spicethingsup.pl

W Patronite od 04.04.2019

Cała masa gratów artystycznych dla Konefki

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

To znowu ja Jarząbek...tfu Niebieski. Jak czytaliście coś tam o Konefce, to wiecie,że ona oprócz tego swojego gotowania coś tam paćka na jedwabiu. Ta dodatkowa kasa przydalaby się na zainwstowanie nie tyle w sam jedwab, bo to nie jest aż tak cholernie drogie ale w farby i taką specjalną kontórówkę ( gutta). A to już nie są tanie rzeczy. Przy jednym bohomazie Konefka potrafi wymazać kilka takich kontórówek, bo to idzie jak woda. Co ja mam z tego, że Konefka maluje? Tak, tak dobrze kombinujecie...więcej spokoju ;) Co macie z tego Wy? Oprócz podziwiania, ktoś z was może sie stac szczęśliwym posiadaczem Konefkowego, ręcznie malowanego szala. Dzieki takiemu szalowi, zyskacie na atrakcyjności. Wszyscy będą się za wami oglądać a ochom i achom nie będzie końca ;-)


Trzecie oko Konefki

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 500 zł

brakuje

To znowu ja, Niebieski. Teraz biorę sie za opisywanie po co Konefce jeszcze jakieś oczy. Konefka pstryka sobie te zdjęcia na bloga. Te pierwsze zdjęcia...panie Boże, spuśc na nie zasłonę miłosierdzia. No dobra, z upływem czasu jest już lepiej ale jeszcze dupy nie urywa. Musicie jej wybaczyć, bo raz, że sierotka się nie zna za specjalnie na foceniu, to jeszcze po poważnej operacji oczu jest letko przyślepawa. To tak piszę, żebyscie zupełnie nie wieszali na niej psów. Zresztą, są postępy. Jej pierwsze zdjęcia, a te teraz to ziemia do nieba. Jest lepiej. Żeby było jeszcze lepiej przydałoby się żeby Konefka zainwestowała w dwa obiektywy do fotografii kulinarnej. Mam nadzieję, że pomożecie. Plusy dla mnie jak wyżej. Jeszcze bardziej zajeta Konefka to mniej upierdliwa Konefka. Plusy dla Was, to radość z oglądania zdjęć, gdzie wreszcie widać co to za potrawa ;-) Konefka uczy się, jak robić lepsze zdjęcia, więc nie będzie to kasa wyrzucona w błoto.

Drugie oko Konefki

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

O Konefkowych celach postanowiłem napisać ja ...Niebieski.Jestem jej lepszą połową. Mam 30 cm wzrostu, a z ogonkiem to nawet 48 ;-) i jestem mózgiem operacji.
Konefka jakiś czas temu wymyśliła sobie tego śmiesznego bloga o gotowaniu. Twierdzi, że to ją odstresowuje. Odstresowana Konefka to bardziej osowojona Konefka. Taka co mniej gryzie i czasem nawet się łasi. Gotująca Konefka ma jeszcze taka zaletę, że mniej się plącze pod nogami, siedzi zamknięta w kuchni i reszta domu ( czyli ja ) może spokojnie oddychać i nikt nie przeszkadza w oglądaniu ulubionych Minionków. Przy tym swoim pożal się Boże gotowaniu Konefka pstryka srylion fotek. Czasem angażuje też mnie do pozowania. Ja sobie wymyśliłem, że jeśli Konefka chce osiągnąć prawdziwy sukces powinna zacząć kręcić ze mną filmy. Ja jestem urodzonym lwem salonowym. Wielbi mnie tłum i laski piszczą na mój widok. Te filmy to myślałem, żeby były takie o gotowaniu w domu, żeby ludzie mogli realnie zobaczyć jak coś się robi. Nie będę ukrywał, że ja zostanę gwiazdą jakiejś części odcinków. Już jest szyta dla mnie czapka kucharska i specjalny fartuszek. Wymyśliłem też sobie, że fajnie by było kręcic te filmiki też od czasu do czasu w plenerze. Konefka jeżdzi na rowerze i może pokazaywac Wam fajne zakątki Anglii. Fajnie też by było, aby podczas tych wypraw rowerowych może coś ugotowała w plenerze.
Do tego jednak potrzebna jest Konefce kamera. Koszt takiej kamery to około 4000 zł. Plusy dla mnie, jeśli zdecydujecie sie dorzucic swoją cegiełke na zakup sprzętu: padnieta, wypompowana Konefka po jeżdzie na rowerze i gotowaniu. Nażarta więc zadowolona, bo Polak jak głodny to zły. Zmęczona, nażarta Konefka znaczy Konefka odleciana w objęcia Morfeusza wczesnym wieczorem i cała chałupa dla mnie. Plusy dla Was? Oglądanie mnie, super gwiazdy w wielu Konefkowych produkcjach. I tu chyba wszelkie dodatkowe argumenty są zbędne . Kto by nie chciał częściej mnie oglądać? ;-)


Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)