenki Eurowizji i nie tylko! Działa od 15 lat, a jej nieodłącznym elementem jest grupa facebookowa z wielotysięczną społecznością Dziennika!

O Autorze

 

Dziennik Eurowizyjny tworzony jest od stycznia 2004 roku przez jedną osobę - czyli mnie :)

Moja pasja do Eurowizji została przelana na internetowy papier i z prostej stronki-bloga powstał projekt, który ma już 15 lat i zdobył zaufanie wielu czytelników, a także redaktorów portali ogólnopolskich i nie tylko!

Nieodłączną częścią Dziennik-Eurowizyjny.pl jest grupa facebookowa z ponad 4 tysiącami osób, gdzie codziennie można dyskutować na przeróżne tematy związane z konkursem, wspólnie śledzić preselekcje narodowe i inne eventy, śmiać się z eurowizyjnych memów czy brać udział w różnego rodzaju głosowaniach i konkursach. Dodatkowo w czasie Eurowizji czy Eurowizji Junior Dziennik Eurowizyjny staje się portalem do Centrum Prasowego - osoby, które nie mogą być na Eurowizji mogą, poprzez relacje, poczuć atmosferę przygotowań do konkursu w miejscu, gdzie show się odbywa!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni