Władca Metafor

W Patronite od 10.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
15 łącznie

Okładka

80 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

80 zł

brakuje

Okładka płyty lub książki na zamówienie. Aktualnie piszę książkę, planuje wydać w przyszłości płytę, więc warto zainwestować w dobrego grafika, który przeniesie moje wyobrażenie na papier w postaci rysunku lub grafiki komputerowej. Zwykle szukam takich ludzi na olx.pl. Po osiągnięciu celu grafika zostanie dodana do zakładki powieść lub pojawi się okładka płyty.

Utrzymanie Strony

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Strona https://wladcametafor.pl/ rocznie kosztuję ok. 100 zł. Ten cel pomoże mi ją utrzymywać, aby każdy kto się na niej znajdzie, miał dostęp do mojej twórczości.

Beat

150 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

150 zł

brakuje

Oryginalny podkład pod moje słowa to kolejna nie tania rzecz. Tak każdy chciałby słuchać, ale nie wielu wie, że każdy utwór to zakupienie podkładu muzycznego, napisanie tekstu, nagranie, obróbka dźwiękowa mix/mastering i następnie wrzucenie na portale typu Youtube. Kwota ta umożliwi mi zakup podkładu muzycznego z licencją :)

Studio Oblicza Records

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Obecnie w moim studiu nagraniowym znajduje się mikrofon marki " Blue Microphones - Baby Bottle ", mikser analogowy " Yamaha MG10XU, słuchawki " Sennheiser HD 280 Pro " oraz komputer na którym często wyskakuje niebieski ekran, więc trzeba go zresetować, więc w tym celu zbieram na nowy komputer, który posłuży do mixu / masteringu utworów, montowania filmów, czy też wszystkiego, co związane będzie z moją pasją, ale na tym się nie kończy, ponieważ w studiu wciąż brakuje monitorów aktywnych, czyli głośników do studia odtwarzających dźwięk nie podbarwiając go, ale nie zamierzam kupować takich za 10000, a wystarczą mi proste 2 z firmy KRK, gdzie koszt jednego to ok. 700 zł. Wszyscy mówią mi, że jedyne czego brakuje to teledysków. Mógłbym zapłacić firmie, która taki teledysk zrobi, ale po co płacić komuś, skoro wiem, że jeśli wezmę ujęcia w swoje ręce to będzie to wyglądać tak, jak ja sobie to wyobrażam, więc cel ten również przyświeca do zakupu lustrzanki lub jakiegoś bezlusterkowca z wymienną optyką. No i póki, co to chyba wszystko :) Dziękuję Bardzo :) Pozdrawiam :) Peace!