Avatar użytkownika

Enbiej Akszyn

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Blog poświęcony najlepszej koszykarskiej lidze na ziemi - NBA. Kilku autorów z różnych części Polski serwuje w wysokiej jakości informacje z amerykańskich parkietów. Relacje, rankingi, felietony, zestawienia. Newsy, wspomnienia, przewidywania.

Cześć Zakapiorzy!

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY!

Można powiedzieć, że zaczynamy naszą przygodę z Patronite od nowa. Enbiej.pl to dla nas, redaktorów, przede wszystkim hobby, ale też szansa  na rozwój czy wręcz spełnianie marzeń. Staramy się, jak możemy, żeby serwować Wam najwyższej jakości teksty, dodatkowo na bieżąco (bo takie newsy transferowe trzeba przekazywać od razu, a nie czekać na nie wiadomo co).

Postanowiliśmy, że czas zrobić kolejny krok. Czas poświęcić dużo więcej naszego czasu, aby serwować Wam jeszcze więcej rozrywki. Od razu uspokajamy - jeżeli nie osiągniemy tu sukcesów, to nadal będziemy działać. Po prostu nie będziemy mogli poświęcić temu tyle czasu, ile byśmy chcieli, bo wszyscy mamy swoje obowiązki, takie jak praca, rodzina czy studia.

Jednak Patronite jest dla nas szansą, żeby móc oddać Wam więcej naszego czasu w zamian za wasze wsparcie. Proste? Pewnie, że tak!

 

JAK TO WYGLĄDA?

"Praca" na Enbiej dzieli się na kilka głównych elementów:

 1. Relacje z meczów (a sezon długi i pełen spotkań - co noc kilka/kilkanaście gier).
 2. Codzienne newsy w formie skondensowanej - dla tych, którzy chcą wiedzieć, a nie mają czasu na czytanie długich analiz.
 3. Hot news - WOJ BOMB i inne tego typu. Wszystko, co rozpala, gdy o tym usłyszysz - szczególnie o tym należy pisać od razu.
 4. Luźne artykuły i felietony na tematy, które WAS interesują (w nowych progach dużo częściej Patroni będą decydowali, o czym mamy pisać)
 5. 1on1 oraz 5on5 czyli kilka wizji jednego tematu.
 6. Rankingi (MVP, COY, ROY, Power Ranking oraz inne, bardziej nietypowe)

Do tego dochodzą oczywiście Podcasty, które teraz będziemy prowadzili regularnie - co miesiąc.

A w przyszłości - również  działanie na naszym kanale na Youtubie (bo współczesny widz woli oglądać i słuchać niż czytać - taka rzeczywistość).

Nasze teksty (z różnych lat, od różnych osób):

 

 1. http://www.enbiej.pl/2015/04/11/w-krainie-porownan-2-luis-nazario-de-lima-ronaldo-vs-tracy-mcgrady/
   
 2. http://www.enbiej.pl/2017/07/07/vince-carter-zagra-w-barwach-sacramento-kings/
   
 3. http://www.enbiej.pl/2018/05/13/zapowiedz-finalu-konferencji-wschodniej-2018-boston-celtics-vs-cleveland-cavaliers/
   
 4. http://www.enbiej.pl/2019/02/08/podsumowanie-trade-deadline-oceny-klubow/
   
 5. http://www.enbiej.pl/2019/03/11/rookie-ranking-4-young-poprawia-skutecznosc-walka-o-roty-potrwa-do-konca/

 

CO CHCEMY OSIĄGNĄĆ?

Naszym celem jest możliwość poświęcenia dużo większej liczby czasu na projekt Enbiej Akszyn. Wsparcie będzie dla nas dodatkową motywację, że warto to robić, bo są ludzie, którzy czekają na nasze artykuły.

Oczywiście chcielibyśmy móc się z tego utrzymywać - ale wszystko małymi kroczkami. Chcemy zacząć, zobaczyć zainteresowanie i rozpocząć proces. A potem powinno pójść z górki - liczymy, że Patroni będą zadowoleni, co przyciągnie jeszcze więcej osób, i tak dalej. Efekt kuli śnieżnej.

Przynajmniej taką mamy nadzieję.

Zerknijcie na nasze progi - całkowicie je pozmienialiśmy. Mamy nadzieję, że obecnie nagrody są dużo bardziej atrakcyjne i zachęcą więcej osób do wsparcia nas. Z góry dziękujemy za każdą złotówkę, którą przeznaczycie na Enbiej Akszyn. Zapewniamy, że zrobimy co w naszej mocy, byście byli zadowoleni z "nagród", które otrzymacie.

Pozdrawiamy!

Ekipa Enbiej Akszyn