Emergenza Festival

W Patronite od 05.07.2016

Emergenza! Born to play live :) To festiwal tworzony przez ludzi z pasją dla kapel bez kontraktów płytowych.

O Autorze

Czym jest EMERGENZA FESTIVAL?

To międzynarodowy festiwal działający na zasadach franczyzy! Organizowany lokalnie przez zarząd złożony z 3 osób na cały kraj. Nowa ekipa zakończyła właśnie V edycję. Byliśmy w 8 miastach Polski : Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Lublin.

W przyszłej edycji planujemy rozszerzyć festiwal o kolejne miasta takie jak : Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Olsztyn, Bydgoszcz, Gdynia, Zamość

Wszystko to wymaga mnóstwa pracy, co pochłania wiele czasu. Jednak żeby to robić potrzeba też pieniędzy.

Mamy wiele pomysłów na rozszerzenie POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ!!! 

Wierzymy w młode kapele i chcemy im pomagać.

 

Emergenza Crew

Jesteśmy młodym zgranym team'em, który ma wielkie serducho do tego co robimy. Pracując za darmo oddajemy wszystko co mamy czyli siebie. Wierzy w siłę Polskich wykonawców i chcemy im pomagać. 

  • Marcin "Yanusin" Janusiński - wokalista, gitarzysta, konferansjer i stage manager. 
  • Tomek "Radom" Radomski - perkusista, buso-ogarniator, technik, kontakto załatwiacz. 
  • Jarosław Dudek - Promotor, opiekun ogniska na FB.

 

Projekt PostSeasonTour

Kapele w naszym festiwalu nie tylko mają możliwość zagrania profesjonalnie zorganizowanych koncertów i to nawet pięciu w trakcie sezonu. Walczą również o nagrody. A najważniejsza z nich to trasa koncertowa po 20 największych klubach Europy. tę nagrodę zdobywa jednak tylko jeden band z całego świata.

My chcielibyśmy dla polskiego I miejsca zorganizować taką trasę. Na początku na mniejszą skalę, ale stopniowo rozwijając nasze możliwości ją powiększać. Jeszcze nikt nigdy tego nie zrobił!

I tutaj Twoja rola SPONSORZE! Wszystko  kosztuje. Noclegi, paliwo, jedzenie, kluby, realizatorzy dźwięku i świateł. Bez finansowego wsparcia nie uda nam się tego wykonać. 

My mamy wiedzę i kontakty żeby to zrobić i upamiętnić na kamerach, a Ty możesz nas wesprzeć finansowo.

 

Emergenza Polska Tour

To drugi projekt trasy jaki szykujemy! Będzie łatwiej bo na własnym terenie, ale transportu noclegów czy jedzenia nie przeskoczymy. Chcielibyśmy najciekawsze kapele z naszego podwórka prezentować w innych miastach konkursowych! Kluby i tak są już załatwione, realizatorzy są na miejscu tylko wybrany band musi dojechać, wypocząć przed i po gigu oraz zapchać brzuch coby się im lepiej spało po trudach scenicznych. 

 

Zapraszamy na naszą stronę : 

www.emergenza.net

www.facebook.com/emergenzapolska

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Mecenasi