Maciej Tomasz Błażewicz

W Patronite od 27.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1512

Liczba Patronów: 1335

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
135 miesięcznie
7 780 łącznie
Autor Dziennika Eurowizyjnego, popularnej strony internetowej, która codziennie dostarcza czytelnikom najważniejszych i najświeższych informacji o Konkursie Piosenki Eurowizji i nie tylko! Działa od 18 lat, a jej nieodłącznym elementem jest grupa facebookowa z wielotysięczną społecznością Dziennika!

O Autorze

 

Dziennik Eurowizyjny tworzony jest od stycznia 2004 roku przez jedną osobę - czyli mnie :)

Moja pasja do Eurowizji została przelana na internetowy papier i z prostej stronki-bloga powstał projekt, który ma już 18 lat i zdobył zaufanie wielu czytelników, a także redaktorów portali ogólnopolskich i nie tylko!

Nieodłączną częścią Dziennik-Eurowizyjny.pl jest grupa facebookowa z ponad 4 tysiącami osób, gdzie codziennie można dyskutować na przeróżne tematy związane z konkursem, wspólnie śledzić preselekcje narodowe i inne eventy, śmiać się z eurowizyjnych memów czy brać udział w różnego rodzaju głosowaniach i konkursach. Dodatkowo w czasie Eurowizji czy Eurowizji Junior Dziennik Eurowizyjny staje się portalem do Centrum Prasowego - osoby, które nie mogą być na Eurowizji mogą, poprzez relacje, poczuć atmosferę przygotowań do konkursu w miejscu, gdzie show się odbywa!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Magdalena Olejniczak
Magdalena Olejniczak
Próg: 20 zł
Bartlomiej Harnos
Bartlomiej Harnos
Próg: 20 zł
Krzysztof Kłosiński
Krzysztof Kłosiński
Próg: 10 zł
Dawid Gadzinski
Dawid Gadzinski
Próg: 40 zł
Bartosz Kliś
Bartosz Kliś
Próg: 5 zł
Maciej Słonina
Maciej Słonina
Próg: 10 zł