DZIKIE UCHO

W Patronite od 02.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 209

Liczba Patronów: 188

Zostań Patronem
Kup na prezent
115 patronów
2 855 miesięcznie
Dzikie Ucho to kanał, na którym Licealiści, Studenci, Młodzi Dorośli, Dorośli, Wokaliści, Aktorzy dubbingowi oraz Obcokrajowcy mierzą się w zadaniach związanych z kulturą popularną. Haba!

O Autorze

DROGI DZIKOUSZANINIE!

Jest mi niezmiernie miło, że zajrzałeś na tę stronę!

 

Dzięki Patronom Dzikiego Ucha w ciągu ostatnich 2 już lat mogłam m.in.:

 • kupić dobrej jakości kamerę
 • kupić lepszej jakości komputer
 • zacząć nagrywać 2 odcinki w tygodniu, nie tylko jeden - jak do tej pory
 • znaleźć kogoś, kto pomaga mi czasem w montażu

 

Bardzo za to dziękuję - mam nadzieję, że widać gołym okiem, że kanał ciągle się rozwija. Dzieje się tak w ogromnej mierze dzięki wsparciu Patronów 💛

Dzikie Ucho to kanał tworzony nie tylko dla Ciebie, ale i dzięki Tobie 💛

Ma on na celu szerzyć kulturę popularną różnych dekad wśród ludzi różnych pokoleń. Zależy mi na tym, żeby to co, dobre lub kiedyś popularne nie odeszło w zapomnienie:

 

Zależy mi również na tym, żeby Dzikie Ucho było pewnego rodzaju oknem dla starszych pokoleń na kulturę młodszego pokolenia:

 

Oprócz tego bardzo chciałabym pomóc promować wiedzę o naszym kraju wśród innych narodowości:

Grupa Wokalistów dostarcza rozrywki na kanale jak nikt inny...

 

...no - może równie dobrze jak grupa Aktorów dubbingowych:

Lubię również od czasu do czasu zaskoczyć innym tematem, również przenoszącym nas do świata nostalgii:

 

Bardzo zależy mi na tym, żeby każdy Patron miał realny wkład w proces tworzenia kanału, stąd proponowane nagrody. 

 

Kim jestem?

Nazywam się Ania Szczykutowicz. Na co dzień uczę angielskiego - to właśnie praca z młodzieżą oraz z dorosłymi uczniami stała się inspiracją dla kanału.

Często okazywało się, że muszę posiłkować się YouTubem, żeby wytłumaczyć moim uczniom, którzy są w róóóóżnym wieku kim był Elvis Presley, czy kim jest Shawn Mendes. Stwierdziłam, że polskiemu YouTubowi przydałby się kanał, który w krótki i często zabawny sposób może przekazać tę wiedzę lub chociażby zainspirować do jej poszerzenia.

Ponieważ potrzeb jest wiele, postanowiłam założyć Patronite Dzikiego Ucha. Wynajem studia, programy, których używam do przygotowywania odcinków, jak i prowadzenia live'ów wymagają miesięcznych lub rocznych subskrypcji. Wsparcie, jakie otrzymuję jest dla mnie ogromną pomocą.

Podsumowując: dziękuję, że jesteś! Każda kwota jest ogromną pomocą i liczę na to, że wspólnie będziemy tworzyć wspaniały kanał 💛

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
A. Hoffman-Cholewa
A. Hoffman-Cholewa
Próg: 10 zł
Agata Czapska
Agata Czapska
Próg: 10 zł
Joanna Ziółkowska
Joanna Ziółkowska
Próg: 20 zł
Marysia Zysiak
Marysia Zysiak
Próg: 10 zł
Paweł Szymański
Paweł Szymański
Próg: 100 zł