Avatar użytkownika

Władca Metafor

0
patronów
0 
miesięcznie
15 
łącznie
0
patronów
0 zł 15 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Pozdr!
5 zyla to tyle ile kiedyś się brało za dzieciaka, żeby łazić po placu cały dzień z bananem na twarzy, a dziś każda złotówka jest wręcz na wagę złota, by moje marzenie, wciąż mogło się rozwijać.
Wyślę ci podziękowania na maila oraz wyróżnię w poście na mojej stronie na Facebooku.
Dziękuję Bardzo!
10 zł miesięcznie
Mega Pozdro! Właśnie wsparłeś mnie na kwotę, dzięki której znajdziesz się na mojej stronie w zakładce " PATRONI " z możliwością podpięcia linku do twojej strony, twórczości, itd... :)
Nagroda z poprzedniego progu również jest brana pod uwagę :)
Dziękuję Bardzo :)
15 zł miesięcznie
Extra Pozdro!
Z reguły mam niskie poczucie własnej wartości... ale... ale...
To jest dobry pomysł, żebyś mógł dostać kilka z moich unikalnych wizytówek z autografem :)
Poprzednie progi również wchodzą w grę :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Władca Metafor w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prowadzę kanał na Youtube z moim rapem oraz stronę na której możecie przeczytać moje teksty oraz wiersze oraz wiele więcej :) Zapraszam
https://wladcametafor.pl/

Możliwe, że tkwię w przekonaniu w którym posiadam dar, charakteryzujący się predyspozycjami do opisu uczuć, miejsc, wydarzeń, a pojawienie się go w moim życiu nie było przypadkiem, ponieważ od szóstego roku życia oddycham słowami w postaci wierszy, opowiadań oraz powieści, ale od jakiegoś czasu urozmaiceniem dla moich słów, stała się muzyka rap, więc stworzyłem kanał na Youtubie, wymarzoną stronę na której mógłbym publikować swoje utwory w jakiejkolwiek postaci i robić to bez czego bym się dusił.

Głos, który siedzi mi z tyłu głowy i zawsze pragnie pisać oraz kształtuje me myśli w trakcie pisania, nazwałem Władcą Metafor, ale jest jeszcze drugi głos, który rejestruje mikrofon, rapuje i śpiewa do niego Elsi.

Ważniejsze dla ciebie, są efekty i jak mi to wychodzi?

https://wladcametafor.pl/

Sprawdź Sam

POZDRAWIAM

Cele Autora

Okładka
  • 80 zł miesięcznie
  • 80 zł brakuje
0%
Okładka płyty lub książki na zamówienie. Aktualnie piszę książkę, planuje wydać w przyszłości płytę, więc warto zainwestować w dobrego grafika, który przeniesie moje wyobrażenie na papier w postaci rysunku lub grafiki komputerowej. Zwykle szukam takich ludzi na olx.pl. Po osiągnięciu celu grafika zostanie dodana do zakładki powieść lub pojawi się okładka płyty.
Utrzymanie Strony
  • 100 zł miesięcznie
  • 100 zł brakuje
0%
Strona https://wladcametafor.pl/ rocznie kosztuję ok. 100 zł. Ten cel pomoże mi ją utrzymywać, aby każdy kto się na niej znajdzie, miał dostęp do mojej twórczości.
Beat
  • 150 zł miesięcznie
  • 150 zł brakuje
0%
Oryginalny podkład pod moje słowa to kolejna nie tania rzecz. Tak każdy chciałby słuchać, ale nie wielu wie, że każdy utwór to zakupienie podkładu muzycznego, napisanie tekstu, nagranie, obróbka dźwiękowa mix/mastering i następnie wrzucenie na portale typu Youtube. Kwota ta umożliwi mi zakup podkładu muzycznego z licencją :)
Studio Oblicza Records
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Obecnie w moim studiu nagraniowym znajduje się mikrofon marki " Blue Microphones - Baby Bottle ", mikser analogowy " Yamaha MG10XU, słuchawki " Sennheiser HD 280 Pro " oraz komputer na którym często wyskakuje niebieski ekran, więc trzeba go zresetować, więc w tym celu zbieram na nowy komputer, który posłuży do mixu / masteringu utworów, montowania filmów, czy też wszystkiego, co związane będzie z moją pasją, ale na tym się nie kończy, ponieważ w studiu wciąż brakuje monitorów aktywnych, czyli głośników do studia odtwarzających dźwięk nie podbarwiając go, ale nie zamierzam kupować takich za 10000, a wystarczą mi proste 2 z firmy KRK, gdzie koszt jednego to ok. 700 zł. Wszyscy mówią mi, że jedyne czego brakuje to teledysków. Mógłbym zapłacić firmie, która taki teledysk zrobi, ale po co płacić komuś, skoro wiem, że jeśli wezmę ujęcia w swoje ręce to będzie to wyglądać tak, jak ja sobie to wyobrażam, więc cel ten również przyświeca do zakupu lustrzanki lub jakiegoś bezlusterkowca z wymienną optyką. No i póki, co to chyba wszystko :) Dziękuję Bardzo :) Pozdrawiam :) Peace!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Władca Metafor już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.