EXPLORIDE URBEX

ExploRide - Jesteśmy stale powiększającą się ekipą ludzi z pasją jaką jest URBEX (urban exploration), czyli eksploracja opuszczonych miejsc. W naszych filmach jesteśmy po prostu sobą, uprawiając urbex na luzie i na wesoło. Nie piszemy scenariuszy, nie odgrywamy scen. Nasz urbex to czysty dokument.

O Autorze

Naszą pasją jaką jest URBEX (urban exploration), czyli eksploracja opuszczonych, zapomnianych przez czas miejsc, które oprócz ciekawej architektury, szokujących znalezisk i unikalnego klimatu posiadają także historię, która często ciekawi i intryguje.

Eksplorujemy opuszczone bunkry, domy mieszkalne, szpitale, fabryki i wszystko inne co można zwiedzić. To wszystko znajdziesz na naszym kanale na YouTube.

"Dla nas nie ma miejsc nie do zwiedzenia!"


 


Ciągle się rozwijamy jeśli chodzi o umiejętność fotografii, filmowania i montażu.
Jesteśmy z województwa mazowieckiego, ale nasze urbexowe cele sięgają na całą Polskę, a w przyszłości może dosięgną europy, gdyż naszym marzeniem jest wyjazd m.in. do CZARNOBYLSKIEJ ZONY.

W naszych filmach nie zobaczysz żadnych clickbaitów ani żebrania o lajki. Przed kamerą jesteśmy po prostu sobą, uprawiając urbex na luzie i na wesoło, z oczywistym poszanowaniem eksplorowanego miejsca.

Nie piszemy scenariuszy, nie odgrywamy scen. Nasz urbex to czysty dokument z eksploracji.

>GALERIA ZDJĘĆ<Postanowiliśmy założyć Patronite, z nadzieją, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał wesprzeć naszą twórczość, która często bywa bardzo kosztowna.

Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli nagrywać coraz lepsze filmy z coraz ciekawszych miejsc. Za wsparcie czekają dla was nagrody, które mogą wielu z was zainteresować!


 

Odwiedź nasz fanpage!

ODWIEDŹ NAS NA FB!


 

SPRAWDŹ NASZEGO INSTAGRAMA!


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)