Władca Metafor

W Patronite od 10.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
15 łącznie
Prowadzę kanał na Youtube z moim rapem oraz stronę na której możecie przeczytać moje teksty oraz wiersze oraz wiele więcej :) Zapraszam
https://wladcametafor.pl/

O Autorze

Możliwe, że tkwię w przekonaniu w którym posiadam dar, charakteryzujący się predyspozycjami do opisu uczuć, miejsc, wydarzeń, a pojawienie się go w moim życiu nie było przypadkiem, ponieważ od szóstego roku życia oddycham słowami w postaci wierszy, opowiadań oraz powieści, ale od jakiegoś czasu urozmaiceniem dla moich słów, stała się muzyka rap, więc stworzyłem kanał na Youtubie, wymarzoną stronę na której mógłbym publikować swoje utwory w jakiejkolwiek postaci i robić to bez czego bym się dusił.

Głos, który siedzi mi z tyłu głowy i zawsze pragnie pisać oraz kształtuje me myśli w trakcie pisania, nazwałem Władcą Metafor, ale jest jeszcze drugi głos, który rejestruje mikrofon, rapuje i śpiewa do niego Elsi.

Ważniejsze dla ciebie, są efekty i jak mi to wychodzi?

https://wladcametafor.pl/

Sprawdź Sam

POZDRAWIAM


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika