Eagle Masterz | amatorska drużyna piłkarska

W Patronite od 27.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1343

liczba Patronów: 969

4 patronów
31 zł miesięcznie
96 zł łącznie
Eagle Masterz to grupa przyjaciół - pasjonatów piłki nożnej, współtworząca amatorski klub sportowy. Chcemy pokazać światu że amatorska piłka bywa równie ciekawa a nawet momentami ciekawsza niż profesjonalna. Mamy wspólny cel, podbić cały świat grając w piłkę! Hej, marzenia są po to żeby je spełniać!

O Autorze

Każdy z Patronów jest członkiem Eagle Masterz  – to Wy współtworzycie tę drużynę!
 


Cześć!

Niezmiernie nam miło że własnie tutaj zagościłeś ;) 

Nie przedłużając, zamierzamy zabrać Cię w opowieść o piłce nożnej bez gwiazd na miarę Ronaldo, bez milionowych transferów, wielkich stadionów i tłumów kibiców. Będzie to historia o chłopakach którzy mimo wielu przeciwności i trudnych warunków, grają, bo po prostu kochają ten sport. Zapinaj pasy i startujemy!Kim jesteśmy?


Eagle Masterz jest projektem powstałym z myślą o piłce nożnej w całej jej okazałości! Jesteśmy zarówno sportowcami z pasji jak i wolontariuszami, ponieważ nie tylko nie utrzymujemy się z tego ale również inwestujemy w naszą pasję i pomoc innych! Począwszy od zakupu koszulek klubowych za własne pieniądze po wpisowe na różne piłkarskie zawody.
Jesteśmy kilkukrotnymi organizatorami oraz uczestnikami meczy charytatywnych w naszym mieście i nie tylko. Nie można również zapomnieć o wielkim wkładzie płci pięknej w nasz zespół. Nasz klubowy instagram jest prowadzony przez Alicję, której zadaniem jest promocja naszego klubu na głębszą wodę za pomocy fotografii. Natomiast zdjęcia które można podziwiać są zasługą Magdy, której fotograficzne umiejętności pozwalają uwiecznić nas na zdjęciach jak gwiazdy światowej piłki. 
 

 
Od czego się zaczęło? 

"A więc pewnego razu grupa kumpli wpadła na pomysł założenia klubu piłkarskiego...."

W świecie amatorskiej piłki istniejemy już od 2018 roku. Przez ten czas dużo się u nas działo. 
Ale może od początku...
W 2018 byliśmy drużyną biorącą udział w rozgrywkach 2. Ligi Playarena Tomaszów Mazowiecki. 

Następnie projekt Playarena upadł w naszym mieście, a my głodni gry zaczęliśmy szukać naszego sportu gdzie indziej. Na całe szczęście powstał projekt Kpolakowski League 6th na tych samych zasadach co wyżej wymienione rozgrywki. Od 2019 roku jesteśmy aktywną drużyną grającą w tej lidze. Teraz jesteśmy głodni nowych doświadczeń i chcemy spróbować rozgrywać nasze mecze dalej niż na 'podwórku' naszego miasta. Kto wie, może właśnie u Ciebie zagramy następny mecz! 


Postanowienie końcowe
 

Chcielibyśmy stworzyć klub z którym większość ludzi będzie mogła się utożsamiać i razem z nami tworzyć tę społeczność. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni