Avatar użytkownika

Tomasz Szewczyk

0
patronów
0 
miesięcznie
245 
łącznie
0
patronów
0 zł 245 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Na rozwój, na zdrowie. Na pierwszy rzut oka niewiele, ale ta cegiełka może mieć ogromne znaczenie! Dziękuję!
10 zł miesięcznie
Na rozwój, na zdrowie. Oto domyślny, podstawowy próg. Osoby wpłacające tę kwotę zostaną wymienione w postach na moim blogu. Dziękuję!
20 zł miesięcznie
Na rozwój, na zdrowie. Osoby wpłacające tę kwotę zostaną wyróżnione w postach na moim blogu, a także otrzymają unikalny kolor, wyróżniający je na tle innych osób. Dziękuję!
50 zł miesięcznie
Na rozwój, na zdrowie. Osoby wpłacające tę kwotę zostaną wyróżnione w postach na moim blogu, a także na mojej nowej stronie internetowej (gdy ta zostanie już ukończona). Otrzymają również unikalny kolor, wyróżniający je na tle innych osób. Dziękuję!
100 zł miesięcznie
Na rozwój, na zdrowie. Osoby wpłacające tę kwotę otrzymają to, co w poprzednim celu, a także zostaną wyróżnione w specjalnych wpisach na blogu i na Patronite, które będą dotyczyły tylko i wyłącznie Patronite'a i tego, jak przebiega zbiórka. Dziękuję!
250 zł miesięcznie
Na rozwój, na zdrowie. Osoby wpłacające tę kwotę otrzymają to, co w poprzednich celach. Co jakiś czas również na moim blogu, Facebooku i Patronite będę publikował zdjęcie z wymienionymi nickami wspierających, zaczynając od tego progu. Otrzymają również dostęp do vlogów, na których nagram specjalne podziękowania i na których będę zdawał relację z tego, co udało się dokonać do tej pory i jak przebiega zbiórka. Zostaniesz także moim Mecenasem! Dziękuję!
500 zł miesięcznie
Na rozwój, na zdrowie. Osoby wpłacają tę kwotę otrzymają (oprócz wszystkich poprzednich benefitów) możliwość wybrania własnego zdjęcia / grafiki, która będzie umieszczana w moich wpisach na blogu i na Facebooku, otrzymają również dostęp do vlogów, na których nagram specjalne podziękowania i na których będę zdawał relację z tego, co udało się dokonać do tej pory i jak przebiega zbiórka. Dziękuję!
1000 zł miesięcznie
Na rozwój, na zdrowie. Osoby wpłacające tę kwotę otrzymają (oprócz wszystkich poprzednich benefitów) spersonalizowaną pocztówkę z własną grafiką (lub z wybraną przeze mnie) i z moimi osobistymi podziękowaniami. Dodatkowo dorzucę coś słodkiego w zamian za okazane serce. A jeśli dopisze zdrowie i jeśli będzie blisko - możemy się spotkać, porozmawiać i nakręcić vloga, jeśli jednak będziesz chciał zachować anonimowość - w pełni to zrozumiem. DZIĘKUJĘ!!!
1500 zł miesięcznie
Jesteś aniołem, a nie człowiekiem, wiesz? Wpłacając tę kwotę masz pewność, że rozwinę skrzydła. Wpłacając tę kwotę masz pewność, że wyzdrowieję i moje wszystkie problemy odejdą w niepamięć. Wpłać tylko, jeśli chcesz. Próg tylko dla ludzi z największym serduchem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tomasz Szewczyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Po tej stronie monitora Tomasz. Kocham grafikę internetową i tworzenie stron internetowych. Jestem również po wypadku, który bardzo pokrzyżował moje plany i który nieco utrudnił mi życie.

 

Cześć, jestem Tomek! Dziękuję, że tu jesteś! Od ponad 10 lat interesuje się grafiką komputerową i stronami internetowymi. Photoshop, Wordpress, fora internetowe, grupy społeczności -  to wszystko, to moja pasja, które niezmiennie mnie pochłania i z którą chciałbym związać moją zawodową przyszłość. Przez ten okres czasu pomogłem wielu osobom znaleźć ich własny styl, dzięki identyfikacji wizualnej i własne miejsce w sieci, dzięki podjęciu zarówno krótko jak i długoterminowej współpracy.

Nie lubię stać w miejscu. Pragnę się rozwijać, a także spełniać swoje cele i marzenia, stąd moja wizyta na Patronite. Jak każdy autor, potrzebuję swojego kącika i braku zmartwień w postaci rachunków do opłacenia na kolejny miesiąc i kosztów związanych z leczeniem.


Zapytacie - jakim leczeniem?

To jeden z najgorszych momentów w moim życiu, o którym niechętnie mówię - w 2015 roku miałem bardzo poważny wypadek samochodowy, który wyrządził trwały uszczerbek na moim zdrowiu. Skutki tego wypadku odczuwam do dziś. Bardzo chciałbym zamknąć ten rozdział w moim życiu, a środki zebrane na Patronite bardzo by mi w tym pomogły. Nie było i nie jest łatwo, mimo to, każdego dnia zaciskam pięści i zęby, i wstaję, by walczyć.

Rozdzielę te dwa cele. Chciałbym zarówno rozwinąć się i wyzdrowieć. Chciałbym stopniowo zrealizować swój plan.

 

 

Podstawą jest kupno oryginalnego pakietu Adobe. Dzięki temu nie musiałbym ograniczać się do starej, nieużywanej już przez nikogo (oprócz chyba mnie) wersji Photoshopa. Środki przeznaczyłbym również na zakup lepszego sprzętu oraz na opłacenie szkoły policealnej na kierunku "Grafik komputerowy". W dużej mierze jestem samoukiem, ale jeśli chcę się tym zająć zawodowo muszę mieć też zaplecze w postaci profesjonalnych szkoleń i kursów, a także muszę nauczyć się obsługi innych programów. Przekonałem się o tym w ostatnim czasie szukając pracy w tym zawodzie. Niestety, rynek pracy jest bezlitosny i mam wrażenie, że własne doświadczenie nie wzbudza zaufania potencjalnego pracodawcy. Co więcej, chciałbym całkowicie przebudować moją stronę internetową, wykorzystać do tego nowe narzędzia i tym samym pokazać pełnię moich umiejętności. Chciałbym by była w pełni profesjonalna, oryginalna, spójna i zawierała informacje o wszystkich Patronach! Do tego potrzebne są mi dodatkowe kursy i szkolenia. Przede mną sporo jeszcze do zrobienia, mnóstwo pracy i czasu na realizację tych celów.

 

 

Wypadek, który wydarzył się w 2015 roku wyrządził trwałe szkody w moim zdrowiu. Najbardziej ucierpiało moje biodro, które było dwa razy operowane. Wciąż do opłacenia pozostają rachunki za leczenie i za obie operacje, które miały miejsce. Koszta są ogromne. Niestety na tych dwóch operacjach się nie skończy - przed wybuchem pandemii mój lekarz ortopeda stwierdził, że prędzej czy później będę musiał biodro wymienić - uszkodzenia są na tyle duże i trudne do zregenerowania, że będę w przyszłości potrzebował endoprotezy. Dodatkowo potrzebuję rehabilitacji i leków, które choć trochę pomogą mi poczuć się lepiej. Ten wypadek spowodował u mnie dużą traumę, z której ciężko się otrząsnąć, więc zacząłem myśleć o pomocy psychologa, który mógłby mi pomóc ruszyć z życiem naprzód.

 

 

Część z Was może się zapytać - dlaczego wspominam o wypadku, a nie skupiam się tylko na mojej fascynacji grafiką i stronami internetowymi? Cóż... Po pierwsze - uważam, że Patronite jest do tego bardzo dobrym miejscem. Po drugie - daję Wam wolność wyboru. Wypadek bardzo pokrzyżował moje życiowe plany i wiele rzeczy utrudnił, a niektóre wręcz uniemożliwił. To od Ciebie zależy, czy pomożesz mi się rozwinąć, czy pomożesz mi wyzdrowieć. Najlepsze jest to, że której opcji byś nie wybrał - zawsze mi pomagasz! Jeśli uznacie więc, że warto mi pomóc się rozwinąć - z pewnością łatwiej mi będzie zdobyć środki, by wyzdrowieć.

Z góry serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc, każdy jej przejaw ma dla mnie ogromne znaczenie i jeszcze bardziej mnie motywuje by płynąc dalej dobrym kursem. Jeszcze raz ogromnie dziękuję i przesyłam moc pozytywnej myśli!

Cele Autora

Pakiet Adobe
 • 300 zł miesięcznie
 • 300 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tego celu będę mógł pozwolić sobie na comiesięczną subskrypcję oprogramowania Adobe.
Psycholog
 • 500 zł miesięcznie
 • 500 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tej kwoty, będę mógł pozwolić sobie na poprzedni cel, a także na to, by udać się do psychologa.
Rehabilitacja
 • 800 zł miesięcznie
 • 800 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tej kwoty, będę mógł pozwolić sobie na poprzednie cele, a także na to, by udać się na niezbędną rehabilitację.
Szkoła i kursy
 • 2 500 zł miesięcznie
 • 2 500 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tej kwoty, będę mógł pozwolić sobie na poprzednie cele, a także na to, by opłacić szkołę i podjąć kurs.
Stanowisko
 • 4 000 zł miesięcznie
 • 4 000 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tej kwoty, będę mógł pozwolić sobie na poprzednie cele, a także na to, by każdego miesiąca dokupić nową rzecz do mojego stanowiska pracy.
Całkowite oddanie się pasji
 • 6 000 zł miesięcznie
 • 6 000 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tej kwoty, będę mógł pozwolić sobie na poprzednie cele, a także na to, by rzucić aktualną pracę i w pełni oddać się swojej pasji bez martwienia się, czy uda mi się przeżyć przez kolejny miesiąc.
Wszystko!
 • 10 000 zł miesięcznie
 • 10 000 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tej kwoty, będę mógł pozwolić sobie na poprzednie cele, a także na to, by opłacić zaległe rachunki za leczenie i odłożyć na czekającą mnie operację.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tomasz Szewczyk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka M.
Agnieszka M.
5 zł
Ewelina Madalska
Ewelina Madalska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.