Ekwipunek Dźwigany Codziennie

W Patronite od 29.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 168

Liczba Patronów: 193

Zostań Patronem
Kup na prezent
114 patronów
3 640 miesięcznie

Bushcraft to nie koniec drogi...

6 500 zł

miesięcznie

56%

osiągnięto

2 860 zł

brakuje

W życiu nie pomyślelibyśmy, że nadejdzie taki czas. W poprzednim celu słowo się rzekło - część kanciapy już została wydzielona na studio, jego wyposażanie właśnie trwa! Mając Wasze wsparcie, możemy większość czasu poświęcać na naszą relację z Wami. Na wspólne pasje, choćby nagrywanie precyzyjnych tutoriali "skórzanych", przygotowywanie do nich szablonów, aby każdy, chcący spróbować swoich sił mógł w łatwy i przyjemny sposób rozpocząć swoją przygodę ze skórą obchodząc początkowe trudności. Będziemy mieli czas na poważniejsze projekty warsztatowe z naszej podstawowej kategorii, ale nie tylko. Mamy nadzieję, że uda się również uruchomić serię "knifemakingową", wymaga to nakładów, czasu i pracy. I jeszcze więcej czasu... Chcemy się rozwijać i chcemy to robić wspólnie z Wami. Poważnie myślimy też o drugim kanale na YT, na który moglibyśmy tworzyć treści mieszczące się w naszych zainteresowaniach a niekoniecznie związane z turystyką, bushcraftem czy sprzętem. Fotografia, filmowanie, elektronika, majsterkowanie, nietypowe ojcostwo, codzienne sprawy i walka o to, by nasz biedny świat nie zwariował do końca... pewnie i tak to zrobimy, ale z Waszą pomocą będzie o wiele łatwiej i na pewno weselej!

Pracujemy nad jeszcze jedną sprawą - lasy państwowe swoją drogą, ale może uda się zmajstrować siatkę miejsc przyjaznych bushcrafterom, stworzoną z naszą pomocą przez ludzi dysponujących odpowiednimi miejscami ? Prywatnymi, bezpiecznymi, gdzie będzie można śmiało ruszyć z żoną, dziećmi lub kumplami, jednocześnie nie wydając na to majątku i ciesząc się spokojem na łonie natury, w naszym stylu. Ta praca także trwa a Wy możecie nam w tym pomóc. Nie musimy osiągnąć 100% tego celu - i tak będziemy robić wszystko, aby te plany zostały zrealizowane w 110 % :) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wam wszystkim - nie da się powiedzieć, ile to wszystko znaczy i jaką jest motywacją.

Bo w tym cały jest ambaras, by choć kilku chciało naraz!

1 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dla kogoś może to być niewielka kwota. Dla nas jest duża, ale przede wszystkim bardzo cenna - ponieważ osiągnięcie tego celu pozwoli nam na wygospodarowanie części czasu w tygodniu, by móc rozwijać kanał oraz poszerzać tematykę. Poszukiwanie ciekawych miejsc, planowanie, czasami załatwianie formalności czy wymyślanie projektów - to wszystko wymaga czasu, którego najczęściej brakuje. Wreszcie moglibyśmy publikować regularnie. Wsparcie nie ma nam zapewnić pieniędzy na zakup sprzętu do nagrywania, montażu itp. - sprzęt mamy, a nasze cele mają dużo większe znaczenie niż zakupy. Chcemy dostarczać Wam ciekawych treści, pokazywać ciekawe formy spędzania czasu a jednocześnie inspirować, Byście nie ograniczali swych pasji do YouTube.

Najpierw masa, potem rzeźba!

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przecież to jest PENSJA!!! Tę masę już można rzeźbić! Mając wsparcie miesięczne tej wielkości mamy ogromne pole manewru. Po pierwsze będziemy mogli w końcu pomyśleć o rozwoju EDC Campa i przygotowaniu go na zajęcia z dzieciakami czy spotkania z dorosłymi. Nasza społeczność, czyli Wy - domaga się zlotów, bardzo chcielibyśmy aby odbywały się one o każdej z czterech pór roku - ale to wszystko trzeba organizować w czasie aktualnie przeznaczonym na pracę zawodową. Zaangażowanie w zarażanie młodych naszą szajbą też wymaga czasu: na przygotowania, tankowania, jeżdżenia, często zakupu materiałów edukacyjnych i pomocniczych, na szczęście jadąc gdzieś noclegi mamy najczęściej darmowe :D Rozpoczęliśmy długą i żmudną pracę nad tym, aby wreszcie było u nas normalnie, czujemy że musimy zaangażować się w zmiany, których owocem będzie zmiana przepisów dotyczących biwakowania - aby móc w końcu legalnie uprawiać wspólną pasję i styl życia. Nie tylko dla siebie czy własnych dzieci, ale dla wszystkich zainteresowanych oraz przyszłych pokoleń. Ten kamyk już się toczy, ale potrzeba jeszcze masy pracy i czasu, by spowodował lawinę. Wspólnie możemy wiele, w naszej kanciapie cała ściana obwieszona jest dowodami na to, że z Wami możemy wszystko. Jeśli uda się osiągnąć ten cel, razem będziemy mieć wreszcie szansę realnie coś zmienić.
Może uda się też regularnie nagrywać wypady w ciekawe miejsca i promować niedoceniane regiony naszego kraju? Może wreszcie uda nam się zrealizować marzenie i nagrać serię o Polskich Parkach Krajobrazowych lub zacząć jeździć do Was, pokazywać Was i wasze regionalne, formalne lub nieformalne grupy, Wasze miejsca, Wasze spojrzenie na bushcraft, albo Wasze pasje czy rzemiosło...? Pomysłów jest mnóstwo - tylko wciąż brakuje czasu... Jeśli się uda - w kolejnym celu będą już rzeczy bardzo poważne, m.in. będziemy mogli dołożyć do naszego kanału regularne filmy instruktażowe z szycia skóry czy poważne projekty warsztatowe. Oby się udało! :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kamil Figiela
Kamil Figiela
Próg: 10 zł
Paweł 'Rudy' Mróz
Paweł 'Rudy' Mróz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Bartosz Bogdan
Bartosz Bogdan
Próg: 50 zł
Michał Kurosz
Michał Kurosz
Próg: 20 zł