Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Niesamowite fotografie i epizody z okresu II wojny światowej. Poznaj fronty globalnego konfliktu od kuchni. Dowiedź się rzeczy i odkryj bohaterów, o których nie uczyli na lekcjach historii. Najpopularniejszy i najstarszy polski profil o II wojnie światowej na Facebooku: https://facebook.com/IIWojna Portal z artykułami: www.DziwnaWojna.pl

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Stałe wsparcie
Dyscyplina to podstawa nie tylko na polu walki. Dzięki tej kwocie będę regularnie dodawać zdjęcia na Facebooka oraz tworzyć galerię na stronę. Nie będzie tygodnia, w którym nie zobaczycie przynajmniej kilku interesujących materiałów. Obiecuję.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Konkursy z nagrodami
Kto nie lubi nagród i konkursów? Przez ponad cztery lata funkcjonowania "II wojny światowej jakiej nie znacie" były ich już dziesiątki. Chciałbym, aby trwały nadal. Dzięki tej kwocie minimum dwa razy w miesiącu przetestuję Waszą wiedzę i kreatywność. Najlepsi wygrają koszulki historyczne, modele do sklejania oraz książki!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Jeszcze więcej treści
Chciałbym rozwinąć i tchnąć życie w portal www.DziwnaWojna.pl. Za te pieniądze postawię lepsze serwer i będę pisać dwa teksty historyczno-ciekawostkowe w miesiącu. Tematy wybiorą Patroni. Zajmiemy się tajnymi broniami III Rzeszy, stacjami pogodowymi na Grenlandii, bohaterstwem polskich żołnierzy i grą wywiadów. Gwarantuję, że tematów nie zabraknie :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Piszę książkę!
Stało się. Przez lata przejrzałem i dotarłem do tak wielu zapomnianych epizodów II wojny światowej, że pora je zebrać w coś więcej, niż tylko treści w internecie. Jeśli osiągnę ten próg napiszę książkę, na kształt której poprzez dobór zagadnień będziecie mieć bezpośredni wpływ. Możecie mi wierzyć na słowo, że będzie o czym czytać. Sam nie mogę się już doczekać, żeby podzielić się z Wami tymi historiami!

O Autorze

Żołnierzu, internet wzywa! Wyślij posiłki "Dziwnej Wojnie".

 

Cześć, mam na imię Marcin, jestem dziennikarzem i historykiem a facebookowy profil "II wojna światowa jakiej nie znacie" prowadzę od września 2012 roku. Od tego czasu umieściłem na nim tysiące mało znanych fotografii, dziesiątki tekstów i setki faktów ukazujących największy konflikt w dziejach od kuchni. Starałem się opowiadać o zapomnianych bitwach i bohaterach, o których nie uczyli na lekcjach historii. Przez cały ten czas strona na Facebooku oraz portal www.DziwnaWojna.pl który powstał w międzyczasie, funkcjonował bez reklam i za darmo. Żeby się rozwijać, pisać regularnie i dostarczać Wam najlepszych treści potrzebuję jednak wsparcia. 

 

Będę niezwykle wdzięczny, jeśli uznacie, że warto wydać na ten cel nawet przysłowiową złotówkę. Dzięki Waszemu zaangażowaniu dołożę wszelkich sił, abyście regularnie otrzymywali najwiekawsze treści historyczne oraz mieli wpływ na tematy o których piszę. Mało tego, jeśli osiągniemy odpowiednie progi, mogę Wam obiecać nie tylko stały dopływ fantastycznych fotografii i artykułów, ale również konkursy i na samym końcu - książkę opisującą najbardziej fascynujące epizody II wojny światowej, do której pomożecie mi dobrać interesujące Was tematy!

 

Obiecuję, że nie zawiodę Waszego zaufania. W końcu 124 tys. fanów na Facebooku zobowiązuje :)

 

 

Najstarszy polski profil o II wojnie światowej na Facebooku: https://facebook.com/IIWojna. Portal z artykułami: www.DziwnaWojna.pl. Sklep z koszulkami: https://dziwnawojna.cupsell.pl. O autorze: www.makowskimarcin.pl

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Na internetowym froncie nawet najmniejsze posiłki robią różnicę. Dla mnie każde Wasze wsparcie jest tak samo ważne. Dzięki niemu będę mógł regularnie publikować na Facebooku i dodawać treści na portalu. Twoje 5 zł pomaga utrzymać tę płynność, zatem przybijam Ci wirtualną piątkę!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś jak precyzyjny zrzut zaopatrzenia w samym środku starcia. W nagrodę będziesz mógł przesyłać mi propozycję galerii i tematów, którymi zajmę się na Facebooku i portalu przynajmniej raz w miesiącu. Każde, nawet najbardziej niszowe epizody wojny będą dla mnie wyzwaniem do wygrzebania nieznanych zdjęć, filmów i ciekawostek.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Przyjechała kawaleria! Za te pieniądze wzbogacę swoją biblioteczkę książek historycznych, recenzując wybrane przez Was pozycje (minimum jedną miesięcznie, ale częstotliwość wraz z wpłatami będzie się zwiększać). Dzięki temu będziecie wiedzieli co na rynku wydawniczym piszczy, jakie tytuły brać w ciemno a których unikać. W związku z tym rozbuduję na www.dziwnawojna.pl dział recenzji.
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Jesteś oficerem w armii Dziwnej Wojny. Moje gratulacje. Patroni z tego progu będę mogli mnie prosić o zajęcie się konkretnym tematem od strony dziennikarskiej. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że z Waszych propozycji będę wybierał jedną miesięcznie i pisał na ten temat artykuł na www.dziwnawojna.pl. Patroni otrzymają do niego dostęp jako pierwsi. Dodatkowo z każdym z Was z przyjemnością spotkam się na piwo w Krakowie i pogadam o tajnikach historii. Jako bonus, będziecie mogli wybrać konkretne zagadnienia, którymi zajmę się w książce, którą zamieszam napisać.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Jesteś jak strateg sztabowy, pomagasz mi rozwijać projekt i stopniowo podbijać edukacyjną stronę internetu. Bardzo to cenię i chcę się odwdzięczyć. Poza wszystkimi przywilejami poprzednich progów, otrzymasz ode mnie pocztówkę z osobistym podziękowaniem za wsparcie oraz możliwość wskazania raz w tygodniu konkretnego zagadnienia, z którego zrobię galerię na stronę i Facebooka. Oprócz tego raz w miesiącu wśród Was wylosuję jedną ciekawą książkę historyczną oraz możliwą do wyboru koszulkę ze sklepu Dziwnej Wojny. Taka gratka!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Panie Generale, Pani Generałowo, moje uszanowanie. Otrzymujesz wszystkie bonusy poprzednich progów plus stałą możliwość sugerowania mi interesujących Cię tematów do napisania artykułu, zrobienia galerii, etc. Co miesiąc otrzymasz również wybraną przeze mnie książkę o tematyce II wojny światowej. Jeśli tylko będziesz miał ochotę, w Krakowie i Warszawie zapraszam na dobre piwo i wieczorne dyskusje o historii. Gdy napiszę już książkę - zanim trafi do księgarni - otrzymujesz egzemplarz z autografem.
Zostań patronem