W Patronite od 06.06.2017

Jesteśmy w stanie utrzymać forum i cały serwis.

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Nowa strona to nowe wyzwania, między innymi konieczność moderacji nie tylko forum, ale też komentarzy w Magazynie, działu Opinie/Blogi i prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych. Nasza społeczność musi mieć bowiem swoje ramy i musi się rozwijać! Mając takie comiesięczne wsparcie możemy też spokojnie pozwolić sobie na pracę niewielkiej redakcji. Publikować regularnie artykuły w części magazynowej serwisu.

Będziemy mogli zaangażować w funkcjonowanie serwisu większe grono ekspertów.

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Dotychczas robimy to własnymi siłami, bazując na ekspertach współpracujących z Fundacją. Oczywiście tak będzie nadal. Jest cała masa osób, gotowych dzielić się z nami swoją wiedzą tak po prostu z chęci pomocy i w uznaniu dla naszej inicjatywy. W ten sposób zapewniamy ciągłość działania Biura Interwencji Onkologicznej, odpowiadamy na bieżąco na pytania, które spływają do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego. Ale chcemy rozwijać się jeszcze bardziej, bo takie są potrzeby naszej społeczności. Krótkie, choć rzeczowe odpowiedzi to często zbyt mało, by dać prawdziwe wsparcie. Dlatego tworzymy Magazyn. Chcemy publikować bardziej obszerne i jeszcze bogatsze merytorycznie artykuły. Rozwijać działy, zgodnie ze wskazówkami członków naszej społeczności, czyli osób chorych i wspierających. Aktywność fizyczna, dieta, sprawy socjalne i prawne, prawa pacjenta, terapie w nowotworach, rodzina w sytuacji diagnozy nowotworowej - pytań z tych i wielu innych dziedzin nie brakuje na forum. Odpowiedzi wymagają, by spojrzeć na te kwestie z wielu perspektyw, pytać wielu ekspertów, czasem nie raz, nie dwa razy, ale dokładnie tyle, ile wymaga złożona sytuacja i wciąż rodzące się po stronie osób chorych i wspierających pytania. Bardzo byśmy chcieli mieć możliwość zapewnienia w serwisie ciągłości funkcjonowania takich właśnie wyspecjalizowanych działów. Publikować regularnie artykuły, za którymi kryje się solidna wiedza i doświadczenie.

Chcielibyśmy również nie być ograniczeni miejscem działania redakcji.

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Chcemy pojawiać się wszędzie tam, gdzie dzieje się to, co jest dla naszej społeczności szczególnie ważne. Docierać do cenionych ekspertów i innych ważnych osób oraz wydarzeń w całym kraju. Taka perspektywa to jeszcze bogatsze w treści artykuły, ciekawe wywiady, bogatsze odpowiedzi na pytania osób chorych i je wspierających.

Będziemy mogli stać się bardziej multimedialni i powiększyć nasze skromne redakcyjne grono o reporterów.

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

W ramach kampanii “Policzmy się” nakręciliśmy już sporo filmów o charakterze poradnikowym. Każdego roku pojawiały się też nowe filmy, świadectwa tych, którzy usłyszeli diagnozę "rak" i przeszli przez swoją ścieżkę leczenia choroby. Wszystkie te materiały są dostępne dla Was także w serwisie FAQRAK. Otwierając magazyn internetowy chcemy, aby pod względem rozwiązań multimedialnych, treści w nim publikowane nie ustępowały tym, do których przyzwyczaił nas współczesny internet. Bo niby dlaczego tematyka poświęcona leczeniu raka i życiu z diagnozą nie miałaby zasługiwać na wartościowe nie tylko pod względem merytorycznym, ale także wizualnie materiały? Wywiady, filmy, reportaże audio i video - przy takiej kwocie będziemy w stanie wzbogacić o nie nasz serwis... Na pewno wiecie, jak bardzo niektórzy członkowie naszej społeczności kochają gotować :-) Dlaczego zatem pod okiem ekspertów z dziedziny dietetyki nie pozwolić im na stworzenie własnego kanału kulinarnego? Tak by dieta w nowotworze nie była tylko listą zakazów i trudnych do pokonania w pojedynkę problemów z odżywianiem. Zrobimy to! Przy takiej kwocie i zapale, który stale towarzyszy naszym forumowiczom, gdy dzielą się swoimi przepisami na pewno się uda!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)