Avatar użytkownika

DzikieRadio®

63
patronów
2 300 
miesięcznie
13 250 
łącznie
63
patronów
2 300 zł 13 250 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
5 zł … zamiast procenta w szklance co schładzasz po pracy rzuć monetę na szczęście co powoduje ze ubędzie ci 250kcal . Muzyką walczymy z nałogami … Kwota jaką puszczają z dymkiem jednego dnia trując płuca-lepiej dotlenić muzycznym tlenem dusze … Auuuuuuuu Rampamapam DzikieRadio
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
86 dostępnych miejsc
Wspólnie budujemy projekt medialny, który ma szansę zaistnieć. Społeczność, jakiej nie ma nikt inny tylko DzikieRadio. Dlatego nieustannie szukamy, eksperymentujemy - by każdy znalazł coś wartościowego dla siebie.
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
21 dostępnych miejsc
Muzyka ma w sobie magię , co ujarzmi dzikie bestie dotleni dusze i umysł w słońcu czy deszczu ukazując tęcze . Idąc ścieżką płynących dźwięków dojdziesz do celu według swoich celów ….Muzyką zwalczamy nałogi .... Kwotę którą puszczasz z dymkiem jednego dnia tracąc zdrowie i urodę przeznacz na Muzykę i nakarm duszę piękną melodią .Bo muzyka to tlen dla duszy .....Auuuuurammmpammpammm
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
89 dostępnych miejsc
Za cel postawiliśmy sobie, aby nikt nigdy na naszej antenie nie usłyszał żadnej reklamy.

Ponieważ codziennie staramy się rozwijać i rozbudowywać projekt naszego radia, środki potrzebne do utrzymania i dalszej ekspansji wzrastają, a nasze obecne możliwości się kończą. Zwracamy się zatem do Was z prośbą o przekazanie dowolnej kwoty na rozwój projektu radia.
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
199 dostępnych miejsc
. Każda darowizna jest oczywiście dobrowolna i zapewniamy, że ucieszymy się z każdej, nawet najmniejszej kwoty. Uzyskane dzięki Wam środki przeznaczymy wyłącznie na dalszy rozwój projektu.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
282 dostępne miejsca
Za cel postawiliśmy sobie, aby nikt nigdy na naszej antenie nie usłyszał żadnej reklamy.

Ponieważ codziennie staramy się rozwijać i rozbudowywać projekt naszego radia, środki potrzebne do utrzymania i dalszej ekspansji wzrastają, a nasze obecne możliwości się kończą. Zwracamy się zatem do Was z prośbą o przekazanie dowolnej kwoty na rozwój projektu radia. Każda darowizna jest oczywiście dobrowolna i zapewniamy, że ucieszymy się z każdej, nawet najmniejszej kwoty. Uzyskane dzięki Wam środki przeznaczymy wyłącznie na dalszy rozwój projektu.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
298 dostępnych miejsc
Wyjazdy i wywiady DzikieRadio
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
499 dostępnych miejsc
Wcielamy się w dziki w goofoklapkach co gonią za jabłkiem potrzebnym do stworzenia aplikacji na App Store . Zostań Patronatem jeśli masz Apple i chcesz posiadać aplikacje Dzikiego Radia na te modele telefonów
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
1199 dostępnych miejsc
Zostań naszym patronem dołącz do naszej grupy wsparcia Dzikieradio jeśli nie jest ci obojętne co słuchasz i irytują cię wszechobecne reklamy przyłącz się do nas. Radio to ludzie i to wy tworzycie tą społeczność otwórzcie serca i pomóżcie nam stworzyć nową aplikacje na Androida DzikieRadio.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
1500 dostępnych miejsc
Ten 1000zł pomoże nam w zakupie profesjonalnego sprzętu do studia, nowego krzesła które nie będzie skrzypieć i miało udźwig ponad 140kilo. :) samego prezesa i gości ......... Dziękujemy
10000 zł miesięcznie
Wybierz 10000 zł
10000 dostępnych miejsc
Mówią, że marzenia się spełniają jak tylko się w nie bardzo mocno wierzy.
My bardzo mocno wierzymy w DzikieRadio, że taka kwota miesięcznie to doskonałe zaplecze dla całej stacji naszej i oczywiście opłacenie licencji na nadawanie jeszcze lepszej jakości .

A jak już t marzenie się spełnią to radio stanie się naszą pracą. Dziękuję auuuuuu rammmmmpamamamapammmaam

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DzikieRadio® w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

POMÓŻ NAM ROZWINĄĆ STACJĘ
NASZE DzikieRadio® TO WASZE DzikieRadio®

Nadajemy z Żywca od poniedziałku do  niedzieli 24h/7 .

POMÓŻ NAM ROZWINĄĆ STACJĘ

NASZE DzikieRadio® TO WASZE DzikieRadio®

Jesteśmy radiem internetowym, tworzonym przez ludzi z pasją , których los rozrzucił po różnych zakątkach świata, a magia radia połączyła nas 1/09/2022 roku. Mimo wielu problemom mamy już słuchaczy na każdym kontynencie. Jesteśmy radiem niesformatowanym, co oznacza, że liczy się dla nas jakość, klasa i styl.

Nadajemy z Żywca od poniedziałku do  niedzieli 24h/7 .

 

Chcemy, aby DzikieRadio® pozostawało w pełni niezależne, a program nie był notorycznie przerywany reklamami i wiadomościami.

 

Do tej pory wszyscy pracowaliśmy z pełnym zaangażowaniem w całkowitym wolontariacie, jednak radio generuje comiesięczne koszty, a ludzie powinni dostawać wynagrodzenie za swoją pracę. Postanowiliśmy więc działać nieszablonowo i oddać decyzję o finansowaniu całego projektu w ręce... słuchaczy. Sami możecie się przekonać o zaletach naszej stacji. Wystarczy włączyć radio na jednej z aplikacji mobilnych lub na stronie www.dzikieradio.pl

 

 

 

Zapraszamy Was do grona Patronów, czyli osób, które współtworzą z nami DzikieRadio® . Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet wsparcia, aby cieszyć się z wielu korzyści. Sami wybierzcie, jak bardzo chcecie się zaangażować w rozwój DzikieRadio®. Mamy jeszcze wiele ambitnych planów i jesteśmy pewni, że z Waszą pomocą będziemy tworzyć radio wyjątkowe. DzikieRadio® to Wasze radio!

Jesteśmy radiem niekomercyjnym, u nas nie ma reklam, ani wiadomości politycznych, czy gospodarczych. Są za to codzienne audycje ! Nadajemy 24h/dobę. Tygodniowo emitujemy ponad 20 audycji ! Ideą powołania DzikieRadio®  było stworzenie miejsca, gdzie jeden z najwspanialszych gatunków muzyki będzie prezentowany w całej swej bogatej okazałości, gdzie dobór muzyki nie będzie wyznaczany wykresami ani badaniami marketingowymi, ale będzie tworzony przez ludzi oddanych muzyce i mających pasję dzielenia się właśnie tym z wami . 

 


Co zrobimy z pieniędzmi zebranymi na patronite? Pieniądze, które otrzymujemy z serwisu Patronite - mogliśmy przeznaczyć na początku 2024 roku na zakup sprzętu radiowego, który był nam niezbędny w związku z adaptacją nowego studia. Będziemy robić dalej to co do tej pory, tylko lepiej i z poczuciem bezpieczeństwa. Będziemy rozwijać radio. W zakładce CELE przedstawiliśmy plany rozwoju. Naprawdę kochamy DzikieRadio®  i chcemy Ci go pokazywać w najlepszy możliwy sposób. 

 

 

Zero polityki. Zero reklam. Za to starannie wyselekcjonowana muzyka i towarzyszące jej mądre słowo. Radio stworzone z marzeń Marcina Rusnak . A tworzone przez znakomite i doświadczone grono jego współpracowników - pasjonatów muzyki. Wejdź na www.dzikieradio.pl

 


DzikieRadio® jest radiem całkowicie niezależnym i autentycznie alternatywnym w stosunku do ogółu innych. Radiem tworzonym przez pasjonatów, dla pasjonatów. Radiem ludzi o otwartych umysłach. Radiem, dla którego oczywiście liczy się słuchalność, ale tylko jako potwierdzenie faktu, że jego istnienie ma sens, że jest dla kogoś ważne i komuś potrzebne.

 

 

Chcemy być dla Was coraz lepsi! Mamy nadzieję, że osoby które już nas znają, nie trzeba będzie namawiać do wsparcia nas. Liczymy na to, że namówicie inne osoby do posłuchania DzikieRadio® , aby po poznaniu ramówki i muzyki jaką proponujemy całkiem świadomie także zostały naszymi Patronami.

W imieniu redakcji

Marcin Rusnak

 
 
 

 

------------------------------------------------------------------------------------

 DzikieRadio: Załoga 

 

Dziki_Prezesa  ( Właściciel ) Marcin

 

 

Patronite DzikieRadio® :

Marta : Koliber_ ( Pitbull )

kolibermarta@dzikieradio.pl

Karolina: Dzwoneczek  ( jej tu nie ma )

karolina@dzikieradio.pl

Sklep DzikieRadio®  :

Aleksandra : Makarenka ( córka )

makarenka@dzikieradio.pl

Bercia : 

bercia@dzikieradio.pl

Reklama Fanpage DzikieRadio®:

Krzysztof :Cycu  ( naganiacz DzikieRadio)

  cycu@dzikieradio.pl

 

Fanpage DzikieRadio®

Basia :

basia@dzikieradio.pl

Sebastian :

http://sebastian@dzikieradio.pl

 

Współpraca DzikieRadio® :


Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj DzikieRadio® w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Wspieracie dzikieradio.pl
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 5 700 zł brakuje
28%
Wspieracie dzikieradio.pl Wspólnie budujemy projekt medialny, który ma szansę zaistnieć. Społeczność, jakiej nie ma nikt inny tylko DzikieRadio. Dlatego nieustannie szukamy, eksperymentujemy - by każdy znalazł coś wartościowego dla siebie.
Nowa Aplikacja Androida DzikieRadio
  • 35 000 zł miesięcznie
  • 32 700 zł brakuje
6%
Zostań naszym patronem dołącz do naszej grupy wsparcia Dzikieradio jeśli nie jest ci obojętne co słuchasz i irytują cię wszechobecne reklamy przyłącz się do nas. Radio to ludzie i to wy tworzycie tą społeczność otwórzcie serca i pomóżcie nam stworzyć nową aplikacje na Androida DzikieRadio.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DzikieRadio® już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

PATRYCJA FEDOROWICZ
PATRYCJA FEDOROWICZ
100 zł
Przemek Toruń
Przemek Toruń
50 zł
Adrian Hadasz
Adrian Hadasz
50 zł
Agnieszka Finkelstein
Agnieszka Finkelstein
10 zł
Barbara Rzucidło
Barbara Rzucidło
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.