Tomasz Szewczyk

W Patronite od 12.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3266

Liczba Patronów: 3258

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
195 łącznie
Po tej stronie monitora Tomasz. Kocham grafikę internetową i tworzenie stron internetowych. Jestem również po wypadku, który bardzo pokrzyżował moje plany i który nieco utrudnił mi życie.

O Autorze

 

Cześć, jestem Tomek! Dziękuję, że tu jesteś! Od ponad 10 lat interesuje się grafiką komputerową i stronami internetowymi. Photoshop, Wordpress, fora internetowe, grupy społeczności -  to wszystko, to moja pasja, które niezmiennie mnie pochłania i z którą chciałbym związać moją zawodową przyszłość. Przez ten okres czasu pomogłem wielu osobom znaleźć ich własny styl, dzięki identyfikacji wizualnej i własne miejsce w sieci, dzięki podjęciu zarówno krótko jak i długoterminowej współpracy.

Nie lubię stać w miejscu. Pragnę się rozwijać, a także spełniać swoje cele i marzenia, stąd moja wizyta na Patronite. Jak każdy autor, potrzebuję swojego kącika i braku zmartwień w postaci rachunków do opłacenia na kolejny miesiąc i kosztów związanych z leczeniem.


Zapytacie - jakim leczeniem?

To jeden z najgorszych momentów w moim życiu, o którym niechętnie mówię - w 2015 roku miałem bardzo poważny wypadek samochodowy, który wyrządził trwały uszczerbek na moim zdrowiu. Skutki tego wypadku odczuwam do dziś. Bardzo chciałbym zamknąć ten rozdział w moim życiu, a środki zebrane na Patronite bardzo by mi w tym pomogły. Nie było i nie jest łatwo, mimo to, każdego dnia zaciskam pięści i zęby, i wstaję, by walczyć.

Rozdzielę te dwa cele. Chciałbym zarówno rozwinąć się i wyzdrowieć. Chciałbym stopniowo zrealizować swój plan.

 

 

Podstawą jest kupno oryginalnego pakietu Adobe. Dzięki temu nie musiałbym ograniczać się do starej, nieużywanej już przez nikogo (oprócz chyba mnie) wersji Photoshopa. Środki przeznaczyłbym również na zakup lepszego sprzętu oraz na opłacenie szkoły policealnej na kierunku "Grafik komputerowy". W dużej mierze jestem samoukiem, ale jeśli chcę się tym zająć zawodowo muszę mieć też zaplecze w postaci profesjonalnych szkoleń i kursów, a także muszę nauczyć się obsługi innych programów. Przekonałem się o tym w ostatnim czasie szukając pracy w tym zawodzie. Niestety, rynek pracy jest bezlitosny i mam wrażenie, że własne doświadczenie nie wzbudza zaufania potencjalnego pracodawcy. Co więcej, chciałbym całkowicie przebudować moją stronę internetową, wykorzystać do tego nowe narzędzia i tym samym pokazać pełnię moich umiejętności. Chciałbym by była w pełni profesjonalna, oryginalna, spójna i zawierała informacje o wszystkich Patronach! Do tego potrzebne są mi dodatkowe kursy i szkolenia. Przede mną sporo jeszcze do zrobienia, mnóstwo pracy i czasu na realizację tych celów.

 

 

Wypadek, który wydarzył się w 2015 roku wyrządził trwałe szkody w moim zdrowiu. Najbardziej ucierpiało moje biodro, które było dwa razy operowane. Wciąż do opłacenia pozostają rachunki za leczenie i za obie operacje, które miały miejsce. Koszta są ogromne. Niestety na tych dwóch operacjach się nie skończy - przed wybuchem pandemii mój lekarz ortopeda stwierdził, że prędzej czy później będę musiał biodro wymienić - uszkodzenia są na tyle duże i trudne do zregenerowania, że będę w przyszłości potrzebował endoprotezy. Dodatkowo potrzebuję rehabilitacji i leków, które choć trochę pomogą mi poczuć się lepiej. Ten wypadek spowodował u mnie dużą traumę, z której ciężko się otrząsnąć, więc zacząłem myśleć o pomocy psychologa, który mógłby mi pomóc ruszyć z życiem naprzód.

 

 

Część z Was może się zapytać - dlaczego wspominam o wypadku, a nie skupiam się tylko na mojej fascynacji grafiką i stronami internetowymi? Cóż... Po pierwsze - uważam, że Patronite jest do tego bardzo dobrym miejscem. Po drugie - daję Wam wolność wyboru. Wypadek bardzo pokrzyżował moje życiowe plany i wiele rzeczy utrudnił, a niektóre wręcz uniemożliwił. To od Ciebie zależy, czy pomożesz mi się rozwinąć, czy pomożesz mi wyzdrowieć. Najlepsze jest to, że której opcji byś nie wybrał - zawsze mi pomagasz! Jeśli uznacie więc, że warto mi pomóc się rozwinąć - z pewnością łatwiej mi będzie zdobyć środki, by wyzdrowieć.

Z góry serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc, każdy jej przejaw ma dla mnie ogromne znaczenie i jeszcze bardziej mnie motywuje by płynąc dalej dobrym kursem. Jeszcze raz ogromnie dziękuję i przesyłam moc pozytywnej myśli!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka M.
Agnieszka M.
Próg: 5 zł
Ewelina Madalska
Ewelina Madalska
Próg: 10 zł