EXPLORIDE URBEX

W Patronite od 20.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
18 łącznie
ExploRide - Jesteśmy stale powiększającą się ekipą ludzi z pasją jaką jest URBEX (urban exploration), czyli eksploracja opuszczonych miejsc. W naszych filmach jesteśmy po prostu sobą, uprawiając urbex na luzie i na wesoło. Nie piszemy scenariuszy, nie odgrywamy scen. Nasz urbex to czysty dokument.

O Autorze

Naszą pasją jaką jest URBEX (urban exploration), czyli eksploracja opuszczonych, zapomnianych przez czas miejsc, które oprócz ciekawej architektury, szokujących znalezisk i unikalnego klimatu posiadają także historię, która często ciekawi i intryguje.

Eksplorujemy opuszczone bunkry, domy mieszkalne, szpitale, fabryki i wszystko inne co można zwiedzić. To wszystko znajdziesz na naszym kanale na YouTube.

"Dla nas nie ma miejsc nie do zwiedzenia!"


 


Ciągle się rozwijamy jeśli chodzi o umiejętność fotografii, filmowania i montażu.
Jesteśmy z województwa mazowieckiego, ale nasze urbexowe cele sięgają na całą Polskę, a w przyszłości może dosięgną europy, gdyż naszym marzeniem jest wyjazd m.in. do CZARNOBYLSKIEJ ZONY.

W naszych filmach nie zobaczysz żadnych clickbaitów ani żebrania o lajki. Przed kamerą jesteśmy po prostu sobą, uprawiając urbex na luzie i na wesoło, z oczywistym poszanowaniem eksplorowanego miejsca.

Nie piszemy scenariuszy, nie odgrywamy scen. Nasz urbex to czysty dokument z eksploracji.

>GALERIA ZDJĘĆ<Postanowiliśmy założyć Patronite, z nadzieją, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał wesprzeć naszą twórczość, która często bywa bardzo kosztowna.

Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli nagrywać coraz lepsze filmy z coraz ciekawszych miejsc. Za wsparcie czekają dla was nagrody, które mogą wielu z was zainteresować!


 

Odwiedź nasz fanpage!

ODWIEDŹ NAS NA FB!


 

SPRAWDŹ NASZEGO INSTAGRAMA!


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika