Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

300 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Społeczność osób chorych na raka i wspierających w chorobie. Działamy już od 7 lat. Teraz zmieniamy się w FAQRAK, tworząc pierwszy społecznościowy magazyn opinii poświęcony tematyce leczenia i życia z rakiem. Wyjaśniamy, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Sercem naszego serwisu jest forum dyskusyjne.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Jesteśmy w stanie utrzymać forum i cały serwis.
Nowa strona to nowe wyzwania, między innymi konieczność moderacji nie tylko forum, ale też komentarzy w Magazynie, działu Opinie/Blogi i prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych. Nasza społeczność musi mieć bowiem swoje ramy i musi się rozwijać! Mając takie comiesięczne wsparcie możemy też spokojnie pozwolić sobie na pracę niewielkiej redakcji. Publikować regularnie artykuły w części magazynowej serwisu.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 10000 zł
Będziemy mogli zaangażować w funkcjonowanie serwisu większe grono ekspertów.
Dotychczas robimy to własnymi siłami, bazując na ekspertach współpracujących z Fundacją. Oczywiście tak będzie nadal. Jest cała masa osób, gotowych dzielić się z nami swoją wiedzą tak po prostu z chęci pomocy i w uznaniu dla naszej inicjatywy. W ten sposób zapewniamy ciągłość działania Biura Interwencji Onkologicznej, odpowiadamy na bieżąco na pytania, które spływają do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego. Ale chcemy rozwijać się jeszcze bardziej, bo takie są potrzeby naszej społeczności. Krótkie, choć rzeczowe odpowiedzi to często zbyt mało, by dać prawdziwe wsparcie. Dlatego tworzymy Magazyn. Chcemy publikować bardziej obszerne i jeszcze bogatsze merytorycznie artykuły. Rozwijać działy, zgodnie ze wskazówkami członków naszej społeczności, czyli osób chorych i wspierających. Aktywność fizyczna, dieta, sprawy socjalne i prawne, prawa pacjenta, terapie w nowotworach, rodzina w sytuacji diagnozy nowotworowej - pytań z tych i wielu innych dziedzin nie brakuje na forum. Odpowiedzi wymagają, by spojrzeć na te kwestie z wielu perspektyw, pytać wielu ekspertów, czasem nie raz, nie dwa razy, ale dokładnie tyle, ile wymaga złożona sytuacja i wciąż rodzące się po stronie osób chorych i wspierających pytania. Bardzo byśmy chcieli mieć możliwość zapewnienia w serwisie ciągłości funkcjonowania takich właśnie wyspecjalizowanych działów. Publikować regularnie artykuły, za którymi kryje się solidna wiedza i doświadczenie.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 15000 zł miesięcznie
brakuje 15000 zł
Chcielibyśmy również nie być ograniczeni miejscem działania redakcji.
Chcemy pojawiać się wszędzie tam, gdzie dzieje się to, co jest dla naszej społeczności szczególnie ważne. Docierać do cenionych ekspertów i innych ważnych osób oraz wydarzeń w całym kraju. Taka perspektywa to jeszcze bogatsze w treści artykuły, ciekawe wywiady, bogatsze odpowiedzi na pytania osób chorych i je wspierających.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 20000 zł miesięcznie
brakuje 20000 zł
Będziemy mogli stać się bardziej multimedialni i powiększyć nasze skromne redakcyjne grono o reporterów.
W ramach kampanii “Policzmy się” nakręciliśmy już sporo filmów o charakterze poradnikowym. Każdego roku pojawiały się też nowe filmy, świadectwa tych, którzy usłyszeli diagnozę "rak" i przeszli przez swoją ścieżkę leczenia choroby. Wszystkie te materiały są dostępne dla Was także w serwisie FAQRAK. Otwierając magazyn internetowy chcemy, aby pod względem rozwiązań multimedialnych, treści w nim publikowane nie ustępowały tym, do których przyzwyczaił nas współczesny internet. Bo niby dlaczego tematyka poświęcona leczeniu raka i życiu z diagnozą nie miałaby zasługiwać na wartościowe nie tylko pod względem merytorycznym, ale także wizualnie materiały? Wywiady, filmy, reportaże audio i video - przy takiej kwocie będziemy w stanie wzbogacić o nie nasz serwis... Na pewno wiecie, jak bardzo niektórzy członkowie naszej społeczności kochają gotować :-) Dlaczego zatem pod okiem ekspertów z dziedziny dietetyki nie pozwolić im na stworzenie własnego kanału kulinarnego? Tak by dieta w nowotworze nie była tylko listą zakazów i trudnych do pokonania w pojedynkę problemów z odżywianiem. Zrobimy to! Przy takiej kwocie i zapale, który stale towarzyszy naszym forumowiczom, gdy dzielą się swoimi przepisami na pewno się uda!

O Autorze

Policzmysie.pl/FAQRAK.pl

 

Dotychczas działaliśmy w sieci pod adresem Policzmysie.pl. Nazwa strony była związana z nazwą kampanii społecznej, od której wszystko się zaczęło. Było to ponad 7 lat temu. O raku nie mówiło się wtedy publicznie tak dużo, a jeśli już to jak o chorobie śmiertelnej. Jako jedni z pierwszych głośno mówiliśmy, że  wcześnie wykryty i leczony nowotwór daje dużą szansę na w pełni skuteczną terapię. Jako potwierdze dla tych słów na stronie kampanii udostępnialiśmy filmy - świadectwa osób, które policzyły się z rakiem. Przy tej okazji, nieco spontanicznie narodziło się forum dyskusyjne. I to właśnie ono z czasem stało się sercem serwisu, jego siłą. Dziś jest niewątpliwie jednym z bardziej wspierających miejsc w polskim internecie. Uczymy, jak rozmawiać o raku.


Najważniejsze fakty o serwisie:

 

  w sieci. Zaczynaliśmy kiedy temat raka był tematem tabu. Nikt nie myślał wówczas, że w internecie może powstać miejsce tak otwarcie przełamujące bariery związane z chorobą nowotworową.

 

 osób policzonych z rakiem w ostatniej edycji kampanii Policzmy się. To zdumiewające jak spontanicznie internauci reagują na każde wezwanie do wsparcia walczących z rakiem.

 regularnych wizyt/miesiąc (UU). Każdego dnia serwis odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, które korzystają z zasobów wiedzy, blogują i pozostawiają wpisy na forum.

 wyświetleń/miesiąc. Serwis angażuje każdego dnia coraz bardziej, ponieważ te statystyki wciąż nam rosną.

 statystyki uchu z wyszukiwania. To właśnie wyszukiwarka Google jest najpopularniejszym źródłem odwiedzin w serwisie. Mamy na stronie treści, których poszukują Internauci. Wciąż staramy się je rozbudowywać, bo wiemy jak wiele problemów i zagrożeń przysparza brak wiarygodnych, popartych ekspercką wiedzą informacji o nowotworach w sieci.

 

Na czym polega zmiana w FAQRAK. Masz prawo wiedzieć?

 

 

 

 

 

Zmieniamy się, bo nasza dotychczasowa strona zaczęła "pękać w szwach". Od strony technicznej wymagała diametralnej przebudowy, aby dalej służyć forumowiczom i ułatwiać im komunikowanie się. Ale to nie wszystko. Strona pękała w szwach także od lawiny pytań zadawanych przez chorych. Każdego dnia setkami wpisów forumowicze podpowiadają, jak przetrwać trudy leczenia raka, jak żyć z nowotworem i jak zrozumieć chorych. Tworząc magazyn pod hasłem "Masz prawo wiedzieć" poszerzamy przestrzeń do odpowiadania na pytania. Stąd też pierwszy człon nazwy FAQ. W jaki sposób będzie ona funkcjonować? Po pierwsze: tworzymy redakcję, której zadaniem będzie śledzić to, co dzieje się na łamach forum i wyławiać najważniejsze kwestie. Szukać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania bazując na wiedzy ekspertów. Ale nie na wszystkie pytania odpowiedź jest jedna, prosta i oczywista. Dlatego FAQRAK to nie tylko magazyn społecznościowy, bazujący na forum, ale też magazyn opinii. Otwieramy nieco zmieniony dział Opinie/Blogi. I zapraszamy do nadsyłania tekstów. Tak, żebyśmy wspólnie poszukali odpowiedzi na pytania, które jeszcze ich nie mają.

FAQRAK to jest Wasz serwis. To Wy, Drodzy Chorzy, Wspierający, ale i wszyscy zainteresowani szeroko pojętą rzeczywistością życia z rakiem i leczenia jesteście najważniejszymi autorami od początku, gdy tylko wystartowaliśmy jako Policzmysie.pl. I tak będzie, powtórzmy, również w serwisie FAQRAK.pl.

 

Serwis FAQRAK.pl jest administrowany przez Społeczną Fundację Ludzie dla Ludzi. To w Fundacji narodziła się idea kampanii "Policzmy się", przez lata była zaangażowana w prowadzenie dorocznych akcji liczenia z rakiem a eksperci fundacji wspierają swoją wiedzą chorych na nowotwór i ich bliskich.

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dajesz nam znać, że jesteś w naszej społeczności, czytasz, piszesz, wspierasz. To dzięki osobom takim jak Ty nasz serwis istnieje a my mamy energię, by go utrzymywać i rozwijać. Wpłacając tę kwotę regularnie co miesiąc pozwalasz zwiększyć budżet FAQRAK, dzięki któremu - poza forum - będze możliwe również funkcjonowanie redakcji serwisu i aktualizowanie magazynu. Słowem, dzięki Tobie lepiej poznamy naszą społeczność, zrobimy jeszcze więcej niż dotąd, by rak nie paraliżował strachem a życie z tą chorobą było choć odrobinę łatwiejsze.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
To tyle, co koszt jednej dobrej kawy (lub herbaty, jeśli w kawie nie gustujesz ;) Taka wysokość comiesięcznego wsparcia dla FAQRAK to świetna decyzja i obustronna korzyść. My utrzymujemy forum, serwis, aktualizujemy magazyn o interesujące treści, a Ty... pijesz z nami kawę. Tak! Nawet nie musisz z niej rezygnować, wspierając nas tą kwotą, bo zapraszamy Cię do naszego Klubu Patronów. Raz w miesiącu, we wskazanym dniu i o wskazanej godzinie zasiądziemy wspólnie "przy kawie" za pośrednictwem forum FAQRAK oczywiście. Najbardziej zaangażowani forumowicze, którzy są obecni na forum od lat i mają niesamowicie dobre serca oraz pasję do dzielenia się życzliwym słowem i swoją wiedzą będą siedzieć po drugiej stronie. Gdy będzie potrzeba do wspólnej kawy dołączą też wybrani eksperci. Porozmawiamy o wszystkim, o czym tylko zechcą uczestnicy. Będzie bardzo miło :) Jedna zasada spotkania: każdy musi pić podczas niego kawę/herbatę, bez wyjątku! (będziemy się wymieniać zdjęciami, żeby to udowodnić ;)
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Dorzucimy do kawy (na zasadach z progu powyżej) również ciacho, jak w prawdziwej restauracji. Raz w miesiącu dostaniesz od nas na maila przepis na słodkie i zdrowe małe co nieco. Przepisy od naszych forumowiczów, blogerów - osób, które zaangażowały się w rozwój naszej społeczności dokładnie tak jak Ty. Skonsultujemy je z dietetykiem. Jeśli będą chętni to zorganizujemy też wewnętrzny konkurs, na najlepsze wykonanie deseru. W jury zasiądą oczywiście nasi Klubowicze.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 500
Dostaniesz bransoletkę, symbol współdziałania i wsparcia, wykonaną przez naszych wolontariuszy. Włożyli w jej wykonanie kawał serducha! Każda z bransoletek ma niepowtarzalny wzór. Do każdej dołączony jest list od jej twórcy. Jeśli zechcesz, do bransoletki dołączymy też instrukcję jej wykonania. Zrobisz to według własnego pomysłu. Zostaniesz wtedy naszym kolejnym wolontariuszem i pomożesz nam obdarować kolejnych Patronów.

Ten próg zawiera również wszystkie nagrody wymienione w powyższych progach (5, 10 i 25 zł), czyli comiesięczne zaproszenie "na kawę" i zdrowy przepis na małe co nie co.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 200
Dostaniesz koszulkę z serii FAQRAK. Dokładnie taką, którą dostali od nas również najbardziej zaangażowani forumowicze. Koszulkę zaprojektował specjalnie dla naszej społeczności Dawid Woliński. Możesz zrobić sobie w niej zdjęcie i ustawić w avatarze na forum, w mediach społecznościowych. W ten sposób pomożesz promować nasze wspólne działania.

Imiona i nazwiska wszystkich Patronów, którzy udzielą wsparcia w tej kwocie lub wyższej zostaną wyróżnione na specjalnej podstronie w naszym serwisie.

Ten próg zawiera również wszystkie nagrody wymienione w progach powyżej (5, 10, 25 i 50 zł), czyli comiesięczne zaproszenie "na kawę", zdrowy przepis na małe co nie co oraz bransoletkę od naszych wolontariuszy.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
To na prawdę bardzo dużo! Cieszymy się, że masz takie zaufanie do naszej działalności. Skoro tak, to zapraszamy Cię do naszego redakcyjnego grona w magazynie FAQRAK. Jakie tematy powinniśmy poruszać? Na co zwrócić uwagę? Co możemy jeszcze zrobić, aby życie z diagnozą nowotworową było choć odrobinę lżejsze? Jeśli zechcesz, weźmiesz udział w naszej comiesięcznej burzy mózgów, aby wskazać pomysły na nowe artykuły i inne treści do serwisu.

Imiona i nazwiska wszystkich Patronów, którzy udzielą wsparcia w tej kwocie zostaną wyróżnione na specjalnej podstronie w naszym serwisie.

Ten próg zawiera oczywiście również wszystkie nagrody wymienione w progach powyżej (5, 10, 25, 50 zł i 100 zł), czyli comiesięczne zaproszenie "na kawę", zdrowy przepis na małe co nie co, bransoletkę od naszych wolontariuszy i koszulkę specjalną FAQRAK.
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK