Enbiej Akszyn

W Patronite od 10.07.2017

Kieszonkowe, więcej konkursów

250 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu Redaktorzy będą mogli dostawać kieszonkowe - a wiadomo, że nawet małe nagrody potrafią zmotywować!

Ale nie tylko my zyskamy coś po osiągnięciu tego pułapu. Gdy przekroczymy 300 zł miesięcznie, w naszej grupie konkursy będą pojawiały się co dwa tygodnie, a nie raz w miesiącu, jak planujemy na start. Zatem wy wspieracie - wy zyskujecie!

Podcasty, jeszcze więcej konkursów

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Nieraz mówiliście, że fajnie się słucha naszych Podcastów, lecz narzekaliście przy tym na jakość pod względem technicznym. Doskonale sobie zdajemy sprawę, że nagrywanie na mikrofonie podłączonym pod słuchawki z "pewnego sklepu w owadem w logo" nie da fantastycznego efektu. Dobrej jakości mikrofon + słuchawki i jakość powinna zdecydować pójść w górę!

Ale oczywiście - wy też zyskujecie. Konkursy w grupie pojawiają się CO TYDZIEŃ!

Enbiej on Tour & on T-Shirts

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Tu już zaczyna się zabawa.

Poza wyższym kieszonkowym dla naszych redaktorów zaczniemy tworzyć materiały promocyjne (kubki, koszulki, przypinki i inne tego typu rzeczy) związane z Enbiej Akszyn - które będą normalnie do kupienia, ale też będziemy je rozdawać w przeróżnych konkursach (zatem pula konkursów jeszcze się powiększy).

A - i dzięki temu progowi nasi Redaktorzy będą mieli możliwość podróżowania na większe sportowe w kraju, jak Mecze Reprezentacji czy Playoffy w PLK. Będziecie zatem mieli dostęp do większej liczby materiałów "od kuchni" - a nie wykluczamy też możliwości spotkania się z nami i pogadania na żywo (jeśli naturalnie okoliczności na to pozwolą).

Enbiej in Jurop & on Youtube

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Jeszcze więcej wyjazdów - ale tym razem postaramy się podróżować na mecze Euroligi, Eurobasketu czy Turniejów 3x3. A tam będziemy przeprowadzali wywiady, analizy czy relacjonowali przebieg spotkań. Oczywiście na wszystkie takie wyjazdy będziemy zbierali pytania od naszych Patronów, tak żebyście mogli de facto przepytać waszych europejskich ulubieńców naszymi ustami.

Naturalnie wyjazd do Europy to też okazja do zakupu przeróżnych gadżetów, niedostępnych w naszym kraju - które oczywiście rozdamy Wam potem w konkursach.

Ruszymy też z kanałem na Youtubie, gdzie będziemy wrzucali analizy, podsumowania, dyskusje, relacje i dużo, dużo więcej.

Wszelkie nadwyżki oczywiście pójdą na więcej wyjazdów/filmików/artykułów, a także (co oczywiste) więcej fantów dla Was.

NBA LIVE!

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Jeżeli uda nam się uzbierać takie wsparcie, to wysyłamy co najmniej jednego naszego Redaktora (a może i dwóch?) do USA, żeby przez jakiś czas pracował tam. Zatem wtedy będziecie mieli okazję (pośrednio) przepytać wielkie koszykarskie gwiazdy (Tak, spokojnie, zapytamy Curry'ego, czy lubi Polską kuchnię). Oraz przywieziemy Wam pamiątki ze Stanów (breloki, pocztówki, koszulki, co tylko się da) - a następnie rozdamy je w konkursach. Powtórzę to jeszcze raz: Wy Wspieracie, Wy Zyskujecie.

Na tę chwilę nie ustalamy wyższego progu. Już ten wydaje się trudny do zrealizowania - gdy zaczniemy się do niego zbliżać pomyślimy o kolejnych krokach.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)