Entuzjastagier

W Patronite od 28.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Historia gier. Analizy, recenzje i dużo ciekawostek.

O Autorze

Cześć. Z tej strony Marcin ze strony EntuzjastaGier. Od kilku lat prowadzę stronę zajmującą się tematyką gier filmów i seriali. Na profil Patronite zapewne nie trafiliście przypadkiem, więc zakładam, że wiecie jakiego typu treści publikujemy. Dlaczego Patronite? Bo prowadzenie strony to spore wydatki, a pieniądze z reklam nie zawsze je pokrywają. Jeśli podoba się wam nasza praca i chcecie za nią podziękować, możecie to uczynić właśnie tutaj.

 

Kontakt?

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do kontaktu:

kontakt@entuzjastagier.pl

https://twitter.com/EntuzjastaGier

https://www.facebook.com/entuzjastagier

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika